Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saruta-ma asa cum te-am invatat

#26
In primul rand mersi pt comm-uri... Ma bucur k va place ^^" Buei, imi plac lucrurile picante... obisnuiesc sa pun piper in mancare si mananc mult ardei iute =]] Cred ca de la asta se trage XD Oricum, ma bucur k ti-a placut :*
Acum mm adus continuarea (datimi in cap ca mi-a luat atat >.< ) insa am o scuza pentru intarziere. Capitolul asta initial era atat de mic si prost incat imi venea sa scot definitiv capitolul 15 din fic =]] Am lucrat la el de mi-au iesit ochii si nu sunt deloc multumita de ce a iesit aici... ( am repetat iesit o.O ) Sper sa va placa macar asa putin acolo... :| Pff XD... Daca era sa mai lucrez la el sa iasa cv mai ok creca imi luau inca doua luni! Nici titlu n-am stiut sa-i pun asa k asta are lipsa :]]
Hai comenturi de rau astept... :-S
Si again scuze intarzierea si mai ales scuze ca am venit dupa tone de zile cu un jaf de capitol :|
Lectura placuta... ^^"
Va pupa Nana :* XD :]]



Zilele treceau iar Naruto isi petrecea fiecare minut alaturi de mine. Mereu avea grija sa nu plec singura nicaieri, ma aducea acasa si dimineata venea la mine. Anuntase politia si totul era intr-o derulare continua. Ziua stateam doar cu el si seara dormeam ori la Neji ori acasa insa eram adusa de blond.
Detectivi profesionisti luau probe, se cautau in dosare intamplari asemanatoare si pot spune ca norocul a fost de partea mea.
Intr-o dimineata Naruto a venit la mine la prima ora. I-am deschis si a intrat imbratisandu-ma prieteneste. Relatia dintre noi era doar una simpla, de prietenie.
-Am lista cu suspectii! a spus si a fluturat in fata mea un plic sigilat.
-Pe bune? am spus eu uimita. Intra!
Ne-am dus in sufragerie si am inceput sa ne uitam peste nume. Erau nume de care nici nu auzisem. Naruto s-a incruntat la un moment dat, privind foaia cu ura.
-Renji Akatsuki. Nici de asta n-am auzit si e ultimul din lista. am spus eu privindu-l nedumerita.
-Eu da... Hinata, a spus el uitandu-se la mine, mai sti cand am vazut patul?
-Da...
-Mai sti ca a oprit unu' langa noi...
-Adica?...
-Da.
-O Doamne! am privit panicata in jur de parca as fi fost atacata in momentul ala de cineva. M-a luat usor in brate incercand sa ma protejeze de tot raul din lume. Imi soptea ca va fi bine insa nici el nu credea in propriile cuvinte. De ce eu?... Il cunostea pe blond, erau prieteni, de ce mi-ar fi facut mie, iubitei lui... adica... Mai nou nu eram iubita lui. Dar toata sarada incepuse cand noi inca eram impreuna! Nu intelegeam ce se intampla...
-Imbraca-te, mergem la politie chiar acum.
Am aprobat si m-am dus sa ma schimb. Mi-am luat un pulovar verde si blugi, iar in picioare cizmele negre, cu toc gros si nu foarte mare. Mi-am luat geanta pe umar si am iesit cu Naruto pe usa. Ajunsi la politie, blondul a spus ca il cunoaste pe unul dintre suspecti.
-Si de ce ti-ai invinovati prietenul, ma rog? a intrebat omul din fata noastra uimit.
-Daca un amic de-al dumitale ar fi pe o lista de suspecti, iar tu sti ca ala o place pe nevasta-ta si ti-a zis si in fata ca daca ar avea una ca ea ar fu...
-Naruto! am tipat eu si l-am adus la tacere. Imi cer scuze, domnule...
-Inteleg. Amice, o sa rezolvam treaba asta.
-Ai de gand sa-ti misti curu' ala si sa-l aduci aici pe Renji? a tipat din nou iar eu i-am apucat bratul, spunandu-i sa se calmeze.
Barbatul, cam incruntat, a dat un telefon si ne-a spus sa asteptam. Am iesit afara din birou, asteptand pe un hol. Naruto se plimba nervos in stanga si in dreapta, injurand si blestemand. M-am ridicat de pe scaun si l-am apucat de bluza, facandu-l sa se intoarca. Atunci a facut ceva ce nu mai facuse de mult. M-a luat in brate si m-a sarutat pe frunte apoi mi-a soptit usor la ureche:
-O sa fie bine, iti promit.
