Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot domination (yaoi)

#17
-Buna sys multumesc mult de comm si de sfat,ai dreptate am trecut cu vederea peste ea si nu am observat ca nu are inteles. Am venit cu un nou capitol care schimba intreaga poveste,sper sa`ti placa :D te pup :*

P.S. Vine VACANTA! deci fara scuze obligat fortat vei intra pe mess ;)

"Capitolul 7"

Past,emdless pain...!

Ma oprisem aici,admirand tot ce se misca in jurul meu. Stateam pe o bordura rece, din ciment ce delimita o fantana arteziana superba,vopsita in culori vi de alb,albastru si rosu. Picaturile transparente de apa imi atingeau din cand in cand pielea reusind sa ma racoreasca putin. Da,in Grecia soarele ardea precum un cuptor setat la putere maxima,oamenii umblau cat mai putin imbracati,in limita bunului simt. Abea acum realizez ca de la sosirea mea in acesta tara,nu am apucat sa vizitez ceva antic cu care se mandresc acesti locuitori. Ma ingrijora faptul ca Dony putea fi acum acasa,constatand ca eu nu`l ascultasem si venism aici,fara sa`l anunt. Dar,chiar simteam nevoia sa fiu putin singur,cu gandurile mele,adunandu`mi curajul necesar de a`i spune ceea ce ma framanta. Mi`am lasat capul pe genunchii stransi la piept,deodata ma luase o ameteala cumplita,pe care sincer nu o intelegeam. Am stat asa vreo douzeci de minute pana cand am simtit ceva rece atingandu`mi spatele. M`am intors instantaneu,speriat oarecum, si ca un prost m`am izbit de acea persoana incepand sa ma plang ca imi accentuasem durerea de cap. Am auzit doar un ras zgomotos dar placut apoi mi`am ridicat privirea din pamant examinand persoana ce se afla la o distanta relativ mica fata de mine. Parea a fi un barbat mai invarsta ca mine cu doi ani,chipul ii era vesel si zambetul o adevarata comoara. Peste corpul bine lucrat,purta o camasa neagra,larga deschisa la jumatate din nasturi pentru a lasa la vedere medalionul din aur pur. Iar in jos tinuta ii era completata de pantalonii albi din stofa si adidasi de aceias culoare. Parul mov,scurt ii era rasfirat pe frunte acoperindu`ii ochii argintii ca cel mai fin metal pretios. Ma inspaimanta alura lui,mi se parea atat de cunoscut si parca odata cu vederea lui o parte din mine reanvia dupa ani de amnezie. Parfumul ii era straniu,nu puteam distinge acele plante ametitoare ce imi transmireau o stare euforica. Isi asaza palma pe obrazul meu drept,mangaiandu`l delicat cu varful degetelor. Se apropie de urechea mea soptindu`mi un "urmeaza`ma",apoi ma trage dupa el fara sa`mi spuna cine e sau ce vrea. Era o prostie din partea mea sa`l urmez,nu`l cunosteam si cine stie ce vruia sa`mi faca,dar pur si simplu nu ma puteam opune...Am mers printre strazi,blocuri cam o jumatate de ora oprindu`ne intr`un final langa o catedrala parasita. Se asaza pe o scara din piatra,lasandu`si capul intre palme,la fel fac si eu fiind obosit dupa