Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot domination (yaoi)

#22
*ashya_love* -Hy sysss >D< ms frumos de comm. Waaa deci cand am vazut asa multe greseli am ramas :| , nush de obicei citesc capitolul de vreo 4-5 ori inainte sa`l postez si trec cu vederea peste greseli deoarece ghicesc civintele de dinainte si nu mai sunt atenta la fiecare litera. Ma bucur mult totusi ca ti`a placut capitolul si ai trecut cu vederea peste greseli.
Te pwp dulcee :*
*Kurama^_^Sweet* - Hello, waw commul tau mi`a ridicat mult moralul si nu ma asteptam sa`ti placa atat de mult ficul :X De data aceasta nu stiu daca Jeff chiar isi va exprima iubirea fata de Ay. Ms mult mult mult de tot pentru parere si sper sa citesti incontinuare.
Kiss u :*

ADVERTISMENT:acest capitol ar putea sa contina scene de +18 ani asa ca daca nu va place Nu cititi!

"Capitolul 9"

Never have confidence in the enemy!


Livingul vilei devenise un ambinet antic, ducandu`te cu gantul ca te afli in perioada dinstiei a-XVll-a, o preafrumoasa perioada a arhitecturii bine dezvoltate. Inca de cand deschideai usa din lemn negru, lacuit si finisat pe alocuri cu foite de aur, observai statuile din granit sau calcar pictat. Ce intruchipau corpul atotputernicului Dracula. Atat peretii cat si tavanul fusesera intre timp schimbati cu placi din marmura neagra ce pastrau locul intunecos si rece. Din colt in colt tortele luminau locul si altarul aflat in partea opusa a usii. Iar fastuosul tron al regelui din lemn aurit este impodobit cu scene de lupta dintre oameni si vampiri.
Stand migaloasa pe un pat, aflat la un metru de tronul regal, impodobit cu matase alba si pernite pufose din in, femeia se juca cu o pana trecandu`si plictisita mana prin par. Roschita transpartenta si mulata pe corp ii punea in valoare formele gingase, in timp ce la nivelul buzelor facuse doua cute aproape invizibile. Ochii ei priveau gravurile din perete, facand`o sa para nostalgica la amintirea acelor vremuri, de demult. Aude un zgomot vag, dar nu se sinchiseste sa vada despre ce e vorba, apoi cand isi arunca privirea spre stalpul din fata ei, zambeste multumita. Se ridica galant in sezut din pozitia culcata pe care o adoptase acum cateva minute, isi da parul lung pe spate, lasand sa`i cada pe umar o bretea a rochitei.
- Chiar ma gandeam la tine , vocea ei era joasa asemeni unei privighetori.
Barbatul isi intoarce nervos privirea rece spre ea, strangand cei doi pumni pana ce firicelele de sange ii trasau linii curbate printre degete. Se apropie de pat, asezandu`se pe marginea acestuia, la o distanta mica fata de regina. Ofteaza printre buze, urcandu`si degetele lungi pe umarul ei, mangaiandu`l dezgustat.
- Fiul tau...e aici..-spusese aceste cuvinte abatut, fiindu`i teama de ceea ce va auzi.
- Atunci suntem pregatiti pentru ritual , chipul ei devinse mai luminos acum , iar mainile mai jucause cu parul matasos al lui Jeff.
- Chiar nu`ti pasa de fiul tau , asa`i ?
Insa nu primise vreun raspuns, doar un sarut in zona gatului ce`i spunea clar un "nu" hotarat. Intr`un fel, chiar daca nu intelegea de ce, ii parea rau ca Ay avea sa fie omorat pentru totdeauna. Dar, chiar si asa nu se putea impotrivi vointeti sotiei sale, care pe deasupra ii era si stapana, in plus Ay ii omorase parintii..sau nu. Se ridca de pe pat, plecand ingandurat spre un loc stiut numai de el, avea nevoie de singuratate.
Mergea incet, adaugand pas dupa pas, fara graba, in fata ochilor vdea doar acel chip atat de dulce si vulnerabil, iar gandul ca ar putea sa nu mai existe il macina. Nu mai simtise asta niciodata, era un sentiment nou, dar atat de pur, incat isi simtea inima de om batand din nou in piept. Se asaza pe o banca din acel parc, parcul ce i l`a readus pe Ayumu in fata ochilor. Vantul racoritor al inceputului de toamna, ii rasfira suvitele de par roscat ca cel mai copt strugure de tamaioasa, acoperindu`i ochii sclipitori din cauza a doua lacrimi ce se incapatanau sa ramana acolo. Cateva frunze uscate fosneau sub atingerile lui domoale, sfaramitandu`se in zeci de bucatele. Isi simte obrazul rece atins de un material cald, inchide ochi fermecat de acea finete, deschizandu`i imediat cand simte acel parfum de cirese amare:
- Ayumu!, rosteste cu mirare in voce, incercand sa vada daca viseaza sau nu.
Isi freaca ochii disperat, apoi ii deschide mai larg, insa deziluzia sa accentuat atunci cand a constatat ca cel ce`i atinsese obrazul fusese Kanon. Pe partea cealalta movaliul nu mai stia cum sa`si stapaneasca furia ce`l ardea pe interior. Dar raspira adanc, afisand un zambet multumit pe chip, ce nu trada nimic bun.