In glas i se citea ingrijorarea si imi dadeam seama ca tine la mine foarte mult...
Pe usa sectiei de politie au intrat trei oameni ai legii si Renji, incatusat. Cand l-am vazut am inceput sa tremur. Mi-am lipit fruntea de pieptul blondului, incepand sa plang. Avea parul tuns scurt si vopsit roscat aprins, ochii erau caprui, ucigatori, inspaimantatori. Purta un tricou negru, care se rupsese, poate in lupta cu politia, iar blogii erau si ei patati in genunchi.
I-am auzit vocea.... Aceeasi voce...
-Ah, desteptilor... M-ati prins acum... Scap eu de aici si vezi tu, Hinata! a tipat el iar eu m-am lipit mai mult de Naruto.
Asa totul se terminase... Pot spune ca se terminase chiar prea repede...
M-am intors acasa inca derutata si cu lacrimi in ochi. Cred ca aia fusese una din cele mai urate zile ale mele insa si o zi cu noroc, avand in vedere ca scapasem de o problema. Respiram usurata la gandul ca totul trecuse. Totul urma sa fie bine, viata mea va fi din nou "roz" iar problemele imi vor da pace. Cel putin asa vroiam sa cred.
Restul zilelor le-am petrecut cat se putea de normal. Am iesit la film cu prietenii, ieseam seara in oras sau chiar in parc, glumeam si ma distram.
Intr-o zi eram in oras cu Sakura. Iesisem pentru a ne cumpara cate ceva. Rozalia purta o haina de blana foarte eleganta ce o primise cadou de craciun. In picioare avea cizme, fara toc, lungi pana la genunchi si de un maroniu deschis. Parul ii era liber si aranjat. Era atat de eleganta si frumoasa... Nu ma mir ca Naruto a placut-o mereu...
Am trecut prin fata unei cladiri din geamuri si am observat diferenta dintre mine si ea... De-abea daca ma aranjasem vre-un pic. Aveam cearcane si eram nemacheata. Blugii erau decolorati si paltonul am observat ca nu-mi mai venea chiar asa bine. Cizmele negre inca se tineau bine iar parul era prins intr-un coc ciufulit. Nu ma prea interesa cum arat in ultimul timp. Tenten imi atrasese odata atentia cum de nu ma mai ingrizesc la fel ca inainte.
Am ajuns in fata unui magazin imens de unde Sakura si-a cumparat o pereche de pantaloni negri, eleganti. Ii veneau minunat. Dupa asta am hotarat sa mergem in parc. Era frig insa nu ma deranja. Ne-am asezat pe o banca si am vorbit multe chestii neinteresante. Gandul mi s-a dus iar la Naruto. Nu mai vorbisem cu el de doua zile... Imi lipsea... Si imi va fi atat de dor de el dupa ce va pleca...
-Hinata, trebuie sa plec! spuse prietena mea dupa ce citi un mesaj pe telefon.
Mi-am luat la revedere si m-a intors acasa. Dupa ce am facut o baie si m-am imbracat in pijamale m-am pus pe canapea uitandu-ma la televizor.
Am auzit batai in usa si m-am ridicat de pe canapea, ducandu-ma sa raspund. Cand am deschis usa l-am vazut pe Naruto stand in ea. Chipul lui exprima tristete, singuratate, neincrede in sine...
-S-a intamplat ceva? am spus eu facandu-i semn sa intre inauntru.
-Am venit sa-mi iau ramas bun, maine plec...
-Ah... Pai... Drum bun! Sper sa ajungi cu bine si sa duci o viata fericita! Eu... Adica tu... Sti...
Lacrimile imi inundasera ochii si imi tineam cu greu suspinele in frau.
-Imi pare rau Hina... . a spus el privind spre usa.
L-am apucat de geaca neagra si l-am tras spre mine. M-am inaltat pe varfuri si l-am sarutat apasat pe buze. Si-a adancit mana in parul meu si si-a strecurat limba printre buzele mele. Limba lui mangaia lenes si gusca lacom. O mana o avea pe spatele meu insa eu i-am luat-o si i-am lipit palma de unul din sanii mei. M-am desprins din sarut si i-am spus privindu-l in ochi.
-Culca-te cu mine... Pentru ultima data...
