Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#75
stiu stiu... ce face bautura din om..un dezacord ca asta nu am mai facut din clasa a 4a cred.... sper sa numai beau si sa scriu candva curand...

SINCER IERTATI-MA PENTRU CAPITOLUL SCRIS SUB INFLUENTA ALCOOLULUI.

sper sa va placa urmatorul:

Lucrul cel mai ciudat se intampla si asta il enerva la culme pe Kaoru. De fiecare data cand dorea sa ia si el o bautura , fie de la unul din chelneri sau de pe masa, aparea un angajat si o lua din fata lui, fie il ignora si pleca mai departe. Era ca si cum s-ar fi pus toti de acord sa nu il lase sa bea si avea mare dreptate.
Din celalalt colt al camerei roscatul era fericit si zambea amuzat de fiecare data cand il vedea ca se chinuie sa puna mana pe ceva de baut si nu reusea. Era furios pe Teru pentru ca nu avea grija de Kaoru sa numai bea asa ca se decise sa actioneze singur in aceasta privinta. Cand il vedea pe Teru zambind si apoi pe Kaoru nefericit , simtea ca ar fi in stare sa il bage pe blond in spital exact cum facuse cu si cu Thou.
Tako Thou isi revenise si acum iar ii dadea tarcoale lui Alice dar pe roscat nu il deranja , mai ales pentru ca asa scapa de fata insuportabila si isi putea vedea de viata lui. Era cam greu sa fie atent la tot ce se intampla in jur dar trebuia sa fie sigur ca nici un chelner nu ii dadea de baut lui Kaoru , altfel era concediat.
Teru incepuse sa bea si el..dar nu exagerat. Era frustrat sa il vada pe Ryo ignorandu-l dar macar acum stia ca intre el si Ai nu era nimic. Cand Kaoru i-a povestit ce a vazut a ramas cu ochii mari si gura larg deschisa de parca i se povestea un SF.
- La naiba..astia toti ma ignora.. rosti suparat Kaoru apropiindu-se de Teru. Blondul incepu sa rada, el deja era beat pentru ca nu era rezistent la bautura. Vazand ca nu are sanse de izbanda cu el pleca de langa el dar in calea lui se interpuse Thou.
Spre surprinderea lui , blondul ii oferi paharul lui si il lasa singur. Pe tot parcursul serii blondul continua sa il aprovizioneze cu bautura si in cele din urma Kaoru ajunse sa se imbete din nou. Alice si Thou se amuzau la culme de atitudinea satenului, Teru nu era nici el intr-o stare mai buna iar Ren il pierduse din vedere pe saten si o jumatate de ora mai tarziu a inceput sa il caute, speriat si in acelasi timp nedumerit.
Aproximativ zece minute mai tarziu l-a gasit adormit pe unul dintre holurile clubului cu un pahar de whisky langa el. Roscatul injura destul de tare incat sa il auda lumea si chemea imediat unul dintre chelneri.
- Imi amintesc sa va fi spus sa nu ii dati de baut!
Tipa roscatul lovind cu pumnul in perete. Statea aplecat in fata lui Kaoru si il privea trist. Roscatul se imbracase cu o pereche de pantaloni ce aduceau a albastru la culoare dar in aelasi timp straluceau putin, purta o camasa lejera alba cu niste floricele sus spre umarul drept. Accesoriile lui preferate erau bratarile subtiri si delicate iar in seara aceea nu lipseau de la mana lui. Pentru ca parul ii era lung, cateva suvite erau prinse cu o clamita din acelea mici ce sunt purtate de fete.
Kaoru era insa trendy mult mai elegant decat il stia Ren sa fie de obicei. Parul ii crescuse si ii statea ravasit, rebel acoperindu-i o parte din frunte si cazand usor peste ochi, bluza era de un albastru spre negru iar pe deasupra avea o camasa albastru cerului cu carouri , deschisa. Pantalonii erau genul obisnuit , negrii dar stateau incredibil de bine pe saten. Chiar daca era o costumatie obisnuita pentru multi, pe trupul lui arata minunat sau cel putin asa i se parea roscatului.
- Sigur nu ia-ti dat sa bea? Intreba serios pe un ton furios.
- Sigur , sefu
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 01-12-2008, 03:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.854 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.889 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.349 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.171 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.835 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.013 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.820 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.873 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.883 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.383 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)