atata alergat. La un momentdat,cand sa rasuful imi simt buzele acaparate de catre ale lui,nu a indraznit sa ma sarute doar le`a atins presandu`le peste ale mele. Priveam speriat in jur incercand sa inteleg ce se intampla,vazand ca tremur din toate incheieturile sa indepartat de mine lasandu`si din nou privirea in pamant. Ii puteam simtii durerea,era o senzatie ciudata ce ma cuprindea facandu`ma sa pic intr`un ocean nesecat de melancolie. O lacrima mi`a cazut precum o piatra pe obraz,grea,plina de imagini cutremuratore ce imi apareau in fata ochilor precum un film. L`am vazut apropiandu`se din nou de mine,mi`a cuprins palmele intre ale sale,fixandu`si ochii asupra alor mei. Plangea,si asa imi frangea inima desii aparent nu aveam vreo legatura cu el,am simtit nevoia sa`i sterg lacrimile cu dosul palmei. Mi`a zambit in semn de multumire.
- Te rog iarta`ma,nu am mai rezistat...-imi spune oftand. Ii era teama de mine,puteam sa`i descifrez fiecare gand ca si cum prin ochii lui asi fi putut citii o carte neagra. Da,filele ei pareau patate cu o cerneala veche,ce acum incepea sa`si piarda culoarea.
L`am privit nedumrit,incercand sa inteleg ce e cu el si de ce imi cere iertare.
- Imi pare rau,dar nu te cunosc. M`ai adus aici pentru asta,deja cred ca urmaresti ceva nu prea curat -ii spun pe o voce joasa
- Spune`mi...Te iubesc! si vei afla cine sunt- cum? timpul asta a innebunit? eu il iubesc pe Dony...sau nu? De ce inima imi bate atat de accelerat? Sunt vulnerabil,insa buzele ma obliga sa spun acele cuvinte atat de speciale unui necunoscut.
- Te..eu te...Te iubesc!!! -strig deodata ca un nebun,acoperindu`mi buzele in momentul in care am fost consitent de ceea ce am spus.
A ras amuzat de situatie imbratisandu`ma strans,facandu`ma sa ma simt atat de bine. Era fericit,deoarece chipul lui se inseninase instantaneu iar satrea de bine incepea si pe mine sa ma cuprinda. Mi`a cuprins barbia intre degete,sarutandu`mi buzele intredeschise,apoi si`a strecurat limba umeda intre ele incepand un joc de`a dreptul incitant. Dupa ce a intrerupt sarutul m`a tras dupa el pana in incaperea principala a catedralei.
Pot sa spun ca ma impresionat arhitectura ei antica si vitraliile multicolore ce infatisau diferite lupte neantelese de mine. Am ajuns impreuna pana in dreptul unui altar inconjurat de sute de lumanarii rosi. Ce venera doi zei,o femeie si un barbat care aveau la baza statuilor cateva randuri scrise in latina,iar apoi o mica traducere in italiana. Movaliul,sau iubitul meu cum imi venea sa`i spun nu stiu din ce motiv,mi`a cuprins talia cu bratele sarutandu`mi tandru gatul apoi si`a pus degetele pe scris deschizand un fel de carte. Ma indemnat sa ma asez pe podea,facand si el acelasi lucru cu acea carte in mana.
- Iti voi spune o poveste-imi vorbeste serios,evitand orice alint. Am dat afirmativ din capt,dandui`i de inteles ca il ascult.