M-a luat in brate pe sus si m-a sarutat, mergand cu mine asa pana in dormitor. Acolo m-a trantit pe pat si s-a urcat peste mine. S-a descaltat si si-a dat geaca jos apoi a inceput sa se dezbrace. Puloverul albastru a disparut de pe el, la fel si maieul nergu de dedesubt, blugii au intalnit celelalte haine pe undeva pe jos prin camera. A apucat de marginea camasii mele de noapte, tragand de ea in sus si indepartandu-mi-o. Mi-a sarutat gatul apoi a coborat spre sani. Mi-a sarutat fiecare san in parte, lasand urme umede. Mi-a indepartat ciloteii si s-a lasat usor in jos, sarutandu-mi soldul apoi a tras o linie cu limba pana jos spre centrul feminitatii mele. Am strans cearceaful in maini si am scos aerul din plamani cu un oftat de placere. Isi misca limba cu pricepere. La un moment dat am tipat sa inceteze si s-a oprit, ridicandu-se si privindu-ma nedumerit.
-Nu esti obligat sa ma faci sa ma simt nemaipomenit. Mi-e deajuns sa..
-Taci Hina! a spus el si a vrut sa-si reia jocul insa l-am oprit iar.
-Daca tu nu te opresti... Hmm... Pot si eu sa... Adica...
-Tu n-auzi ma sa taci? a spus el si mi-a zambit dulce. Tu nu o sa faci alt ceva decat sa urli pe aici.
Mi-a facut cu ochiul si a continuat ce incepuse. Gemeam si urlam de placere. Pot spune chiar ca ma chinuia cu asta. La un moment dat am rasuflat usurata, multumita ca ma facuse sa ma simt minunat. S-a ridicat din pat vrand sa se imbrace.
-Ce... Ce faci? am spus eu ridicandu-ma in sezut.
-N-am... prezervativ la mine. Nu vreau sa te las gravida chiar acum, inainte sa plec...
Am zambit si am deschis sertarul de la noptiera, scotand de acolo un pliculet micut si patrat. A facut ochii mari intrebandu-ma de unde il am.
-L-am tot avut dupa mine zilele astea... Vrei sa-l folosim sau il las sa zaca aici?
A ras apoi mi l-a luat din mana. Dupa ce si l-a pus s-a intins peste mine, potrivindu-se intre picioarele mele. M-a sarutat apasat pe buze apoi m-a patruns usor. A inceput sa faca miscari lente apoi mai repezi, facandu-ma sa ating culmile extazului. Am gemut puternic, rostindu-i numele cand totul s-a termina. A cazut secadat langa mine, gafaind. Respiram greu si ma gandeam la ceea ce facusem. S-a ridicat de langa mine si a inceput sa se imbrace. Dupa ce s-a imbracat s-a pus pe pat, incaltandu-se. M-a privit si mi-a zambit trist. Am zambit la randul meu insa o lacrima mi-a alunecat usor in coltul ochiului. M-am ridicat in sezut si el m-a sarutat scurt pe frunte apoi s-a dat de pe pat si a iesit din camera. Am auzit usa inchizandu-se in urma lui. M-am pus pe-oparte ghemuindu-ma in pat si incepand sa plang. Maine o sa plece si nu stiu cand il voi mai vedea sau daca il voi mai vedea vreodata. I-am auzit masina cum a plecat...
-La revedere, Naruto!...
Si am inchis ochii, adormind ingropata in tristete...

P.S. si asta e "iute" am uitat sa mentionez :))
What goes around comes around.



Răspunsuri în acest subiect
Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 05-10-2009, 10:05 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 10-10-2009, 08:14 PM
RE: [naruto]Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Hinata loves Naruto - 22-11-2009, 12:21 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 29-11-2009, 03:35 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 16-12-2009, 07:23 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Lya - 19-12-2009, 10:31 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 23-12-2009, 01:18 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 27-12-2009, 05:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-01-2010, 01:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 26-01-2010, 10:17 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 27-01-2010, 01:18 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 28-01-2010, 04:10 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 05-02-2010, 06:44 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 06-02-2010, 09:19 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 06-02-2010, 10:14 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 06-02-2010, 10:31 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-02-2010, 01:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tu m'ai invatat sa iubesc ♪RockPrincess♪ 31 15.011 03-07-2011, 11:50 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  M-ai invatat sa iubesc din nou ! Tsubaki 13 9.151 06-02-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
16 Vizitator(i)