- Am scapat de el...afirma acesta, strafulgerandu`l pe Jeff ce`l privea nedumerit, vreau sa spun ca nenorocitul a fugit.
In acel moment, socat si totodata nervos sa ridicat de pe banca fungind catre vila, a ajuns acolo intr`o clipita deschizand usiile larg,era adevarat cel pe care il urase atata timp reusise cumva sa fuga.
*
Merg rapid, uitandu`ma repetat in urma, imi este frica si simt ca sunt urmarit din toate partile. Inima imi bate ca un accelerat in piept, impiedicandu`ma sa respir iar corpul tremura fara orprire ingrijorandu`ma si mai mult. Este intuneric, un intuneric dens ce`mi acopera si vizibilitatea de vampir, cad in genunci reusind sa ma ranesc, insa ma ridic continuand sa merg pentru a scapa...La un momentdat ma izbesc de ceva moale cu parfum intens de afrodisiac, privirea`mi agera de vampir se trezeste la viata. Raman impietrit la vederea acelei persoane ce se intoarce la mine cu spatele, vazandu`si linistita de drum.
Era o femeie, o femeie mai frumoasa decat un inger, cu parul lung , negru si ochii de un caprui orbitor ce emanau multa senzualitate. Imbracamintea o caracteriza ca fiind o persoana mandra de aspectul pe care il are si doritoare de senzatii tari. Purta un sutien negru ce`i punea in valoare sanii perfecti, iar in jos purta bikini de aceias culoare, legati cu o banda din matase ce sustinea dresul de culoarea pielii. In picioare avea o pereche de pantofi albi cu toc inalt, iar peste lenjeria intima purta un sacou ce`i ajungea pana la talpi. Ma simteam ametit, orbit de ea, incat uitasem complet de ce sau de cine fugeam si inconsitent am inceput s`o urmaresc...Facea pasi mici, privindu`ma pe sub genele lungi si dese, corpul ei se misca asemeni unei lebede; lent si migalos. Intra intr`un club, de care sincer habar nu aveam ca exista, la fel fac si eu, insa ma pierd prin multimea de fete ce ma priveau ispititor. O caut disperat prin intreaga incapere, regasind`o undeva in pragul unei usi.
Ma indrept catre acel loc, deschizand usa cu degetele pentru a intra, parea a fi o camera nu prea incarcata cu obiecte inutile, ci doar cu un pat, o oglinda pentru machiaj si cateva comode din lemn. Isi da jos sacoul facandu`ma sa salivez privind`o in toata splendoare, imi intinde mana intratat incat sa`mi cuprinda intre palme trei degete. Isi preseaza buzele de ale mele, sarutandu`ma scurt dar apasat, apoi cand si le indeparteaza, dulceata lor inca imi ramne imprimata. Ma impinge in pat urcandu`se peste mine, uitand ca eu ca barbat ar trebui sa preiau controlul, isi plimba limba umeda peste piele fina a gatului,apoi...
- Ah...i`am simtit coltii ascutiti infrigandu`se in vena
Ce sentiment placut mi`a invaluit trupul! Era ca si cum asi fi plutit printre nori, iar dintr`o data ma simteam atat de...de stapan pe mine insumi. Dar in adancul meu intelegeam ca prin aceasta muscatura deveneam complet om, nu doar un vampir blestemat. Intr`o secunda am schimbat pozitiile, eu fiind acum deasupra ei. Mi`a zambit strengareste, desfacandu`si sutinul pentru a`i putea saruta acei muguri intariti. Am vrut s`o sarut, dar sa indepartat de mine subit, cu teama asteptand ca din clipa in clipa sa se intample ceva. Usa sa deschid din nou, cu un scartait de iale vechi, facandu`si simtita prezenta persoana pe care o uram cel mai mult. Nu stiam ce sa fac, presimteam ca aveam sa platesc scump pentru fuga. Am observat cum i`a facut semn fetei sa plece, inchizand usa cu cheia in urma sa.
- Stii, ma candeam sa`ti redau libertatea, spune el asezandu`se la o distanta minora fata de mine, doar daca...daca vei face dragoste cu mine din propria vointa.
Cum? Asa ceva era total inadmisibil, oricum putea sa ma faca al lui, mai ales acum cand nu mai aveam vreo putere, atunci de ce...de ce vruia asta? Tot ce stiu e ca imi doream sa fiu liber si inca imi doresc...dar..Am inghitit in sec apropiandu`mi buzele de ale lui, l`am sarutat scurt dandu`i de inteles ca accept "propunerea".
