Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#29
well..am incercat sa fac capitolele mai lungi pentur a numai parea actiunea grabita.
sper sa gasesti urmatoarele capitole pe placul tau Liet-Aikad.

Kitsune's Iris..te cred..si eu as fi mult mai isterica.
Aly-sama... yes " Kaoru,te iubesc...te-am iubit de la inceput , nu uita" e probabil cea mai romantica replica de pana acum din aceasta poveste.


Se va schimba un pic stilul de povestire. After all... Kaoru nu ar fi putut sa vada prin ce trece Xe deci nu avea cum sa povesteasca. O sa fie o alternanta intre povestea normala si ceea ce se intampla cu Xe.

Lanturi mici si lungi stateau atarnate de perete si cateva faceau cerculete pe podea ducandu-se in acelasi punct. Umezeala si mucegaiul se facea simtit inca de cand se deschidea usa mare si ruginita a depozitului reveland o incapere intunecata si infioratoare.
Se auzea un zgomot de pila si un zornait usor de lanturi venind tocmai din fundul incaperii. Pe masura ce se intuneca din ce in ce mai tare incaperea, un sunet mai asurzitor de lanturi se facea auzit. Intr-unul din colturile depozitului , pe pereti se putea vedea urme de sange peste tot , lanturi ce duceau de la perete pana la incheieturile unei persoane sechestrate. Era asa de greu sa respire avand o banda adeziva acoperindu-i gura dar ii era mult mai dificil sa stea in acea pozitie chiar daca nu facea mai nimic pentru a se sustine.
Doua seturi de lanturi veneau si de sus si de jos si ii prindeau atata incheieturile mainilor cat si a picioarelor. Statea sprijinit de lanturile de sus ,in timp ce restul corpului mai avea putin si cadea jos. Cum ajunsese in situatia asta nu stia bine. Plecase de la apartament pentru a se duce la restaurant si a isi cere scuze de la Nari dupa care pur si simplu se trezi cu o durere pe tot corpul si un gust amar in gura.
Si-a deschis ochii larg in momentul in care a auzit un sunet ca de piulita cazuta pe jos dar nu reusea sa vada nimic din cauza intunericului. In cele din urma o raza de lumina a patruns in intreg depozitul luminand un chip lovit si plin de sange si un trup istovit dar in acelasi timp foarte bine facut.
- Scumpule! Te-ai trezit! S-a auzit imediat apoi o voce dulceaga si in cele din urma aparu Nari foarte vesela si zambitoare. Xe o privea nedumerit si nu intelegea de ce e atat de fericita cand trebuia sa fie furioasa de tot. A realizat imediat ca loviturile de pe corpul lui probabil au fost incercarile de descarcare ale femeii dar atitudinea ei tot era ciudata.
Nu putea vorbi, simtea ca si cum s-ar fi inecat daca ar fi deschis gura asa ca pur si simplu a inceput sa o urmareasca cu privirea. Femeia mai in varsta s-a apropiat de el si i-a prins chipul intre maini si i-a sarutat buzele usor.
- Scumpul meu Xe..de ce ma faci sa te tratez asa de urat? Uite vezi...m-ai facut sa iti ranesc corpul perfect.. rosti Nari pe un ton lingusitor intinzandu-si mana dreapta spre el si incepand sa ii mangaie abdomenul si apoi sus , umerii.
Xe isi aminti atunci de inceput, de momentul in care a cunoscut-o prima oara. Atunci obisnuia sa se comporte la fel. La aparenta era ca o mama buna si iubitoare insa cand ramaneai singur cu ea se transforma intr-o hiena si te riscai sa ajungi devorat. Nimic nu mai putea sa il mire cand venea vorba de ea. Femeia aceea era atat de sadica incat putea sa ceara cele mai indecente lucruri in pat si sa para ca de fapt spune un pomelnic la biserica. Prima lui experienta sexuala a avut-o cu femeia asta care nu numai ca l-a legat de pat dar si-a facut de cap cum a dorit ea mai bine. Cat a putut sa planga atunci...si cat timp a trecut de cand a plans ultima oara...ani buni.
- Nari.. reusi in cele din urma sa se balbaie in timp ce scuipa sange .
- Dragul meu Xe...nu te chinui. O sa iti faci mai mult rau. Ii vorbi pe un ton dulce femeia strangandu-se la pieptul lui desi acesta era plin de sange. Parea ca femeii nu ii pasa absolut deloc daca se murdarea sau daca mirosea a sange. Pentru Xe conta insa, fiecare atingere ii provoca durere mai ales din cauza faptului ca ranile sale inca erau deschise.
- Nari..legat de acea scutire..
- Sshh.... nu ai voie sa vorbesti despre asta. Il opri punandu-i doua degete pe buze. Nari se comporta ingrozitor de ciudat. Mai avea ea momente in care era incredibil de dragastoasa cu el si in care parea sa fie cea mai buna prietena a lui precum erau si momente in care se comporta exact ca un tiran.
- Vreau doar sa explic... motivul...
