Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot domination (yaoi)

#20
*ashya_love* -hello sys :* ma bucur ca ti`a plucut capitolul si sper sa`ti dai seama din ceea ce am scris acum, cine e misteriosul barbat care l`a sarutat pe Ay.Cu privire la tinuta,nu cred ca in acest capitol am descris vreuna (ms de pont :D )

P.S. acum netul meu are probleme,ma deconecteaza dupa cateva minte. Nush ce naiba are :( dar o sa rezolv eu problema...te pup :*
*Yaku-chin*-ms ca ai citit in continuare ficul desii stiu ca e total amestecat. Sper ca din acest capitol sa`ti dai seama de legatura persoanjelor si ca tot ti`a fost dor de Jeff si Dony (acestia au revenit :)) ) App in capitolele anterioare am scris ca Jeff si Dony sunt frati,iar Jeff sa casatorit cu mama lui Ay deci ii este tata vitreg acestuia in viata actuala. Kanon a fost iubitul lui Ay in trecut dar l`a tradat,bine asta o sa aflati in alte capitole. kiss u :*

App in niste commuri anterioare,ati intrebat unde e partea domination"uite ca acum apare :D

Ms si cititorilor!!!

"Capitolul 8"

Flash Back

Anul 2585 i.H.

Luna isi trimitea razele luminoase in acel oras plin de intuneric,supranumit Citta del Silenzio datorita fenomenelor stranii ce se petreceau inca de la intrarea in el. Stelutele se ascundeau sfioase dupa norii negrii ce persistau atat ziua cat si noaptea,dandu`ti senzatia ca te afli intr`un sanctuar fara fund. Ploaia de cenusa acoperea zidurile vechi ale castelelor parasite,transformand acea pata de omenire intr`un iad sinistru. La fiecare colt de strada puteai sa observi copii de numai paisprezece ani imbracati in zdrente cerand macar o bucata de paine. Rand pe rand cadeau ca niste pietre,murind josnic pentru regele lor,Dracula.
In castelul urias de pe stanca Neagra,mai exact intr`o camera a acestuia,tensiunea parea ca se accentueaza cu fiecare vorba rostita la nervi. Peretii din vitralii multicolore serveau ca un fel de tablou exterior menit sa le arate supusilor portretul familiei regale. Camera nu continea vreun obiect decorativ,doar cateva sulite si carti vechi cu incantatii. Lipit de peretele opus al usii din lemn masiv,negru,Ay incerca pe cat posibil sa scape din acea stransoare dureroasa. Ochii lui de un argintiu metalic exprimau teama,fortandu`se sa tina infrau lacrimile ce vruiau cu tot dinadinsul sa cada. Incheieturile mainilor ii erau strans legate desupra capului cu ajutorul unor catuse alcatuite din fier si lanturi grose. Urmele movalii de rani vechi incepeau sa sangereze la contactul cu acel material dur. Pieptul ii era gol,brazdat de zgarieturi adanc intrate in piele provocate de biciuri repetate umezite in apa. Asezat intr`o pozitie confortabila,pe scaun,picior peste picior roscatul privea satisfacut fiecare gest al tanarului. Privirea lui trada mult sadism amestecvat cu dorinta si ura,pupilele verzi ii se miscau in semn circular semn ca inca mai vruia ceva. Se ridica relaxat de pe scaun,impingand zgomotos palma in zid la o distana relativ mica fata de chipul speriat al blondului. Isi dezvaluie caninii lungi de un alb pur,infrigandu`i brusc in buza inferioara a victimei sale,sugand cu sete acel sange dulce ce curgea precum un rau dezlantuit. Un scancet de durere sparge linistea dinainte de furtuna,dar este stins rapid de o palma zdravana primita peste obrazul drept. Roscatul se indeparteaza cam un centimetru graind cu sarcasm in voce:
- Hm,vad ca suporti orice pentru el,de data aceasta accentuase cuvantul "el" apropiandu`se din nou de blond,atunci sa incercam ceva mai pe gustul meu. Continua cu un zambet larg pe buze,indreptandu`si mainile spre cureaua neagra de la pantaloni. Ezita pentru un moment,dezlegandu`i mainile baiatului,apucandu`l in acelasi timp de suvitele de par pe care le trage cu duritate facandu`l pe baiat sa scape alte cateva scancete de durere. Se apleaca asupra gurii lui,introducandu`si barbatia pentru a fi satisfacuta. Se misca in interiorul cabitatii bucale destul de rapid,reusind chiar sa`l incece pe blondul ce mai avea putin si vomita din cauza gretei pe care i`o provoca. Saliva imbibata cu acel lichid albicios ii curgea printe colturile buzelor amestecandu`se undeva pe podea cu lacrimile sarate ce continua sa cada din acei ochi inchisi. Dupa cateva minute vazand ca ceea ce tocmai facuse nu avea efectul dorit,roscatul isi socate organul fierbinte din gura baiatului indreptandu`l spre gaura minsucula a acestuia. Se impinge in forta inauntrul lui facandu`l sa scoata gemete si urlete de durere,care evident erau stinse cu palme adanc imprimate pe obraji. Il interesa doar propria placere si durerea celui de care profita cu atata usurinta. Miscarile de dute vino erau adanci,pana la limita in timp ce saruturile lungi ii sfasaiau buzele facandu`le sa para mici bucatele de carne taiate pe alocuri. Ajungand in culmea extazului,roscatul se elibereaza de lichidul satisfactie inauntrul adolescentului,iesind brusc afara din el. Se ridica de pe podea vrand sa iese din camera,nu inainte de a`l lovi cu piciorul in stomac,facandu`l sa lesine intr`o balta de sange.

