Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oricine va inflori-Renasterea

#2
Băi!! Te iubeeeesc. Sezonul dooi :X
Deci ăia sunt morţi de patru ani. Bun. Suigetsu şi Juugo sunt colegii ei de echipă ? Păi, puteai aici să specifici cum de au ajuns coechipieri şi dacă au primit vreo pedeapsă sau ceva.
Haide mă, cum de la 12 ani asta arată mai rău decât mine când îmi vine să o omor pe proasta de dirigă-mea ? Aici chiar ai descris-o ca lumea. Zici că descrii o babă =] sau în cel mai bun caz, oamenii nedormiţi.
Suigetsu ăsta e disperat după Karin. Frate, dacă tot ţinea la ea, trebuia să se controleze nu să o omoare. Sincer? Îmi pare rău că a murit cu Sasuke :| numai ăla merita să moară, nu şi ea.
Auzi...Dacă Tsunade are sechele, mai e sau nu hogake ? Adică aici sunt două variante : nu mai e hogake şi cineva a înlocuit-o şi a doua, continuă să fie hogake. Aici m-ai făcut curioasă.
Ăla era cumva Itachi ? Tipu' care a salvat-o pe Hikaru. Din descrierea ta, dacă Sasuke nu era mort, aş fi zis că e el sau Itachi, dar şi ăsta era mort, dar a fost readus la viaţă de Hikaru.
M-ai lăsat în suspans băi :| cine e tipu' ? Capitolu' următor vine după ce se termină tezele ? Aici te înţeleg. Şi eu vreau să învăţ pentru ele. Alea naţionale, ofc, că pentru astea, nu-mi fac griji =] notele de trecere sunt importante şi la geografie că ţipă iar proasta aia că frecăm menta cum a făcut azi =] Eu aştept oricum nextu' şi oricând va veni, e binevenit! :D
Mult succes ÅŸi b-bye >:D<
[Imagine: cats-7.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 11-04-2010, 10:33 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 12-04-2010, 08:32 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 14-04-2010, 09:14 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 16-04-2010, 12:06 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 27-04-2010, 10:19 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 28-04-2010, 11:45 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 29-04-2010, 10:41 AM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 05-05-2010, 11:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oricine va inflori (SasuKarin) Ops! 26 13.525 05-04-2010, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Yuki `


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)