- Am zis sa incetezi!! Tipa brusc femeia lovind-ul peste ochi, indepartandu-se de langa el. Xe respira greu, isi simtea trupul atat de obosit si ii venea sa isi inchida ochii si pur si simplu sa adoarma. Nari s-a intors langa el cu un bici in mana si a inceput sa il loveasca peste umeri si abdomen.
- De ce? De ce m-ai abandona pe mine pentru un pusti? Pentru un tanc care nu are nimic sa iti ofere???
Tipa aceasta lovindu-l cu din ce in ce mai multa putere facandu-l sa sangereze mai tare. Vazand asta se opri si ii prinse din nou chipul sangerind in palmele sale sarutand-ul pe frunte, ca o mama indurerata.
- Na..ri... susoti Xe incercand sa isi adune din nou puteri. De abia acum incepea sa isi aminteasca cum a ajuns acolo. La restaurant ea l-a intampinat vesela si i-a oferit ceva de baut, probabil era un drog, dupa care l-a adus acolo. Cate zile au trecut de atunci? Cine mai stie? Incepu sa se gandeasca brunetul amintindu-si de Kaoru , de parintii lui si de brusca lui disparitie. Trebuiau sa fie ingrijorati pentru el.
- Da, dragul meu?
- Nari...trebuie sa ma lasi sa pleci..vor fi ingrijorati si..
- Cine?
- Huh? Intreba nedumerit vazand-o din nou schimbandu-si atitudinea spre serios. Il privea direct in ochi si nu a mai spus nimic.
- Cine va fi ingrijorat? Parintii tai noi sau noul tau iubit? De fapt, eu nu l-as putea numi iubit..nu e decat fratele tau. Nu e asa? un frate?! Ii vorbi pe un ton jignitor si plin de superioritate. Ceea ce o deranja era sa ii fie pomenit Kaoru asa ca Xe a incercat sa devieze de la acest subiect. Stia perfect ca ii placea sa fie considerata singura femeie din viata cuiva si ca nimeni nu o refuza, era ca si femeia fatala care scotea imediat ghearele cand cineva se apropia de proprietatea ei. Probabil ii jignise orgoliul propriu si nu avea sa il lase sa scape atat de usor cu asta.
- Parintii...si el... Nari..ai exagerat deja.. incepu sa ii vorbeasca pe un ton mai dulce sperand ca o va face sa isi revina in fire si sa inceteze nebunia. Mai primise el batai de la ea pe motive cat se puteau de stupide , cand I se parea ca se intelege prea bine cu un client, ca se da la altcineva, dar niciodata nu reactionase atat de grav.
- E vina ta, puiut... spune-mi ca ma iubesti si promit sa iti dau drumul.
Nari se aseza pe scaun revenind la atitudinea ei iubitoare de mai inainte. Il privea fix si urmarea cu privirea fiecare picatura de sange care facea drumul de la crestetul lui , pana pe barbie si apoi cadea jos pe podea. Xe de abia isi mai putea tine ochii deschisi,una dintre rani ajungea pana aproape de pleoapa lui dreapta si cobora pe obraz. Il durea fiecare particica a corpului si ar fi fost solutia cea mai usoara sa faca asa cum zicea ea pentru a scapa dar nu era cea mai buna alternativa. Ar fi ramas din nou prins in capcana ei si ar fi continuat sa duca viata de pana atunci. Avea o singura alegere si se injura in gand pentru situatia nemernica in care ajunse. “ Iarta-ma” sopti trist gandindu-se la Kaoru si la felul in care acesta avea sa reactioneze cand avea sa il vada atat de distrus si posibil, mort. “ Imi pare rau, Kaoru..dar nu pot sa ii cedez” gandi imediat brunetul adunandu-si ultimele forte gata sa i se opuna femeii care i-a transformat ultimii 5 ani intr-un iad.
- Imi pare rau , Nari. Dar nu pot sa iti spun ca te iubesc.
- Nu fi timid, dragul meu. Curaj. Il incuraja zambindu-i cu toti dintii facandu-l sa se simta si mai ciudat.
- Nu pot pentru ca nu te iubesc. Imi pare rau..dar chiar nu te iubesc.
Cand a rostit aceste cuvinte a fost de parca sfarsitul lumii se apropia cu pasi repezi. Femeia a ramas nemiscata, expresia de pe chipul ei a disparut si imediat s-a instalat o stare de isterie nemaivazuta de el pana atunci. Turbase.
- De ce, Xe? Te-am primit in patul si in casa mea..te-am invatat tot ce stii azi. Ti-am dat mancare si o slujba pentru a plati datoria pe care tatal tau a facut-o. Datorita mie ai hainele de acum si locuintele tale. Datorita mie esti bogat si poti avea tot ce iti doresti..si totusi tu ma dispretuiesti.
Incepu sa vorbeasca Nari incet si cu atentie avand grija sa evidentieze anumite lucruri pe care le-a facut pentru el. Xe incepu sa tuseasca tare, se ineca cu propriul sau sange si nici nu avea cum sa se stearga. Lanturile il strangeau tare de tot, corpul ii era plin de rani si fruntea si ceafa il dureau ingrozitor iar cu ochiul drept numai vedea bine. Femeia din fata lui, in varsta de 35 de ani o luase razna complet.
- Nu am avut tot ce mi-am dorit. Nu am libertate.
- Ai suficienta libertate. Si cand ti-o oferi te duci la idiotul ala. Si ma si minti.
Tipa si apoi se calma si vorbea din nou calm. Isi aranja parul cu mana si apoi isi scoase din geanta machiajul pentru a se aranja.


