Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#10
hm...am inceput ficul asta acum numai tin minte cate luni. presupun ca era normal sa avansez. pentru o "opera" mai noua mai e breaking into pieces... dak va intereseaza.
shuichi-mada..i am glad u like it. chuu si tie pupicpupicpupic
aly-sama... mintea mea poate face lucrurile very :blush: dar ma abtin sa impartasesc cu lumea
ank-anime... ask and u shall be given

Voila:


Parca viata imi facea in ciuda si ma aducea langa el doar pentru a imi arata ca sunt anumite limite in care trebuie sa ma incadrez. Casa era cumparata de curand si camera ce trebuia sa fie pentru el nu era terminata, era chiar departe de a fi dusa la bun sfarsit. Cat timp statea la noi acasa trebuia sa imparta camera cu mine. Patul era destul de mare dar era stresant sa il stii langa tine si totusi sa trebuiasca sa stai departe de el.
Dupa acel sarut se comporta ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si poate asa si era pentru el insa pentru mine sarutul acela a schimbat totul. In camera mea, in momentul in care se dezbraca pentru a se pregati de culcare inima mea s-a oprit cateva secunde si de abia apoi a revenit la un ritm mai mult accelerat decat normal.
M-am culcat cu spatele la el dar recunosc ca toata noaptea am vrut sa ma intorc, sa vad ce faci, cum doarme , insa eram mult prea jenat. Din pricina acelui sarut se ridicase o bariera intre noi doi pe care eu nu indrazneam sa o darama si pe care el nici macar nu o observa.
Pe parcursul noptii s-a intamplat inevitabilul. M-am trezit din nou ghemuit in bratele lui de parca eram un copil mic ce avea nevoie de protectie. Practic am sarit din pat si am intrat in baie unde mi-am dat cu apa peste ochi. Inima imi batea intr-un ritm de necrezut. Cand am iesit din baie numai era in camera.
Atmosfera era clar incarcata si foarte tensionata. In bucatarie de abia daca ne-am spus cateva cuvinte iar de indata ce au venit parintii nostrii acasa s-a scuzat si a plecat. Ingrijorarea mea era sa nu se duca la blondul acela asa ca am reactionat din instinct si l-am urmarit. A intrat in cele din urma intr-un fel de restaurant dar cand am intrat nu se afla printre clienti. Norocul meu a fost ca am auzit o fata zicand: ce noroc are..a urcat sus cu Xe. Atunci mi-am dat seama ca urcase scarile impreuna cu cineva. Am asteptat jumatate de ora sa coboare oricine era dar nu s-a intamplat asta. In cele din urma am facut prostia de a urca numai pentru a ii vedea pe cei doi, Xe si o fata, sarutandu-se de zor in patul din camera.
Am tacut din gura, am ramas nemiscat si total ranit. Dar se zice ca un ghinion nu vine niciodata singur si asa a si fost. Cineva m-a prins de guler si m-a tras in camera unde Xe deja inlaturase toate hainele fetei.
- Xe, ce ti-am spus eu tie? Se auzi o voce de femeie si atunci mi-am ridicat privirea spre doamna mai in varsta care ma luase prizonier.
- La naiba. Imi pare rau , Nari.
- Fetito, dispari.
Tonul femeii era rece si plin de dispret dar devenea mult mai senzual cand i se adresa lui. O cunostea, ii spunea Nari deci probabil nu era tocmai o necunoscuta si avea dreptul sa intervina in ceea ce facea el. Aveam din nou un dezavantaj si anume acela ca nu aveam pic de importanta in viata lui. Fata ce era cu Xe a fugit imediat din camera si imediat atentia a venit asupra mea.
- Si tu baiete? Nu stii ca..
- E fratele meu. Sau cel putin va fi in curand.
- Serios? Haha..credeam ca e un client. Ai venit sa iti vezi scumpul frate la lucru? Vrei sa inveti si tu?
- Nari..nu il tachina. Promit ca va pleca imediat.
- Bine..dar imediat sa fie. Am o treaba pentru tine.
Ceea ce m-a surprins a fost imediata lui interventie cand femeia mi s-a adresat mie. Imi arata din nou ca nu vrea sa interactionez cu persoanele din viata lui si ma excludea din tot. Un alt lucru curios a fost ca a spus ca m-a luat drept client. Dar ce fel de client urca la etaj? Si ce fel de lucru facea Xe mai exact?
- Ce cauti aici?
- Te-ai comportat ciudat toata ziua si am crezut ca nu te simti bine asa ca..
- Stii...nu te pricepi sa minti , cu atat mai mult sa inventezi. Si nu m-am comportat ciudat. De ce as face-o?
- Femeia asta..cine e?
- Sefa mea. O cheama Nari. Insa nu asta e important. Tu nu ar trebui sa fii aici si vreau sa pleci. Sau chiar ai venit sa vezi cum ma descurs si in pat? Sarutul nu a fost suficient?
In acel moment m-am inrosit. Eram bucuros ca macar nu ignora acel sarut si ca si-l amintea. M-am prefacut suparat si am dat sa plec insa el a fost mai rapid decat mine si m-a oprit inainte de a reusi sa pun mana pe clanta.
- Sa nu ma mai urmaresti. Sa numai vii aici. Te rog sa ma asculti.
- Nu inteleg ce anume ascunzi. De ce nu pot sa stiu mai multe despre locul tau de munca sau despre tine? Tatal tau stie?
- Pe tata nu il bagi in asta!