Flash Back

- Non Kanon! Non farlo piu,tradiscono gli e la situazione e fuori controllo...-in vocea lui se putea simtii ingrijoarea si vinovatia pe care o simtea. In ciuda rugamintilor lui Kanon,blondul a parasit imensul castel urcand in trasura ce`l astepta afara. Parul lung ii acoperea fata palida,in timp ce mantia neagra si tinuta de aceias culoare ii confereau statutul de print. Sa oprit in fata unei catedrale pline de tarani ce venisera la o adunare importanta,lupii de forme imense formau un fel gard pe ambele parti ale covorului rosu ce ducea in incapere. Asezati pe doua tronuri din aur masiv,cu coroanele regale ce aveau ca insemn ordinul cavaleresc,Dracula si sotia lui Maya citeau cateva randuri dintr`o carte speciala cu incuietoare. Ay se apropie de ei ingenunchind la cativa centimetri distanta de parintii lui. Acestia au zambit dandu`i aprobarea de a se ridica apoi l`au chemat langa ei. Pe masuta din fata lor,stateau asezate cinci lumanari ce erau mentie sa stea in insemnul pentagramei,un cutit cu lama groasa si un pocal plin cu sane regal. Ritualul trebuia sa inceapa cam in doazeci minte,atunci cand ceasul batea ora 00:00:00. Si avea ca scop reanvierea primului vampir,Iuda. Odata ce acesa era readus la viata vampirii aveau sa domine lumea aceasta si cea de apoi. Desii Ay era imptriva acestui lucru nu vruia sa`si dezamageasca parintii,il iubea pe Kanon si asta il facea sa se simt poate prea vinovat.
Kanon era pazitorul pocalului facut din cei doispreceze arginti,el si supusii lui aveau ca scop nimicirea vampirilor si impiedicarea acestora de asi aduce la viata creatorul. Se cunoscusera din intamplare pe taramul dintre cele doua regat,amandoi erau diferiti,cu opinii diferite fata de ale parintilor si asta ii adusesera impreuna. Zece minute mai ramaneau pana in acea clipa cand toate visele lui aveau sa fie spulberate,corpul si sufletul aveau sa`i fie luate ca jerfa...Simte cum este lovit cu o pietricica in picior,isi intoarce privirea vazandu`l pe Kanon in spatele unei copertine. Speriat ii cere voie tatalui sau sa ia o gura de aer,insa se duce in spatele copertinei nervos.
- Kanon,che cosa stai facendo,sei matto? -intreaba alarmat si totodata ingrijorat pentru iubitul sau. Movaliul nu mai sta pe ganduri,isi pune palmele pe ambii obraj ai tanarului sarutandu`l apasat. Cu miscari lente isi strecuara mana pe sub camasa acestuia masandu`i pielea fierbinte. Il impinge pe o gramjoara de materiale din matase aruncate acolo din intamplare alungindu`si trupul peste al lui.
- Mi manchera a tutti voi,voglio fare una volta che il mio corpo per l'ultima volta -spusese aceste cuvinte cu greu,scapand cateva lacrimi printre buzele tremurande. Blondul a afirmat,in semn ca este deacord incercand sa se abtina de la vocea ce`i spunea in interior sa urle de durere. Movaliul si`a trecut limba peste buzele iubitului sau coborand cu saruturi scurte pe gat,piept,talie pana ce a ajuns la pantalonii megrii pe car i`a inalaturat dintr`o miscare. A zambit strangasreste atunci cand gura lui avea in interior barbatia blondului pe care o satifacea cu mici jocuri stiute numai de el. Ay gremea infundat incat sa nu atraga atentia celor aflati la ceremonie. A simtit cum ajunge la extaz,asa ca sa eliberat de lichidul albicios fara sa`si anunte iubitul,erau ultimele lui clipe de fericire asa ca vruia sa le traiasca la maxim. Kanon a zambit urcand din nou catre buzele acestuia,pentru a le simtii din nou aroma ametitoare. A inceput sa`l patrunda cu miscari lente dar adanci,vruia sa`i ofere placere,vruia ca impreuna sa fie acelasi trup..a iesit din el brusc,provocandu`i o mica durere,care a fost alinata de un sarut si cateva mangaieri.
- Mis scusi per favore,io ti amo i...no voligo,no voligo - spune acesta scotand de sub mormanul de materiale un tarusi din lemn de plop,pe care il infrige cu ochii inchisi in inima tanarului ce nu apucase nici macar sa spuna ultimul cuvant...

End of Flash Back

Traducerea:
* Non Kanon! Non farlo piu,tradiscono gli e la situazione e fuori controllo-Nu,Kanon nu mai fac asta,ii tradez si situatia scapa de sub control
* Kanon,che cosa stai facendo,sei matto?-Kanon,ce faci aici, ai innebunit?
* Mi manchera a tutti voi,voglio fare una volta che il mio corpo per l'ultima volta-Daca tot te voi pierde,vreau sa te fac odata cu trupul meu pentru ulimadata.
* Mis scusi per favore,io ti amo i...no voligo,no voligo-Iarta`ma te rog,eu te iubesc si...nu vreau,nu vreau...
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 31-03-2010, 04:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-04-2010, 01:14 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 06-04-2010, 07:02 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 07-04-2010, 12:22 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 11-04-2010, 01:52 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 11-04-2010, 02:20 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 11-04-2010, 07:13 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 12:37 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 06:10 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 30-04-2010, 11:44 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 03-05-2010, 08:01 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 15-05-2010, 12:35 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 15-05-2010, 01:47 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 15-05-2010, 03:37 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-05-2010, 11:29 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 27-05-2010, 01:27 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 07-06-2010, 01:23 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 08-06-2010, 08:31 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 09-06-2010, 12:05 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-06-2010, 04:57 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 12-06-2010, 10:25 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 19-06-2010, 05:26 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 21-06-2010, 10:32 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Akane - 22-06-2010, 03:17 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 24-06-2010, 12:22 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-06-2010, 04:51 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 26-06-2010, 07:38 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Kurama^_^Sweet - 28-06-2010, 11:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 01-07-2010, 01:50 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-07-2010, 08:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-07-2010, 01:32 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 18-07-2010, 07:08 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 03-08-2010, 12:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.325 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Domination by [+16] [yaoi] Lye 70 45.725 14-06-2009, 12:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  Vampire Domination Teh 18 9.246 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)