Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#8
Ne bucuram ca va placepupichug ! Iata nextul, lecturare placuta! pupic


Capitolul 4


Deja ma enervam. Iluzie, iluzie, intelesesem, ca nu eram copil mic, dar cum o facea?! Trebuia sa aiba o explicatie logica. I-am aratat lui Erik un idiot cu masca ce zbura fiecare politest in ziduri cu usurinta, doar miscandu-si mainile alea nenorocite pe care imi doream sa i le tai!
Tanarul era cam incapatanat, nu dorea sa imi spuna care cum sta, ceea ce ma prost dispunea. Voiam sa stiu cum face asta. Iluziile faceau imposibilul posibil, intelesesem asta, dar cum?! Tot trebuia sa mi se explice ca sa pot spune ca asa e, insa Erik refuza sa faca asta.
M-a atins in momentul in care mi-a reprosat ca ma droghez si mai caut lucrurile logice si nu pe cele ireale. Cine se credea idiotul asta?! I-am ordonat sa imi spuna cum se face iluzia si el trecu prin usa. Vreau sa mi se explice, ce dracului! Mi-a spus sa ma avant cu capul inainte, ceea ce am si facut, ca un idiot, si am intrat in usa, aproape scotand-o din balamale. Si ma mai si ironizeaza. Il pocnesc! Cand deschide usa cad pe jos. Asta isi bate joc de mine?!
- Daca nu imi zici cum faci descopar si e vai de curu` tau! Urlu exasperate.
Vru si el sa zica ceva, insa dragul de Danny ne invita la pranz. L-am apucat pe Erik de cot si am zis ca el vine cu mine, avem treaba. Ne-am urcat pe motor si s-a pus in spatele meu. Era cald, imi placea sa ii simt trupul asa de aproape de al meu. Am dat din cap negativ. Ce cacat?! Nu il suportam pe Erik. Sau o faceam?
Am ajuns acasa si l-am expediat in camera de oaspeti, unde i-am dus si bagajele. Cand m-am intors ‘’ dragul ‘’ de el – mai bine zis dracul – sarea in canapeaua mea. L-am avertizat ca el devine canapea daca o mai face o data. S-a dus mai apoi in camera lui si eu am inceput sa ma uit la televizor, plictisit, gandindu-ma de fapt cum se rezolva cazul ala nenorocit.
M-am dus in camera de oaspeti si l-am invelit pe Erik, l-am privit pentru cateva minute si am plecat. Dupa alte cateva minute cineva batu la usa. M-am dus in dorul lenii si am deschis: John. Grozav, numai de el nu aveam eu chef acum! A inceput sa ma sarute si m-a impins in caneapea. Era clar, iar vroia p***.
Se aseza peste mine si ma desfacu la slit, apoi mi-a tras pantalonii cu boxeri cu tot in jos, pana la coape. Si-a trecut mana de cateva ori peste ‘’ prietenul ‘’ meu, apoi a inceput sa o suga. Ce cacat, asta chiar nu stia nimic! Era bun sa i-o pun, dar la supt p*** nici atat. Am inceput sa gem si eu, de fatada, sperand ca o sa imi dau drumul o data, insa la cat de prost dispus eram si la cat de naspa sugea asta, avea sa treaca mult, mult timp.
A intrat Erik in camera, si idiotul de John a pus ochii pe el, propunandu-i un menaje a trois, dar tanarul i-a spus sa invete sa faca blowjob-ul, ca eu gem fals. Rahat! Mi-am tras blugii pe mine si m-am ridicat, mergand spre el amenintator. A creat o iluzie pe care eu am lovit-o si apoi a disparut. Nasol! Ma enerva pustiul asta. A cufundat camera in intuneric si a disparut.
- Hai sa continuam! Imi spuse John punandu-si mainile de dupa gatul meu. L-am impins in canapea. Numai de sex nu mai aveam eu chef acum, ce dracu`. M-am pus intr-un fotoliu in pozitie turceasca, gandindu-ma cum as putea eu sa demonstrez trucul lui Erik. Iubitul meu a venit iar peste mine, punandu-si mana intre picioarele mele si mangaindu-ma, dar aveam draci.
