Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

24 hahahahaha...
are sa vina si craciunul...cine stie...poate chiar de craciun!!!
adyna_45 ..dak vrei...pot sa fac ca alice sa fie un fel de supranume...si pe ea sa o cheme de fapt altfel..nush..something...
Moody...ce planuieste Alice..hmhm...uhm...nu stiu Zuppy06
kitsune's iris.... you have been told...he is 14... si nu...nu va avea o relatie c alice Zuppy05 k altfel o...o..o...omor!!
another Kaname is the vampire....from vampire knight
aly-sama...vor afla insa nu acum...after some fun stuff happen 444
dark_ang3l...nu stiu cat de interesant e...insa apare un personaj fundamental..21



here it goes: Zuppy11

3 .
Let me start destroying you...

Era o liniste suparatoare in masina si niciunul dintre ei nu spunea nimic. Femeia continua sa il priveasca ca un leu inainte de a isi ataca prada in timp ce brunetul privea cum peisajul de pe geamuri se schimba. Au parasit aglomeratia orasului si au ajuns in zona Tokyo Bay, unde masina s-a oprit la un restaurant aproape de apa.
- Sper ca nu te deranjeaza ca am venit tocmai aici, rosti blonda afisand un zambet calduros si amabil de o imensa falsitate.
- Nu, e in regula. Asa cunosc si eu mai multe locuri, zambi la randul sau brunetul crezand ca femeia din fata lui se comporta grozav de frumos cu el.
- Oh, nu esti de pe aici? Dar vorbesti japoneza destul de bine ... se prefacu necunoscatoarea blonda in timp ce intra in restaurant si se aseza la o masa mai retrasa.
- Pai..m-au invatat parintii. Ei sunt de aici asa ca am invatat de la ei.
- Inteleg. Insa e normal sa te lase de unul singur intr-un oras necunoscut? Intreba blonda incercand sa para ingrijorata cand de fapt era foarte fericita ca reusise sa il gaseasca fara sa se afle in compania unuia dintre idiotii pe care ii ura.
- Ah...eu am vrut!!!
- Atunci nu ar fi intelept sa le spui ca ai luat masa cu o femeie mai in varsta..probabil iti vor interzice sa mai iesi de unul singur, rosti blonda pe un ton mai alintat incercand sa para afectata de ceea ce auzea dar in acelasi timp amuzata de comportamentul brunetului.
Cu siguranta anii petrecuti in compania celor doi isi puse amprenta pe el.Avea obiceiul intimidant al lui Ren de a privi lumea direct in ochi dar in acelasi timp acel glas alintat si smiorcait pe care era sigur ca l-a vazut la saten.
Brunetul parea fericit si se simtea in largul sau arati de femeia aceea frumoasa. Cand a fost rugat sa se serveasca cu putin vin a refuzat insa la insistentele ei a baut cam un pahar si jumatate. Fara sa isi dea seama se facea deja ora 6 si soarele se pregatea sa se duca la culcare. Blonda vorbi la telefon cateva minute dupa care se scuza spunand ca trebuie sa plece. Se oferi sa il duca pe brunet pana aproape de casa dar acesta refuza.

[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
More then brotherly love: What comes after... - de Lithium-Angel - 10-12-2008, 05:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.853 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.881 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.348 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.166 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.834 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.003 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.814 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.870 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.881 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.380 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)