Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

nu stiu cand voi putea posta urmatorul capitol.
lucrez la un nou fic asa ca s-ar putea sa mai dureze.
pwp.



6.
Under my trap...

Odata ce usile liftului s-au deschis, un barbat l-a prins pe brunet de maini .
- Daca tot ai venit aici..si din vina ta seful e ranit, ar trebui sa il satisfaci ca sa poti fi iertat.
Kaname il lovi cu cotul in stomac si il impinse rapid in afara liftului dupa care inchise usile rapid si apasa pe butonul ce ducea avea sa il duca tocmai pe acoperis. Fugi rapid si se ascunse in spatele uneia dintre constructii incepand sa planga. In acelasi timp Yoh de abia reusi sa aduca din nou liftul la etajul zece si sa urce dupa el.
Nu avea decat pantalonii pusi si ii era rece, se parea ca avea sa inceapa ploaia insa nu prea il deranja. Il gasi in cele din urma pe brunet si se opri, pentru a isi aduna puterile si a isi redresa respiratia.
Kaname plangea in exact acelasi mod in care o facuse prima oara cand se culca cu Yoh. Blondul il prinse cu putere de brat, il ridica de jos si il impinse inapoi spre lift dupa care ii dadu pe toti din apartament afara pentru a ramane singur cu brunetul.
- Ce dracu ai in mintea aia? Acum de ce te bocesti? Tipa Yoh vazand ca altfel nu are cum sa se faca auzit si cu atat mai putin bagat in seama.
- Nu...esti..oribil... in stare sa te culci cu oricine..si...
- Si ce daca? Sunt un barbat sanatos si am nevoi..
- Da!! Dar asta...n-ai voie! Te-ai culcat cu mine ..!! tipa brunetul printre lacrimi lovindu-l pe blond cu pumnii in piept.
- Inceteaza pentru numele lui Dumnezeu. Nu te comporta ca o t***a! striga cu putere Yoh pleznindu-l pe Kaname cu putere peste obraz. Il lovi cu toata forta si reusi sa il faca sa ii curga sange. Baiatul numai spuse nimic, tacu din gura si privi in jos realizand ca il suparase pe barbat si se gandea ca e mai bine sa plece.
- E...oribil... murmura brunetul incercand sa nu planga din nou. Yoh il prinse strans de brat pentru a doua oara si il trase dupa sine pana in camera dupa care il arunca pe pat cu toata puterea sa.
- Daca vrei sa te comporti ca o fufa..patul e locul cel mai potrivit. Nu iti imagina ca ma emotionezi cu lacrimile tale sau ca istericalele care le faci ma vor transforma intr-un catelus. Nu sunt papusa ta. Acum pleaca naibii de aici! ii ordona blondul .
Statea chiar langa pat privindu-l pe brunet cu foarte mare seriozitate insa baiatul nu zicea nimic. Se sprijinea cu ambele maini pe pat , se afla in fund pe marginea patului si privea in jos evitand privirea blondului. In cele din urma se infurie si stranse din dinti puternic determinat sa nu se lase ordonat.
- Nu...susoti Kaname incet asezandu-se in pat in genunchi, fara a se uita la Yoh.
- Ce..ce ai zis? Intreba derutat blondul realizand ca ceva nu era in regula.
- Ai zis..ca ...daca vreau sa ma comport ca o femeie usoara..ar trebui sa o fac cand ma aflu intr-un pat. Acum ma aflu intr-un pat. Rosti foarte serios brunetul ridicandu-si trupul si sprijinindu-se de trupul blondului, isi duse mainile pana aproape de chipul lui pentru a il mangaia. Ochii baiatului erau mici si plini de tristete insa in acelasi timp erau plini de determinare si de dorinta.
- Kaname..
- Acum sunt intr-un pat..deci am voie... asa ca am sa ma comport, continua sa vorbeasca baiatul apropiindu-si buzele de ale blondului. Yoh, nu ai voie sa te culci cu altcineva..daca vrei sa fii satisfacut...pot sa o fac eu..pana cand te indragostesti de cineva...nu o mai fa cu orice femeie de pe strada...fa-o numai cu mine. Vreau sa fiu singurul care iti simte atingerile si saruturile...inauntrul meu...miscandu-te... ii spuse Kaname lingandu-i buzele incercand sa il faca pe blond sa il sarute insa acesta statea nemiscat si il privea cu atentie.
- Ce naiba spui acolo?
- Ai spus ca am voie! Tipa din nou Kaname coborandu-si capul pe pieptul blondului in timp ce cu mainile il tinea de umeri. Se comporta din nou ca un copil mic, acelasi copil mic pe care Yoh l-a sarutat pentru prima oara si a carui inocenta a furat-o, acelasi copil care a strigat la femeia roscata sa plece .
- Inceteaza..esti penibil.
- Ba nu. Sunt intr-un pat, Yoh. Am voie sa spun toate lucrurile astea. Am voie sa ma agat de trupul tau si sa ma comport ca o mata, am voie sa te sarut si sa iti cer sa ma saruti numai pe mine, am voie... in pat am voie sa iti cer sa fii numai al meu!! Striga Kaname in cele din urma dupa ce vorbi incet si calm.
Il trase pe Yoh in bratele sale si il saruta dupa care facu in asa fel incat barbatul sa cada pe pat. Brunetul se urca deasupra lui, cu picioarele de o parte si de alta a corpului blondului, cu mainile pe langa capul lui , cu fundul direct pe zona sensibila a barbatului.
- Yoh..atinge-ma... saruta-ma... iubeste-ma...pe mine..nu pe oricare altcineva... sau mai bine..lasa-ma pe mine...lasa-ma sa te simt, rosti baiatul cu vocea stinse, inrosindu-se in cele din urma ca un rac , incepand sa tremure usor de emotie dar si de rusine.
- Bine, atunci. Fa ce vrei, ii spuse blondul pe un ton lipsit de sentiment uitandu-se direct in ochii baiatului.
Kaname isi aduna curaj si se cobora pana la bustul barbatului pentru a ii desface pantalonii. Yoh nu isi pusese si chiloti pe el asa ca in numai cateva secunde ii vazu intreg corpul si se inrosi si mai puternic. Privi ca boul la poarta noua obiectul, inghiti in sec si isi linse buzele usor dupa care incepu sa se gandeasca cum ar trebui sa o faca. Isi aminti ce anume simtise el cand blondul ii fura cu buzele intreg locul si decise ca era mai bine sa incerce sa faca la fel.
Incerca timp de cateva minute, minute in care Yoh de abia se abtinea sa nu rada. In cele din urma isi intinse mana spre parul brunetului si ii trase capul in sus pentru a putea vorbi cu el.
- Nu asa. Scoate limba afara, ii ordona blondul si baiatul executa de indata. Acum, atinge cum trebuie si tine-l in mana,..asa..bun..acum inchide ochii. Pustiule..imagineaza-ti ca e o inghetata. Curaj.
Kaname inghiti in sec de doua ori dupa care facu exact cum i se spuse. Era ciudat, acum i se parea ca se descurca mult mai bine. Urma exact instructiunile blondului si chiar daca se simtea foarte rusinat si nu avea curaj sa il priveasca pe blond.
Yoh se uita crucis la brunet si nu ii venea sa creada ca se descurca atat de bine dupa doar cateva indicatii.
- Hm..sa inteleg ca ai practicat si cu Alice. Esti destul de bun!
Kaname tresari si se opri brusc dupa care si ridica si il privi speriat pe blond.

[i]
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 18-12-2008, 02:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.854 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.885 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.348 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.166 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.834 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.004 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.817 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.871 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.883 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.383 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)