Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#21
hmm...sa stii ca o sa fie destule tipete venind din partea lui Xe.
si sa fiti atenti ca urmeaza injunghieri si cineva o ia razna....apoi sau intre tipete si plansete... uf doamne



Imi amintesc ca stateam si ma gandeam care este diferenta intre saruturile de atunci ale lui Xe si primele saruturi pe care le-am primit de la el. Sa fi fost mai dulci sau mai pline de sentiment, sau pur si simplu m-am schimbat eu si vedeam lucrurile mai diferit decat la inceput?
Stand in bratele lui ma simteam ingrozitor de bine. Era ca un fel de vis in care desi daca ma trezeam la realitate el nu ar fi disparut. Mainile lui erau calde si usor tremurande dar tot reuseau sa ma puna pe foc. Inca de atunci fiecare atingere a lui imi facea pielea sa arda pentru o perioada indelungata.
Inainte de a il cunoaste pe el recunosc ca nu m-am gandit nici macar o data ce inseamna sa ai o relatie cu un baiat sau cum poate fi posibil asa ceva cand e impotriva naturii si totusi acum eu eram cel care simtea nevoia sa il sarute si sa il stranga in brate.
Pe neasteptate m-a ridicat in picioare si m-a lipit cu fundul de marginea de la bufet incepand sa ma sarute mult mai cu forta si mai pasional decat inainte. Limba lui imi despartea buzele , apoi o atingea usor pe a mea si cand se retragea buzele lui le cuprindeau usor pe ale mele, le elibera si le prindea din nou intr-un sarut foarte dulce. Ma sprijineam de el cu ambele maini in timp ce mana lui dreapta era pe spatele meu iar cealalta cobora sub camasa mea alba deja mult prea sifonata si o ridica in sus.
Nu mi-a desfacut nasturii ci mi-a tras bluza pe deasupra capului incepand sa ma sarute pe piept si in zona abdominala. In momentul in care mana lui a ajuns intre picioarele mele am tresarit si l-am strans mai puternic in brate.
Imi amintesc si acum zambetul de pe chipul lui si tandretea cu care m-a mangaiat si apoi m-a ridicat in brate , aruncandu-ma usor in pat continuandu-si asaltul acolo.
Buzele lui au coborat tot mai jos pana in zona sensibila iar o senzatie total noua si necunoscuta mi-a invaluit intreg corpul. Parea totul atat de gresit si totusi atat de potrivit si exact .Nu ma gandeam la nimic altceva inafara de buzele lui care ma torturau cum puteau ele mai placut. Am gemut si l-am apucat strans de par dupa care Xe si-a ridicat intreg trupul deasupra mea incepand sa ma sarute pe buze impartasind cu mine gustul propriei mele exaltari.
Ma trata cu mult mai multa blandete decat prima oara dar pastra totusi dinamismul si energia pe care o avea in orice. In momentul cand m-a muscat de ureche am tipat usor certandu-l dar abia apoi mi-am dat seama ca e doar o modalitate de a ma distra de la adevarata durere din partea de mai jos a corpului meu. Era mai putin dureros decat prima oara dar cu fiecare clipa in care isi marea ritmul de miscare incepea sa se contureze o durere mai complexa. Am recunoscut in mine o serie de lucruri pe care nu mi le-as fi imaginat. Gemete , scancete si tresariri care nu cred ca le-as fi facut daca nu era Xe cauza lor.
Brusc, s-a ridicat in fund si s-a uitat la mine de parca tocmai isi amintise ceva foarte important. Ma jena cum imi privea intreg corpul de parca il analiza dar apoi m-a ridicat din nou in brate si m-a dus in baie unde a dat drumul la apa calda. Am crezut ca a innebunit la inceput, dar mainile lui combinate cu apa aproape fierbinte ma facea sa ma topesc pe loc. Era ciudata circumstanta in care ne aflam dar asta nu il oprea sa ma iubeasca cu la fel de multa ardoare ca mai inainte.