- Daca nu termini ne despartim! Spun nepasator, continuand sa privesc in gol.
A stat ce a stat cuminte, apoi a intrebat de Erik. I-am zis ca e timpul sa fac pe Houdini si am disparut in camera de oaspeti. Tanarul dormea pe burta. M-am asezat peste el si i-am legat cu catuse mainile la spate, apoi i-am dat una peste cap si l-am trezit.
- Elibereaza-te! Am spus coborand de pe el si stand pe un colt al patului, privindu-l atent.
- Ori ma lasi in pace ori nu te ajut! Imi spuse tanarul nepasator.
In acel moment aparu John in camera. Se parea ca ascultase la usa.
- Il fac eu sa coopereze!
Barbatul l-a apucat atunci de gat pe tanar si l-a lipit de perete, apoi si-a dus mainile intre picioarele sale, apasand asupra locului intim, insa Erik se elibera si il lega pe John in catuse in cateva secunde. M-am apropiat rapid si i-am trantit iubitului un pumn in gura, apoi un picior la bilute, lasandu-l pe jos.
- Pleaca si nu te mai intoarce! Am urlat la el nervos. S-a uitat fix in ochii mei si a intrebat cu durere in voce:
- Adica ne despartim?
Am aprobat din cap si i-am desfacut catusele, i-am aruncat haina pe el si i-am dat un sut in cur si l-am dat afara, apoi am incuiat usa. M-am apropiat usor de Erik si m-am asezat pe pat, langa el, intinzandu-ma linistit, sau cel putin asa paream, insa in interiorul meu eram ravasit.
- Esti bine? L-am intrebat pe tanar adresandu-i un zambet oarecum indurerat. A aprobat din cap si s-a apropiat de mine, mangaindu-mi parul ravasit acum. Si-a trecut un picior peste trupul meu, asezandu-se pe spate si imi ridica maieul pana la gat, apoi incepu sa imi faca masaj.
Trebuia sa recunosc, tipul chir era de treaba. Nu imi convenea ca nu imi spune, dar era chiar de treaba, in afara de asta. Dupa vreo zece minute s-a dat jos de pe mine, asezandu-se in aceeasi pozitie in care stateam si eu, si isi puse o mana pe mana mea.
- Esti mai bine? A intrebat zambindu-mi calduros.
-Da, cred, am spus incet. Mi-am inchis ochii, apoi am continuat: Erik, imi pare rau ca te-am presat sa imi spui secretul si ca te-am legat…
- Nu e nimic, imi spuse binevoitor. Iluziile sunt doar iluzii, Chris, mi-a raspuns. Doar iluzii. Nu ai ce mister sa dezlegi.
Am aprobat din cap si m-am ridicat, indreptandu-ma spre baie. Dupa cinci minute m-am intors cu doua seringi si i-am intins una dintre ele. S-a uitat atent la mine si a dat negativ din cap. In fine, am lasat doza lui pe noptiera de langa pat, iar pe a mea am desfacut-o. M-am asezat pe pat si mi-am legat un garou deasupra venei, dupa care mi-am injectat serul in mine. M-am intins cu capul pe Erik, fara sa spun nimic. Era magnific ce usor se instala extazul cand imi bagam in vene.
Si-a asezat o mana in parul meu si ramase asa, apoi a intrebat:
- Esti gay?
Am inceput sa rad la auzul intrebarii. Nu era nimic de ras, insa mie mi se parea foarte amuzant.
- Sunt bisexual, am raspuns inca razand. Dar nenorocitul ala nu stie sa mi-o suga, de asta eram asa fals atunci. Era bun cand se futea. Imi pare rau, am repetat inca o data. Tu ce fel de orientare ai? Continui razand.
- Lasa, nu e nimic. Si eu sunt tot bisexual. Hei, ai iarba? m-a intrebat zambindu-mi. I-am indicat de unde sa ia si s-a intors fumand. S-a asezat langa mine si mi-am pus din nou capul pe abdomenul sau.
Eram pe culmile extazului acum si nu mai imi pasa de nimic altceva.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 07-01-2011, 08:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.134 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.946 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.769 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.830 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.863 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.357 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.162 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.870 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.894 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.752 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)