Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X

#8
Wow, m-a ingrozit aceasta stire O_O Si eu as vrea sa cred ca nu este adevarat, adica sunt unele cazuri false, nedovedite. As vrea sa cred ca si aceasta stire este falsa, deoarece mi se pare incredibil si in acelasi timp oribil. I mean...un copil la 5 ani sa nasca un alt copiu,wtf? O_O Oribil, mai ales ca esti in crestere, organismul nu este deloc dezvoltat, mai ales la acea varsta frageda. Deasemenea ma mir cum de a nascut un copil cu o asa greutate, 2 800 sau cat ai spus tu ? O_O Mi se pare imposibil, deoarece fetita avea doar 5 ani.

Citat:Fisa medicala a fetitei, arata ca aceasta a avut primul ciclu menstrual la varsta de 8 luni, iar la varsta de 4 ani a inceput dezvoltarea sanilor.

Am trait sa o aud si pe asta. Eu tot cred ca este o minciuna, deoarece imi este foarte greu sa cred O_O Cum mei la 8 luni sa-ti vina ciclu menstrual? Mi se pare imposibil si refuz sa cred. Eu stiu o fata care i-a venit la 9 ani, asta pot sa cred, dar la 8 luni? O_O Imposibil >_<

Edit:
(18-08-2010, 11:12 AM)BLforever A scris: Am vazut un documentar la misto care spunea ca peste 10 anii copii or sa nasca de la 4 ani din cauza extraterestriilor care vor sa se imulteasca prin ei,dar Goood,pe asta chiar n-am auzit-oZuppy06
Pe asta chiar nu pot s-o cred O_O Refuz =]] Nu vreau O_O Nu totul este adevarat si cu siguranta si acel documentar este un fals. Nu imi plac extraterestrii 24
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X - de βεκi - 18-08-2010, 11:59 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un adevarat talent....si are doar patru picioare Luzer 7 4.740 01-05-2011, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Meal.
  X___X Fara cuvinte :| din nou.... Luzer 6 5.935 08-03-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Sammy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)