Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The night of blood and scream [+18]

#4
Buuun deci vad ca nu s`a prea omorat lumea sa ne lase comment`uri, dar macar am primit 2:D. Akm capitolul 2 este gata si asteptat sa fie postat.

Capitolul 2: Frate de dus nu ti-a spus nimeni?

Lisa: Stau si ma uit pe ferestra. Iar nu pot sa dorm, in ultimu timp nu pot sa dorm nici sa ma plateasca cineva. Mereu sunt cu gandul la un miros anume...Acum cateva zile l-am simtit, era un tip, ciudat, imputit. Doar sangele lui mirosea bine, in rest te trasnea un miros dezgustator de transpiratie si jeg daca stateai la distanta mai mica de 5 metri de el. Mie ciuda, vreau mirosul ala, era ciudat parca ar fi fost sange regal, dar nu nu asa, sangele albastru e altfel, miroase altfel. Al sconcsului aluia parca ai fi corcit, nu stiu cum a ajuns la parfumul ala divin. Trebuia sa il gasesc, era undeva aici, in Alcatraz, ma voi folosi de tot ce stiu, doar sa il gasesc.
Ma ridic de pe pat, si ma strecor printre barele de pe gaura mica care ei o numesc geam. Ce greseala puteam sa evadez pe acolo inca din prima zi, dar in afara nu e atata distractie cum e aici cu Olly. Trec printre barele de otel, si ma agat de pietrele puse mai stramb si ma indrept spre zona laboratorului. Inca ma intreb cum de am nimerit eu o viata ca asta. Unii ar crede ca sunt nebuna, am doar 18 ani pana la urma, dar ador inchisoarea asta, e distractiv, imi place. Pana la varsta de 12 ani stiam tot ce se putea despre chimie, anatomie si in plus adoram literatura de toate felurile. Dar mai presus de toate imi placeau parfumurile si fiecare om are alt parfum, fiecare picatura de sange e diferita, de aceea i ucid pentru parfum, dar si pentru distractie. Am stat atarnata de zid vreo trei ore si mai aveam 15 minute pana sa rasara soarele. M-am intors in celula mea si m-am pus din nou pe pat.
Alarma idioata suna si gardienii vin sa ne trezeasca sa mergem la masa. Mai bine mi-ar pune cineva un tomberon in fata decat sa imi dea boraturile astea. In fine m-am pus calma la coada asteptand sa imi primesc portia de cacat comestibil. In timp ce stateam si asteptam am fost trasnita un miros puternic si dezgustator de transpiratie. Si ca totul sa fie perfect, o mana slinoasa imi mangaia posteriorul cu nesimtire. M-am intors nevoasa spre maimutoiul din spate:
- Stii ceva eu am impresia ca mana ta nu e la locul ei...
- Cred ca ti se pare papusica, cred ca ti se pare doar...E exact unde trebuie sa fie.
Dupa ultima fraza mi-a plesnit fundul. Artagoasa din fire si cam mereu pusa pe cearta, i-am intors capul cu o palma.
- Stii ceva papusica, eu cred ca nu ai nimerit un loc bun cu palmuta ta draguta!
- Serios? Eu cred ca e exact unde trebuie sa fie, simpaticule...
Dupa ce mi-am terminat replicile ironice, m-am intors cu spatele la el. Am simtit o mana slinoasa in parul meu. Din reflez am apucat incheietura, si uitand ca nu sunt singura am rupt-o. M-am intors la el, rosie de furie si l-am lovit la punctul sensibil.
- Auzi cocalarule, nu te iei tu de mine, bai pingiuin f*****, vezi ca incheietura a fost nimic, daca te mai vad iti rup capu` cu totul.
Atunci am resimtit mirosul acela dulce de sange. Venea chiar de la tipul la care tocmai urlasem. Perfect, un motiv in plus ca sa il omor. Trec nepasatoare mai departe si ma duc spre celula mea. Abea astept noaptea asta.
Orele au trecut cu incetinitorul, parca sa imi faca mie in ciuda, dar in cele din urma e noapte, mai exact miezul noptii. Olly statea nerabdatoare pe patul ei, in timp ce eu imi legam parul in doua codite si ma dadeam cu ruj rosu. Am trecut prin usa, atat eu cat si Olly, amandoua fiind invizibile daca atata timp cat ma tinea de mana. M-am indreptat spre celula lui. Am intrat calma, i-am pus mana la gura si l-am tras dupa mine. Am mers ceva timp, si prietena mea curioaasa a deschis o usa secreta pentru a intra in laborator. L-am legat de o masa de operatie si mi-am luat bisturiul. El se uita amuzat la mine, crezand ca poate il pregatesc pentru altceva. Cine stie ce o fi fost inmintea lui imputita, ca vreau sa ma culc cu el sau asa ceva. I-am taiat blusa si un miros infiorator mi-a intors stomacul pe dos.
- Frate de dus nu ti-a spus nimeni? am spus eu cu vocea stinsa, incercand sa ma abtin sa nu vomit.
Am luat o seringa si i-am bagat-o cu brutalitate in mana. Am luat sange, suficient pentru analiza si parfum. Ma invarteam pe langa el, nehotarata cum sa il omor. Ei bine prima data m-am gandit sa ii rup capul, si asa i promisesm, dar Olly? Se va plictisi doar cu atat. Am luat un cutit, cuie, un cican, acid sulfuric si alcool sanitar. I-am batut un cui in limba, nu stiu sigur cum am reusit, cert e ca am facut-o. Bluza fiind rupta, i-am turnat pe piept acid sulfuric, si ma uitam cum arde pielea. De tipat nu prea mai putea, limba lui era distrusa, iar gura inundata cu sange. I-am taiat bratele, incet, ca si cum as taiat painea, sa simta durerea mai tare. Nici macar nu m-am obosti sa retez frumos, medical, ca o amputare. Am folosit cutitul meu preferat de macelar. Dupa ce l-am lasat fara maini, respectiv fara picioare am turnat pestea rani alcool sanitar. Incepuse sa i dea lacrimile de durere, sunete nu mai putea scoate si era deja destul de slabit pentru a putea sa se mai zvarcoleasca. Restul cuielor, vreo trei i le-am bautut in cap. Aveam eu ce aveam cu capul lui, dar cuiele acelea au strapuns atat de usor oasele, bine ce-i drept erau facute din otel. I-am luat mainile si le-am pus cate o fundita. Olly aplauda fericita, iar eu recunosc ca ma distrasem cu adevarat cu acel sconcs.
Dupa ce am facut curatenia pe acolo, l-am luat si l-am dus frumos inapoi in celula. Eu si a mea preietna ne-am intors cuminti la locurile noastre. A doua zi am auzit urlete dinspre celula lui, semn ca il gasisera. Au fost luati la interogatoriu colegii lui de celula dar nimic, nimeni a vazut absolut nimic toata noaptea...nimeni nu a observat lipsa noastra.
KyuMin.



Răspunsuri în acest subiect
The night of blood and scream [+18] - de ellamanu - 18-10-2009, 07:17 PM
RE: The night of blood and scream +18, make by sweet.killer and ellamanu - de A'Svear - 20-10-2009, 07:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Deep in night Nywa 17 9.016 25-12-2012, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  One Night in a Million ayame_chan 0 1.653 13-02-2012, 12:37 PM
Ultimul răspuns: ayame_chan
  A night to remember![+16] Ryuu 3 3.356 11-08-2010, 10:49 PM
Ultimul răspuns: A'Svear
  If the night seems endless, the day will come soon [vampire] angeliqueVampire 6 3.987 04-08-2009, 02:21 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)