- Xe..ce ...hm..ah..faci? incercam eu sa vorbesc dar nu reuseam decat sa ma fac de rusine cu starea mea de absoluta nerusinare.
- Nimic. Te ajut sa te speli. Imi raspunse el inocent de parca era absolute normal ceea ce faceam amandoi dar daca ma gandesc mai bine..era vreoceva din ceea ce faceam noi normal? “ Fiecare loc” adauga soptindu-mi la ureche facandu-ma sa rosesc in momentul in care am ramas captiv atingerilor sale indiscrete.
Odata iesiti de la dus a inceput sa ma stearga cu prosopul exact ca un copil mic fara sa rateze macar un singur loc. Eram ca o stana de piatra, nemiscata in fata lui , prea incordata sa zica sau sa faca ceva, murind de rusine pentru situatia in care ma aflam. Cui nu i-ar fi rusine sa fie analizat in timp ce e asa cum l-a lasat Dumnezeu de persoana cea mai importanta pentru el?
A plecat repede de langa mine si cand s-a intors avea niste blugi negri pe el si cateva haine in mana. Erau putin cam mari pentru mine pentru ca el era mult mai bine construit fizic si mai inalt dar nu se vedea prea mare diferenta. Dupa ce si-a pus un tricou lung cu albastru si negru m-a prins de mana si m-a tras dupa el pana am ajuns la gara.
Nu am avut nici cea mai mica idee unde mergeam. Ajunsesem chiar sa cred ca e o posibilitate destul de mare sa fie dus cu capul dar in cele din urma am ajuns la intrare unui parc de distractii amandoi gafaind dupa atata alergare.
- Ce..ce facem aici? il intreb incercand sa imi recapat suflul si sa ma calmez. Uitandu-ma la el observ ca era putin imbujorat si oarecum nesigur pe sine.
- Nu sunt prea priceput la asta..dar cred....cred nu stiu sigur...ca de obicei cuplurile merg la prima intalnire intr-un parc de distractii.
Era amuzant pentru mine sa il vad preocupat de un lucru atat de trivial dar inima imi plesnea de bucurie stiind ca pentru el eram acum un cuplu.
Am decis sa ma comport ca un rasfatat total si l-am tarat dupa mine in toate locurile de parca eram un copil mic. In cele din urma ne-am oprit in fata unei roti de carnaval imensa.
- E asa de frumoasa...
- Putem sa urcam in ea, Xe?
- Sigur. Doar am intrat in toate celelalte locuri de pe aici.

Ceea ce ma bucura si mai tare era ca se distra si el impreuna cu mine si nu ma considera un ciudat cu mintea unui copil de 6 ani. La fiecare prostioara de a mea zambea si cand era cazul intra si el in joc si intreaga zi am petrecut-o cum se putea mai placut. In cele din urma, pe la sfarsitul zilei am urcat si in acea Roata imensa .Parea ca suntem singurii care aveam curaj pentru ca restul pur si simplu ignorau acel potential de distractie.
- E curios...nu mi-as fi imaginat niciodata ca aici doreai sa ma aduci. Cu atat mai putin ca ai sa te opresti..din stii tu..doar ca sa ma aduci aici.
- Te deranjeaza ? Ai fi vrut sa continui sa fac dragoste cu tine si apoi sa te aduc aici?
M-am inrosit si eu complet la fata dar nu a durat mult. Inainte sa ne inaltam prea mult s-a ridicat in picioare si i-a facut un semn celui ce avea grija de Roata. Odata ajuns in varf totul s-a oprit .
- Stii...multe roti de genul asta au legende. De exemplu...legenda acestei roti de carnaval este ca daca cuplurile se vor saruta cand ajung in punctul cel mai apropiat de cer, vor trai fericiti pana la adanci batraneti.
Mi-a facut semn sa vin langa el asa ca m-am ridicat si m-am asezat langa dar imediat m-a tras in bratele lui si a inceput sa ma sarute. In cabina era destul loc dar am ramas socat cand a inceput sa imi scoata hainele.