End Flash Back


Simteam ca respiratia avea sa`mi fie curmata in curand,tremuram din toate incheieturile vazand din nou si din nou acele imagini sinistre. Acum incepeam sa inteleg de ce Jeff a intrat atat de brusc in viata mea,incercand pe cat posibil sa`mi faca rau. L`am strans puternic de mana pe Kanon privindu`l speriat,cerandu`i tot odata din priviri mii de explicatii. Nu mi`a zis nimic,doar m`a tras de mana spre esire,facandu`mi semn din priviri sa urc in masina,un sielo decapotabil. Mergeam de ceva timp intr`o directie total necunoscuta,apoi am vazut pe o bucata de tabla scris mare si clar:Bine ati venit in Tokyo!
Parca o sageata mi`a strapuns stomacul,insa am tacut sprijinindu`mi cotul de portiera masinii,repetandu`mi in continuu ca alaturiu de iubitul meu nu ar avea ce sa mi se intample. Si cu aceste ganduri am adormit,trezindu`ma intr`o camera obscura,ce`mi dadea fiori. Am incercat sa ma misc dar atat mainile cat si picioarele imi erau legate de pat cu o franghie groasa,imposibil de rupt chiar si de un vampir. Deodata lumina sa aprins facandu`ma sa caut disperat o potentiala amenintare,insa nimic si nimeni nu parea a fi intrat aici...era ca si cum o fantoma ar fi aprins becul. Am continuat sa strig minute bune dupa ajutor,asteptand ca cineva sa ma auda desii stiam ca cei ce`mi facusera asta nu aveau sa fie impresionati de niste strigate. Becul sa stin din nou la fel de brusc,transipirasem intr`un hal de nehal din cauza groazei de a nu sti cine te priveste. Apoi in minte mi sa intrezarit ideea de a`mi folosi ochii de vampir,insa o anumita greutate imi presa pleoapele impiedicandu`ma sa`i deschid. Aceiasi greutate mi`a parcurs obrazul,buzele cu miscari tandre,ajungand in cele din urma catre pielea sensibila a gatului pe care a inceput s`o maseze senzual. Am inghitit in sec in momentul in care mi`am simtit buzele atinse de ceva umed,apoi urechea acaparata de o respiratie fierbinte.
- Mi`a fost dor de tine! -am auzit aproape soptit acea propozitie,dandu`mi imediat seama despre cine e vorba...Jeff..
Nu am apucat sa zic ceva,deoarece mi`a lipit buzele cu un scoci negru,razand zgomotos. In toata acea nebunie i`am simtit trupul peste al meu,presandu`l parca vrand sa simt ca el este deasupra mea. Ii puteam distinge fiecare particica a corpului,ce se contopea perfect cu a mea. Sa ridicat in maini,incordandu`si muschi pentru a ma putea analiza mai in detaliu. Unghiile lui ascutite de vampir,mi`au taiat tricoul in zeci de bucatele,facand zgarieturi invizibile pe piele. A inceput sa`mi sarute abdomenul facandu`ma sa scot gemete imperceptibile,urcand cu limba pana la sfarcurile mele pe carea le`a supt cu dorinta. Imi strangeam pumnii din cauza placerii,pe care nu vruiam nici in ruptul capului s`o recunosc. Fruntea lui era acum peste a mea,iar palmele catifelate asezate pe pieptul meu.
- Spune`mi fiule,zice el ironizand al doilea cuvant,atunci cand te sarut,cand te ating,cand facem dragoste te mai gandesti la...Kanon?
Nu intelegeam de ce imi punea aceasta intrebare de fiecare data,atat in trecut cat si acum,dar nu aveam sa`i dau satisfactia de a`i spune,nu..asa ca:
- Da!-am raspuns eu din miscari ale capului
In acel moment sa ridicat nervos de pe mine,punandu`mi ambele palme in jurul gatului pe care a inceput sa`l stranga,facandu`ma sa raman fara aer. Daca acele doua persoane nu intrau la timp in camera pentru a`l oprii,cred ca nu renunta pana nu ma omora. Sau poate ca asi fi preferat asta decat sa`i vad pe cei doi,persoanele in care aveam mare incredere zambind satisfacuti de situatia mea. Dony ,se asezase pe un scaunel cu trei picioare tinandu`si barbia pe podul palmei,in timp ce Kanon ma privea dezgustat lipindu`si obrazul de umarul lui Jeff.
- Haide Jeff,nu inteleg de ce il mai ti inviata. Vreau sa scap odata de el!!!-rosteste copilaros Kanon facandu`ma sa scap lacrimi mari pe obraji. Nu mai intelegeam nimic,nici ce era cu mine sau cu ei. Stiu doar ca ma durea sufletul vazand cat de tradat am putut fii,crezand in niste persoane false ce si`au batut joc de mine fara motiv.
- Nu acum,spune roscatul,tragandu`l de mana spre iesire,chemandu`l si pe Dony la o conversatie privata.