Acasa la Kaoru. ( revenim la modul normal de povestire)

Nu mi-am dat seama ce am scos pe gura decat atunci cand mama si tata m-au privit stupefiati si si-au acoperit amandoi gura cu mainile. Cand mi-am dat seama ce am facut am inceput sa plang si mai tare de frica ca acum Xe avea sa ma urasca pentru ca i-am dezvaluit secretul.
- Kaoru..vrei sa spui ca fiul meu... se ..prostitueaza pentru a plati imprumutul facut de mine? Ma intreba Izumi-san pe o voce serioasa si in acelasi timp plina de regret si de tristete. Am dat din cap afirmativ si am vrut sa urc in camera mea pentru a ma gandi la o solutie dar soneria a inceput sa sune frenetic si mama a raspuns rapid.
- Jiro-san!
- Am stat si m-am gandit... am auzit ca ai fost la restaurant si nu e acolo.
- Jiro-san!! Unde e Xe? Practic m-am aruncat in bratele lui sperand ca salvarea mea avea sa vina de la el si exact asa a si fost.
- Tin minte ca Nari avea un depozit inchiriat la iesirea din oras. Pot fi acolo.
M-am intors cu fata spre parintii mei si am vrut sa spun ceva dar amandoi m-au oprit si mi-au spus ca daca Ren e in atata pericol atunci conversatiile ar trebui lasate pentru alta data si sa ne grabim. M-am bucurat enorm de mult ca parintii mei ma sprijina..sau cel putin asta credeam atunci ca fac.