- Stai linistit. Timp de douazeci de minute nu ne miscam de aici.
Mi-a spus printre saruturi continuand sa ma dezbrace. In bratele lui, totul parca devenea mult mai personal decat oricare alta pozitie. Asa era mult mai usor sa ma sarute, mult mai usor sa ma atinga unde dorea si totusi reusea sa ma patrunda la fel de bine. Pe la mijloc mi-am dat seama de ce a facut asta si m-am simtit recunoscator. Cand i-am spus ca nu mi-as fi imaginat ca ar fi renuntat la sex pentru asta si m-am aratat oarecum suparat el a gasit calea cea mai apropiata de a le face pe amandoua. Cand Roata a inceput sa se miste din nou amandoi am injurat printre dinti si am inceput sa radem.
Dupa ce am coborat ne-am asezat pe o banca si din nou m-a luat in brate fara a ii pasa ca trecea lumea pe langa noi si se uita oarecum ciudat.
- Fiarele alea arata ciudat... ii zic eu uitandu-ma la structura Rotii si la imbinarile ei.
- Vezi partea aia? Seamana cu un L , se fac asa pentru a fi rezistente . incepu sa imi explice el aratandu-mi cate o parte din fiecare apoi spunandu-mi ce e cu ea. Aflam ceva nou despre el si anume ce ii plac cladirile de tot genul si e fascinat de felul in care sunt construite.
Exact cand reuseam sa vorbesc prima oara pe indelete cu el incepe sa imi sune telefonul. Era mama ingrijorata pentru mine asa ca i-am promis ca ma duc acasa fara sa mentionez motivul adevarat pentru care lipsisem intreaga noapte. Xe s-a oferit sa ma duca acasa dar cand am ajuns acolo mama vorbea cu niste vecini la usa.
Ne-am strecurat amandoi pe cealalta intrare si ne-am oprit pe partea laterala a casei urmarind momentul cand aveau sa isi ia la revedere.
Ii simteam respiratia lui Xe pe gatul meu si asta ma facea sa tremur putin si sa imi musc buzele. As fi preferat sa raman cu el decat sa ma intorc acasa. Chiar cand gandeam asta buzele lui mi-au atins gatul si au inceput sa ma sarute desi mama mea era la nici 10 metri mai departe de noi.
Eram cu fata la perete incercand sa stau ascuns iar el incepuse sa ma sarute si nu ma lasa deloc sa ma intorc cu fata spre el. Mana lui a coborat jos in pantalonii mei si mi-am acoperit gura incercand sa ascund eventualele sunete pe care nu doream sa le aduna nimeni. Atunci a fost primul lucru rebel si total iesit din graficele limitei. Era intuneric afara, mama vorbea la usa cu niste vecini de parca alt loc de vorbit nu gaseau , eu imi acopeream gura cu mainile iar Xe ma saruta si ma mangaia peste tot.
Am dat sa tip cand m-a luat prin surprindere si m-a patruns pe la spate si eram suparat pe el pentru ca chicotea amuzat de fata mea speriata si totusi satisfacuta.
In cele din urma mama a intrat in casa si vecinii au plecat dar nici nu am bagat de seama. Eram prins in lumea mea, unde o multime de senzatii imi invaluiau corpul si ma faceau sa uit de cei din jur. Am reusit in cele din urma sa scap de propria mea capcana desi nu as fi vrut sa il opresc.
Inainte de a ma apropia de usa m-a mai sarutat odata dupa care a asteptat sa intru inauntru inainte sa plece.
Mama a fost mai mult decat suparata mai ales pentru ca m-am intors cu alte haine pe mine dar in cele din urma a cedat si am redevenit prieteni. Probabil ar fi fost mult mai suparata pe mine daca si-ar fi imaginat macar ca atunci au inceput intalnirile pe ascund dintre mine si Xe si relatia noastra secreta.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 17-11-2008, 08:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.853 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.879 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.348 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.161 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.831 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.000 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.813 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.870 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.881 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.379 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)