In scurt timp secat de puteri am adormit,iar dupa cateva ore am fost trezit de un zgomot puternic provocat de usa,semn ca cineva tocmai intrase. Jeff cara in maini o tava pe care erau asezate doua farfurioare,una cu fructe si alta cu cornulete. Sa apropiat de patul meu,punand tava pe o masuta din lemn,apoi dintr`o miscarte mi`a indepartat materialul lipicios de pe gura. A infript furculita intr`o bucata de pepene rosu,indreptandu`l spre mine,insa eu, desii salivam dupa mancare,nu am acceptat. Mai bine muream decat sa mananc de la niste javre. Vazand ca nu am de gand sa mananc mi`a apucat suvitele de par intr`un pumn,tragand de ele atat de tare incat credeam ca ramasesem fara par,apoi sa ridicat de pe pat iesind vijelios din camera. Nu mai stiam ce sa fac,eram total slabit,trebuia sa ma hranesc,dar cum? Apoi tot muscandu`ma de buza inferioara am dat de gustul sangelui,ce mi`a trezit setea de vampir. In scurt timp ajunsesem sa`mi devorez proprile buze ignorand durerea pe care mi`o provocam,si sigur asi mai fi continuat daca Jeff nu m`ar fi oprit:
- Ce dracu crezi ca faci?-ma intreaba alarmat orindu`ma din ceea ce faceam.
Mi`a privit buzele sau ce a mai ramas din ele,strangandu`si tare pumnul in incercarea de a nu ma lovi,a inmuiat o bucatica de vata in spirt incepand sa`mi curete rana. Pur si simplu urlam de usturime,varsand lacrimi dupa lacrimi,cand a terminat am simtit ca tot locul se invarte cu mine si am avut tendinta sa lesin,dar el ma prins la timp imbratisandu`ma strans. Ii simpteam palmele miscandu`se parinteste pe spate si respiratia accentuandu`se cu fiecare scancet de durere pe care il scoteam. Mi`a pus palma puternica pe capt,asezandu`l mai bine pe umarul sau,apoi ca pe un copil m`a asezat pe pat inlaturandu`mi suvitele de par pe care le aveam rasfirate peste frunte. Ceva in ochii lui verzi se schimbase,pareau acum a fi doua smaralde pure ce sraluceau intens in oglinda propriului suflet. In momentul in care a vrut sa plece,l`am oprit asa cum am putut printe cutite de durere,putand sa`i pronunt decat numele. Sa uitat trist catre mine,vrand sa se aseza in pat dar tocmai in acel moment usa sa deschis facandu`si aparitia Kanon:
-Iubitule,rosteste acesta dragastos,trebuie sa mergem ne asteapta Dony-il trasese de mana dreapta pana la iesire,aruncandu`mi o privire plina de ura inainte sa plece...
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 31-03-2010, 04:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-04-2010, 01:14 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 06-04-2010, 07:02 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 07-04-2010, 12:22 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 11-04-2010, 01:52 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 11-04-2010, 02:20 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 11-04-2010, 07:13 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 12:37 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 06:10 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 30-04-2010, 11:44 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 03-05-2010, 08:01 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 15-05-2010, 12:35 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 15-05-2010, 01:47 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 15-05-2010, 03:37 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-05-2010, 11:29 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 27-05-2010, 01:27 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 07-06-2010, 01:23 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 08-06-2010, 08:31 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 09-06-2010, 12:05 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-06-2010, 04:57 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 12-06-2010, 10:25 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 19-06-2010, 05:26 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 21-06-2010, 10:32 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Akane - 22-06-2010, 03:17 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 24-06-2010, 12:22 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-06-2010, 04:51 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 26-06-2010, 07:38 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Kurama^_^Sweet - 28-06-2010, 11:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 01-07-2010, 01:50 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-07-2010, 08:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-07-2010, 01:32 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 18-07-2010, 07:08 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 03-08-2010, 12:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.325 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Domination by [+16] [yaoi] Lye 70 45.724 14-06-2009, 12:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  Vampire Domination Teh 18 9.246 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)