Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti ?
Ar trebui sa te lasi de scris .
0%
0 0%
E binisor , continua .
100.00%
9 100.00%
Total 9 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

One-Shots and other things

#6
Well, i'm back :)). Multumesc pentru comentarii xD.
@Heechul : nu ma subestimez , pentru ca nu am de ce >.< . Pur si simplu sunt constienta de faptul ca nu scriu prea bine :D.
@Teh : Scumpilici , asta cred ca o sa-ti placa :> . I hope >.<
@Ryuu-seng : merci ^^. Dar eu am o problema cu punctele de suspensie :)).Acum nu am mai pus asa multe...sper >.<" . Si nu este un fic...am avut dar l-am sters ^^.
@Mittwoch : Huh, esti sigur ca voiai sa-mi dai mie comentariul ? O_O Adica, este primul oneshot postat , nu mai sunt si alte pagini ~.~" . Oricum , merci pentru sfaturi ^^ .

Urmatorul oneshot:

Razbunare

S-a intamplat din nou . Am crezut ca s-a terminat totul, ca acum o sa ma lase in pace , dar m-am inselat amarnic . Nu stiu cat timp voi mai putea rezista in calvarul acesta, nu stiu cat timp voi mai putea stapani instinctele cu tenta ucigasa ce se nasc in mine de fiecare data cand el ma foloseste si apoi ma arunca in aceasta camera . O sa revina...stiu asta . O sa vina din nou cu amicii lui nesuferiti si isi vor bate joc de mine , pe rand .Asa e de cand s-a dus mama…iubita mea mama . Ea era singura mea salvare , unica mea speranta . Mi-e asa dor de zilele in care aparea dimineata in camera , trezindu-ma cu mangaierea ei blanda si vocea ei calda .Dar acum..nu ma e . Nu ma va mai intampina niciodata cu zambetul ei blajin , nu imi va mai zice niciodata sa fiu tare, si sa-l suport pe el . Nu mai este ea…sa-mi spuna ca ma iubeste . El mi-a rapit-o.
Mi-as dori sa-l omor. Stiu ca e pacat , ca mama m-a invatat mereu sa fiu buna, sa iert, sa ofer doar dragoste , dar cum as putea face asta cand eu traiesc in infern si el mi-a rapit singurul inger ? As da orice sa-l pot face sa sufere mai mult decat sufar eu . As vrea sa-l vad la picioarele mele, intr-o balta de sange si implorandu-mi iertarea .Dar bineinteles ca nu l-as ierta . Din contra, as fi asa de fericita daca i-as implanta cutitul in inima , razand si uitamndu-ma in ochii lui !
Ma ridic de pe podeaua rece si incep sa ma imbrac cu gesturi febrile . Trebuie sa fie ceva prin camera asta blestemata , ceva cu care sa-l pot ucide data viitoare cand vine . Tin minte ca tata isi tinea trusa cu unelte pe undeva pe aici …dar oare o mai fi ? Deschid dulapiorul de pe perete si incep sa scot tot ce e in el pana cand dau de obiectul cautat . Scot trusa apoi o deschid si ma uit disperata printre instrumentele de acolo . La naiba, nu este nici un cutit sau ceva care ar putea taia…dar cred ca si o surubelnita este buna, nu ? Le scot pe toate din cutie, si o pun la loc . Pasii care se aud pe scari ma fac sa pun surubelnitele in buzunarul fustei . Se pare ca dorinta mi se va implini inca din seara aceasta . Zanganitul cheilor se face auzit in timp ce usa este descuiata ,apoi deschisa .Trag aer in piept, apoi ma intorc sa-mi provesc inamicul . Il vad zambind si indreptandu-se spre mine cu intentia de-a ma imbratisa . Il las , de ce nu ? Imi convine faptul ca a venit singur, si ca ma atinge din prima,fara sa ma puna sa ma dezbrac singura. Este perfect pentru planul meu .
Ma strange tot mai tare in brate, apoi ma saruta . O face bine, recunosc. Daca nu ar fi fost asa cum e , daca nu m-ar fi facut sa sufar mai mult decat daca m-as fi aflat in iad, ar fi avut o sansa...Inchid ochii , si il las sa-mi dea bluza si sutienul jos . Ma tranteste pe podea, apoi se pune deasupra mea si incepe sa-mi muste sanii . I-ar face placere sa ma auda tipand de durere,ca de obicei, dar acum nu o voi mai face . Bag pana intre trupurile noastre , si incep sa-l mangai pentru a nu da de banuit. O plimb incet pe soldurile lui…apoi usor o las in jos,si bag mana in buzunarul fustei . Scot repede intrumentul si i-l infing de doua ori in piciorul drept . Il aud urland de durere, si ma impinge de langa el . Ma ridic repede, si ma uit la el , zambind . Urletele si injuraturile lui nu ma afecteaza , continui sa zambesc, apoi razand ma aplec asupra lui si incep sa-l lovesc unde apuc . Sangele lui tasneste din toate ranile , muedarindu-ma , dar pur si simplu simt ca nu ma mai pot opri . Il lovesc iar, si iar ,si iar, pana cand urletele lui se opresc si privirea i se incetoseaza . Mai bag o data surubelnita in pieptul lui, si o las acolo .
Incep sa rad si sa bat din palme ca o nebuna . Stiu ca am scapat din infernul lui pentru a merge in cel adevarat, dar nu imi pasa ! Gustul razbunarii e prea dulce . Nu regret nici macar un pic faptul ca l-am ucis . Doar ca…imi pare rau ca nu am putut fi cum ai vrut tu, mama . Asta chiar o regret ,dar sufletul meu e mai linistit acum, stiind ca te-am razbunat . Acum voi putea parasi linistita aceasta lume .
Ma aplec asupra lui, si incep sa caut prin buzunare . Stiu ca mereu poarta un briceag dupa el ,pentru a se apara . Il scot si ma asez incet langa fostul meu temnicer , apoi indrept lama cutitasului spre mana mea si apas . Sangele incepe sa curga , amestecandu-se cu al lui . Ma tai si la mana cealalta, apoi las briceagul jos . Arunc o ultima privire spre cel care m-a torturat pana acum, apoi inchid ochii si ultimele cuvinte se fac auzite prin incaperea rece .
“Ne intalnim in iad fratioare. “



Răspunsuri în acest subiect
One-Shots and other things - de Khonsu - 04-08-2010, 10:17 PM
RE: One-Shots and other things - de Flash - 04-08-2010, 11:04 PM
RE: One-Shots and other things - de Teh - 05-08-2010, 11:35 PM
RE: One-Shots and other things - de Ryuu - 06-08-2010, 01:43 PM
RE: One-Shots and other things - de Lia - 06-08-2010, 02:25 PM
RE: One-Shots and other things - de Khonsu - 06-08-2010, 03:46 PM
RE: One-Shots and other things - de Teh - 07-08-2010, 03:24 PM
RE: One-Shots and other things - de Khonsu - 09-08-2010, 01:35 PM
RE: One-Shots and other things - de Corina M. - 10-08-2010, 09:16 PM
RE: One-Shots and other things - de Khonsu - 23-08-2010, 11:43 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Some things Senko.s 1 2.269 10-09-2011, 09:43 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Simple things Haribo 2 2.601 06-09-2011, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Haribo
  Typical things Jollye 2 2.735 15-12-2009, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)