M`a intins pe suprafata moale a patului, alungindu`si trupul peste al meu, nu a schitat nici`o emotie parea a fi foarte calm si nerabdator. Ii simteam palma plimbandu`se pe piciorul meu, de jos in sus, apoi atingand fugar acea zona sensibila pe care incepea s`o maseze alarmant facandu`ma sa scot gemete pline de placere. Se comporta chiar frumos, nu ma mai ranea ceea ce ma punea putin pe ganduri. La un moment dat atunci cand si`a introdus mana in boxerii mei am tresarit simtindu`i pielea rece, reusind sa`l lovesc cu degetele peste buza inferioara. Corpul incepuse sa`mi tremure asteptand loviturile ce aveau sa`mi fie date, dar si de aceasta data m`a uimit cand a inceput sa`mi suga degetul aratator in loc sa ma loveasca. Dintr`o miscare mi`a rupt camasa, facand acelasi lucru si cu a lui, mi`a cuprins unul dintre sfarcuri intre degete tragand si sugand acea piele intarita. M`a anuntat din priviri ca avea sa intre inauntrul meu, asa ca am inceput sa strang cat pot de tare cearceaful in maini. S`a impins cu forta in gaura rozalie, miscandu`se inainte si inapoi, organul lui fierbinte ma facea sa simt o placere infinita, nicidecum durere. Respiratia mi se diminua cu fiecare patrundere, iar picaturile de transpiratie curgeau siroaie pe fruntea mea mai fierbinte decat lava. Dupa o jumatate de ora eliberandu`se inauntrul meu de acel lichid albicios, a cazut deasupra mea cu toata greutatea corpului, taiandu`mi respiratia. Si`a pus bratele deoparte si de alta a feselor mele, cuprinzand intre buze varful barbatiei , pe care il lingea pofticios reusind sa scoata din mine gemete si strigate repetate. Nici nu am observat cand mi`a legat mainile de spatarul patului, deschizand usa pentru a mai lasa doua persoane sa intre. Eram complet pierdut vazandu`i pe acei barbati discutand lejer cu el, dupa ce i`au dat niste bani, Jeff mi`a zambit demonic iesind din camera singur, fara acei barbati ce se uitau ciudat spre mine.
Unul dintre ei, un barbat cu parul negru, lung ce parea a fi de varsta lui Jeff, a inceput sa`si desfaca cureaua blugilor asezandu`se langa mine. In timp ce roscatul m`a luat prin surprindre infrigand acul unei siringi intr`una din vene.
Ma simteam ametit, dintr`o data tot locul se invartea cu mine, iar in fata ochilor vedeam o ceata densa. Am simtit numai cum cineva ma patrundea cu duritate razand zgomotos, iar cealalta persoana mi`a deschis gura inclestata facandu`ma sa`i satifac barbatia. Nu mai aveam puterea nici sa plang, eram intr`o stare josnica, cu un singur gand, acela de a`l omora cu mainile mele pe Jeff...
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 31-03-2010, 04:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-04-2010, 01:14 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 06-04-2010, 07:02 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 07-04-2010, 12:22 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 11-04-2010, 01:52 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 11-04-2010, 02:20 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 11-04-2010, 07:13 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 12:37 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 06:10 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 30-04-2010, 11:44 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 03-05-2010, 08:01 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 15-05-2010, 12:35 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 15-05-2010, 01:47 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 15-05-2010, 03:37 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-05-2010, 11:29 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 27-05-2010, 01:27 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 07-06-2010, 01:23 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 08-06-2010, 08:31 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 09-06-2010, 12:05 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-06-2010, 04:57 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 12-06-2010, 10:25 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 19-06-2010, 05:26 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 21-06-2010, 10:32 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Akane - 22-06-2010, 03:17 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 24-06-2010, 12:22 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-06-2010, 04:51 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 26-06-2010, 07:38 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Kurama^_^Sweet - 28-06-2010, 11:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 01-07-2010, 01:50 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-07-2010, 08:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-07-2010, 01:32 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 18-07-2010, 07:08 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 03-08-2010, 12:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.325 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Domination by [+16] [yaoi] Lye 70 45.724 14-06-2009, 12:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  Vampire Domination Teh 18 9.246 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)