La depozit , Nari incepuse deja sa delireze.
- M-ai mintit. Si pentru ce? Ca sa poti sa te culci cu baiatul ala. Serios..ai fi putut gasi pe cineva mai bun...
- Inceteaza!! Poti vorbi rau despre mine si sa imi faci ce vrei..dar lasa-l pe el in pace. Nu are nici o vina.
- Nu??
Intreba uimita privind-ul pe baiatul din fata ei cum tusea si scuipa sange de fiecare data cand ridica glasul. Nu ii parea deloc mila sa il vada in starea aia. Era proprietatea ei si trebuia sa o adore.
- Nari... 5 ani..5 ani am facut ce ai vrut , cu trupul meu. Insa inima mea..
- Inima ta e tot proprietatea mea. O vezi? E aici..si o pot scoate oricand. Incercuia zona din jurul inimii lui cu unghia si cand termina isi infipse unghiile mari adanc in carnea lui deja taiata si usor infectata.
- Bine..atunci nu inima...sufletul. Fii rezonabila..cu ce te deranjeaza?
- Tu..Xe..ba nu... Ren... tu Ren esti al meu. Ai fost de la inceput si vei fi pana la sfarsit. Intelegi?
Xe ajunse la limita. Numai suporta si dorea sa termina totul cat mai repede.
- Esti stupida. Pe bune acum. Ai fost mereu perversa si o nenorocita in toata regula chiar daca la aparenta esti frumosa. Nu esti nimic mai mult decat o c***a , mai mare decat mine si viata ta e o porcarie. Trezeste-te la realitate femeie. Nu totul e asa cum vrei tu. Sunt oameni pe care ii doare in cot ce vrei tu si eu sunt unul dintre ei. Bogat? Da! Lasa-ma dracului sa termin sa platesc imprumutul ala stupid acum si lasa-ma sa imi vad de viata mea. Libertate o sa am doar in doua moduri: ma lasi tu sa plec...sau ma omori. Dar eu..nu am sa renunt la Kaoru pentru viata asta de cacat si cu atat mai putin pentru tine. Pricepi?
Nari era indignata de atitudinea lui. Era prima oara cand ii vorbea inapoi si asta o enerva mult prea tare. Tancul ala...asa cum ii spunea lui Kaoru , era singurul vinovat pentru atitudinea lui Xe si dorea sa il faca sa plateasca pentru asta. Incepu sa planga.
- E numai vina lui... din cauza lui esti rece cu mine. Cand va disparea va reveni la normal..totul.
- Nari!! Sa nu indraznesti!! Pune mana pe el si jur ca cu prima ocazie eu te omor. Cu mana mea!! Incepu sa tipe desi asta il facea sa sangereze mai mult dar nu o putea lasa sa plece cand era atat de nebuna. Era gata sa iasa din depozit cand s-a oprit brusc si s-a intors spre el. De afara se auzeau zgomote si zarva.
- Tu...tu chiar il iubesti...pe prostul ala....
- Da.... si as da orice sa il vad.
- Ti-ai da chiar si viata , Xe? Pentru el?
- Oricand.
- Asa sa fie!
Zambi sadica scotand din geanta un pistol. In momentul in care usa depozitului se deschise larg cateva sunete de impuscaturi rasuna in depozit si apoi de gloante cazute la pamant. Nimeni nu zicea nimic, se lasa o liniste totala. Imediat apoi cateva sirene de masini de politie si un tipat puternic.


- XE!! Am strigat cat am putut de tare in momentul in care l-am vazut inchizandu-si ochii de tot. Trupul lui era acoperit de sange si plin de rani. Politistii l-au dat jos din lanturi si m-au lasat sa ma apropii de el. Cand mi-a auzit vocea a incercat sa isi deschida ochii din nou.
Parintii stateau ingroziti si urmareau totul de departe. Jiro san vorbea cu politia in timp ce aceasta o puneau in masina pe Nari, ranita si ea in momentul in care usa s-a deschis si ea a tras in Xe iar politia a incercat sa o opreasca.
- Xe... vei fi bine. Am reusit sa te gasesc. Vezi? Incercam sa il incurajez si sa ma incurajez si pe mine. Pe podea in spatele meu erau cinci carcase de gloante. Cinci zgomote asurzitoare si cinci gauri de glonte in trupul scumpului meu Xe. De abia mai respira si nici nu putea sa vorbeasca. Cand i-am vorbit si i-am spus ca si eu il iubesc, mi-a zambit dulce dar lipsit de putere si a intins mana sa ma mangaie. Targa a ajuns langa mine si l-au ridicat pentru a il duce la spital. Brusc, mi-am simtit mana stransa tare de a lui si apoi eliberata total.
Am ramas cu privirea atintita spre el. Avea ochii inchisi si un zambet pe chip. Nu il mai vedeam respirand si nici nu imi vorbea. Nu imi venea sa cred ca il pierdeam asa.






guys: now.... my story...has a relative bad ending.... i mean.... o sa vedeti voi... still... m-am gandit sa continuui cu o serie a doua la poveste..pentru cei care vor sa ii vada ajunsi impreuna in cele din urma. Asta nu am scris-o inainte dar mi-a venit ideea pe masura ce am postat pe forum pentru ca vad ca v-a placut. In mintea mea circula momentan mai multe idei de povesti si as vrea sa stiu dak ati vrea sa las povestea cu sad endingul de acum... sau sa o fac cu un happy ending.
p.s this is not yet the ending.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 24-11-2008, 05:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.854 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.891 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.349 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.172 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.837 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.015 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.822 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.874 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.883 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.385 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)