Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#81
multumesc mult.
acum eu am o dilema..daca sa ii fac un happy ending sau nu.. oricum..mai sunt destule capitole pana atunci.
mai sunt cel putin... 5 capitole... 6 cu finalul..si fara acest capitol
sper sa va placa acest capitol impartit in doua.
asta e prima parte a capitolului.
Aikad..promit sa iti indeplinesc si tie visele... si...daca aveti o cerere speciala cu ceva ce doriti sa apara in fic.... un pm si eu incerc sa integrez in poveste. va pwp si va iubesc.

In intreg clubul domnea o liniste incredibila. Cateva batai in usa ii facu pe cei doi printi adormiti sa se trezeasca.
Satenul se freca la ochi cu mana si apoi casca puternic ridicandu-se in fund. Tresari usor cad se aseza in sexut pentru ca o durere sfasietoare ii strabatu intreg corpul. Bataile in usa au continuat si atunci s-a trezit si Teru.
- Mama...ce am dormit..casca Teru inainte de a se uita tinta la Kaoru.
Kaoru?! Ce..cine..ce naiba?? Se intreba brusc sarind din pat. Cand a facut asta a observat ca avea pantalonii descheiati la nasturi si bluza de pe el disparuse. Uitandu-se repede la saten il vazu si pe el dezbracat si ramase impietrit.
- Teru! Se inrosi de tot la fata baiatul acoperindu-si corpul cu patura de pe pat.
- Kaoru..ce mi-ai facut!! Incepu sa se alarmeze speriat blondul .
- Nu fi tampit! Nu ti-am facut nimic. Pe mine ma doare tot corpul..
- Prima mea oara..nu pot sa cred...
Unul dintre angajati intra in camera fara problema si in tot acest timp amandoi au ramas ca niste stane de piatra fara sa zica sau sa faca vreoceva. Cand barbatul a iesit din camera cei doi au continuat sa se ia la harta.
- Da..e adevarat ca eu nu simt nimic..
- La naiba...
- Iarta-ma ,Kaoru. Nu am vrut..sa..prima oara... cu tine..nu ca nu ai merita...nu ma intelege gresit..vreau sa zic..
- Inteleg..si eu as fi vrut sa fie Ren...
Cei doi au inceput sa rada amuzati de situatia jananta in care se aflau dar amandoi stiau ca asta putea avea consecinte grave. Teru a plecat primu pentru ca Kaoru a vrut sa mai ramana si sa faca un dus. Intreg corpul il durea asa ca s-a intins pe pat pentru a mai scapa de starea de anxietate pe care o simtea.
Cand s-a intins, mana lui a atins ceva mic, usor si ascutit si radicand obiectul observa o clamita mica roz. Nu isi amintea ca Teru sa fi avut una, nici macar Thou, pentru ca pe el tinea minte ca l-a vazut ultima oara.
Mintea lui zbura imediat la Ren. Probabil satenul a crezut ca persoana de langa el este roscatul si din cauza asta s-a culcat cu el.
Nu aveau cursuri timp de o saptamana dupa ziua de Sfant Valentin asa ca Kaoru a stat mereu acasa , nu a mai baut nimic si si-a petrecut tot timpul in camera lui Xe , ghemuit in patul lui, uitandu-se cand la clamita gasita in pat cand la medalionul daruit de roscat.
Cand telefonul suna, Koaru ridica si el receptorul .De fiecare data vocea lui Ren se auzea de cealalta parte a telefonului.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 02-12-2008, 05:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.854 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.893 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.353 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.175 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.843 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.023 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.824 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.879 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.884 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.388 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)