In momentul in care a spus asta a lovit cu pumnul in perete si caracterul lui s-a schimbat radical. Era ca si cum declansasem o rana adanca ascunsa dar nu si uitata. M-am cutremurat si m-am speriat. Pur si simplu am alergat afara din restaurant dar nici la 50 de metri dupa coltul strazii am dat de niste derbedei pusi pe scandal.
Plangeam si nici nu aveam starea necesara sa ma confrunt cu ei dar nici nu a trebuit. Inainte ca ei sa puna mana pe mine din spatele meu cineva le-a tras amandorura cate un picior in burta si un pumn in fata. Tipii au plecat dar eu inca eram in acelasi loc.
- Xe... Nu imi venea sa cred ca venise dupa mine si ca ma ajutase desi cu cateva secunde inainte tipase la mine si practic ma amenintase. Poate ca eram eu prea slab si ma comportam prea ca un pampalau dar reusise deja sa ma afecteze sentimental cum nu o mai facuse nimic. Lucrurile pe care le facea si le spunea ma afectau de zece ori mai tare decat daca le-ar fi facut oricare altul in locul lui.
- Acum pricepi? Psihopati si obsedati sexuali!
- Imi pare..
- De ce plangi?
Nu a asteptat sa ii raspund, pur si simplu m-a tras in bratele lui si mi-a sters lacrimile cu manecele de la camasa pe care nici macar nu o inchisese la toti nasturii. Nu am gandit cand am incercat sa il sarut, pur si simplu simteam ca trebuie sa fac asta. Aveam nevoie sa ii simt caldura chiar si numai prin atat iar el nu m-a respins. Sarutul a fost exact ca cel de cu o seara inainte singura exceptie fiindca ca acum ii simteam fiecare parte a corpului peste corpul meu si am inceput sa tremur in mod instinctiv.
- Xe, vreau..
- Nu..nici sa nu te gandesti. In loc sa ajungi ca mine sau ca restul oamenilor cu care ma vad zilnic , prefer sa te vad mort. Inteleg ca te idea de a face sex cu un baiat e atractiva dar nu. Nu se merita.
Ma simteam jignit. Nu numai ca anticipase ce anume doream sa il rog dar ma si refuzase intr-un mod la fel de rapid si de direct. Ma simteam si prost pentru ca ma gandisem la asta dar faptul era deja consumat.
Cateva zile mai tarziu m-am intalnit cu unul din acei baieti prieteni ai lui Xe si mai exact baiatul cu parul castaniu care trebuia sa ma sarute pe mine in acel joc.
- Am auzit ca te-ai certat cu Xe.
- Da..dar presupun ca acum e totul in regula.
- Eh...pot sa stiu motivul? Stiu ca el poate fi uneori cam prea aspru.
- A fost o prostie venind de la mine. Nu il invinovatesc ca s-a suparat.
- Mie poti sa imi spui.
- Sincer? L-am intrebat cum e sarutul cu un baiat...si apoi de sexul cu un baiat.
- Pe bune??
Reactia de uimire a baiatului m-a facut sa ma simt un pic prost din nou. Totusi ma simteam oarecum bine ca reusisem sa gasesc pe cineva cu care sa vorbesc asa ca am continuat drumul spre casa impreuna cu el. Am aflat ca il cheama Tachi si are aceeasi varsta ca si mine asa ca m-am gandit ca putem deveni prieteni buni.
M-am inselat. In momentul in care am ajuns la usa m-a prins in brate si m-a lipit de perete si a dat sa ma sarute. Mana lui a coborat pana sub bluza mea in timp ce cealalta ajungea sa imi deschida nasturii de la pantaloni.
Nu am putut sa il opresc mai ales pentru ca ma blocasem asa ca Tachi m-a sarutat insa nu era la fel. Sarutul lui Ren ma facea sa ma simt bine in timp ce al lui Tachi ma facea sa ma simt incomod si chiar si dezgustat. In momentul in care mana lui mi-a atins pielea pe sub tricou am inchis ochii dar nu pentru ca ma simteam bine. I-am deschis de abia atunci cand am auzit o injuratura.
Tachi era speriat tot si se retrase complet de langa mine. La intrarea in curte se afla Xe cu o sacosa de cumparaturi si pot sa spun ca nu era deloc fericit. In clipa urmatoare la pocnit pe saten , facandu-l sa fuga departe de mine. Cand si-a indreptat privirea spre mine era plina de furie si ura.
- Vad ca te misti repede. Nu ti-a reusit cu mine..incerci cu el. Se pare ca vrei foarte tare sa te f**i cu un baiat. Te-am subestimat...sau supraapreciat.
- Nu..nu e asta.. adica...
- Am sa iti indeplinesc dorinta. Macar cu mine poti fi sigur ca nu te alegi cu cine stie ce boala infectioasa.
Amandoi eram baieti dar el era mult mai puternic decat mine. M-a apucat de incheietura mainii si m-a impins in casa rapid lasand in urma sa sacosa cu cumparaturi. Era furios la culme , ma strangea foarte tare de mana. Probabil nu ar fi contat nici daca erau parintii nostrii acasa dar simplu fapt ca nu erau il facea si mai furios.
- Sunt curios cat de mult o sa iti placa. Sper sa ma ridic la asteptarile tale.
A trantit usa de la camera mea si a incuiat-o rapid dupa care m-a trantit pe pat. Aveam sa obtin ceea ce imi dorisem insa intr-un mod total diferit.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
RE: More then brotherly love ( normal couples plus yaoi...and etc ) - de Lithium-Angel - 10-11-2008, 04:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.854 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.887 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.348 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.168 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.835 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.006 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.818 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.872 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.883 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.383 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)