Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saruta-ma asa cum te-am invatat

#10
Aloha! Am adus continuarea. Hope u like :* si astept comm-uri. Spor la citit. :*


M-ai salvat din nou.


Seara asta era "a noastra". Eu si surioara mea ne-o rezervasem pentru o iesire, singure, in oras. Eram cu Naruto de aproape o saptamana si lucrurile decurgeau foarte bine. Mai bine decat ma asteptam, chiar. Din seara ai nu mai pomenise nimic de patul rotund si ciudat si chestia asta ma linistise in legatura cu spusele satenului. Stateam in leaganul de langa cel in care se afla Hanabi.
-Si cum e cu Naruto, sormeo? Ca nu am apucat sa te intreb pana acum. dadea din genele ei lungi si dese.
-E foarte frumos... Ma distrez cu el, ma simt foarte bine!
Mi-a zambit. Se vedea ca era fericita pentru faptul ca eu sunt fericita. Am continuat sa vorbim despre zilele petrecute cu el. Cum mi-a adus buchetul ala de flori si mi-a spus ca daca mai comentez mi-l baga pe gat, floare cu floare. Cum am varsat cafea pe el cand era in biroul meu intr-o dimineata. Si era cafea fierbinte...
Imi amintesc si acum spusele lui: "-Hinata! Ai varsat cafea pe mine si, drace, frige de te innebuneste!"
Radeam... si el injura de zori. Hanabi se amuza pe cinste de povestirile mele. Mi-a reamintit de Kiba. De ce strica mereu partile misto ale zilelor mele? I-am povestit cum a indraznit sa vina la noi acasa, cum mi-a jignit prietenul si cat de serios si ingrijorat spunea acele "minciuni".
-De unde sti ca nu are dreptate? Adica Naruto a fost de mic asa...
-Nu accept asta si din partea ta!
-Ti-a zis ca vrea sa dormi cu el in patul cel nou!
-A spus sa dorm, nu sa ma culc cu el!
Era o cearta prosteasca si ma deranja. Am ridicat o mana, tinand degetele departate. Era un fel de "Stop, gata cu cearta"
-Mai bine ne intoarcem acasa... e destul de tarziu si Neji se poate ingrijora...
-Cum vrei, Hin. Eu ma duc la Hiro... Mi-a spus sa trec pe la el pentru... ca sa-mi dea... ceva... obrajii ii luara foc. Am zambit usor si am luat-o in brate soptindu-i: "Esti o mica rautate obsedata de nebunii"
-As spune ca seman cu cine ma lauda... Dar... Tu esti sfanta! a spus asta dand ochii peste cap apoi am inceput sa radem impreuna. Am continuat sa mergem pe acelasi drum pana intr-o intersectie unde ea o lua inainte si eu la stanga. Ziua aia o petrecusem stand in casa si lucrand la noul meu proiect. O doamna destul de in varsta avea nevoie de o intreaga vila, cu 3 etaje, mobilata cu gust. Si pe langa asta mai lucram la apartamentul unuia din Anglia care venise cu familia aici. Seful imi spusese sa iau o pauza insa refuzasem asta. Pot spune ca a fost greseala mea aici dar asta e. Apartamentul ala era aproape terminat iar pentru vila cucoanei mai aveam mult de lucru.
Cu Naruto vorbeam zilnic, asta daca nu aveam timp sa ne vedem. Cine a inventat mobilul a fost un geniu! In orice caz, ma aflam singura pe strada, se intunecase, avand in vedere ca ceasul indica vre-o noua... Mereu imi era frica sa umblu de nebuna. Nu aveam telefonul cu mine, deci Neji nu putea sa stie daca traiesc sau nu. Dar nu mai am 5 ani! Speram ca sora mea sa ajunga cu bine. Norocul era ca nu statea chiar asa departe amorezul ei. Am zambit la gandul ca ei se inteleg atat de bine. Vantul era destul de rece, iar cerul se intunecase treptat din cauza norilor ce acoperisera atat acele puncte de lumina cat si mingia alba de pe cer. Era luna plina... Auzisem de la cineva, ca daca gandesti negativ cand e luna plina acele lucruri se intampla. Da si ca daca tu si iubirea vietii tale priviti luna in acelasi timp o sa fiti fericit. Blah blah blah! In orice caz, eu nu gandeam negativ. Ca sa ajung mai repede acasa, lucrul care il faceam din copilarie, o luam printre niste stradute incurcate rau de tot, cu niste nume la fel de ciudate. Am simtit ceva rece cazandumi usor pe frunte si prelingandu-se pana spre varful nasului, apoi obrazul a fost lovit de picatura rece, apoi toata strada. Incepuse o ploaie groaznica! Am luat-o la fuga printre acele mici lacrimi varsate de nori. Ploaia era din ce in ce mai puternica, si cum nu avea rost sa fug ca o dobitoaca m-am adapostit sub un acoperis improvizat sub care era si o bancuta. In timpul zilei, intre anumite ore, pe acolo circula ceva. Cel putin asa arata pe o foaie lipita pe unul din stalpii ce sustineau ciudatenia aia numita acoperis. Intr-un colt al bancii, unde lumina nu patrundea chiar atat de bine, se auzeau niste gemete ciudate, oribile, care m-au facut sa trasar. O tuse fortata, infioratoare si apoi o voce ragusita care vorbea ori alta limba, ori prea aiurea. Mi-am dat seama ca trebuia sa fie un betiv cand o sticla de vodka i-a alunecat dintre degete si s-a rostogolit pana la picioarele mele. M-am dat la o parte ca sticla sa alunece mai departe, pana a ajuns in strada. Priveam cerul si ma rugam ca ploaia sa se opreasca odata. Stand asa, rezemata de stalpul cu acea foaie lipita, am simtit un miros groaznic de alcool, apoi o mana puternica acoperindu-mi gura, in timp ce o alta la fel de puternica ma prinsese in brate. Inca auzeam tusete si gemete ingrozitoare, deci in nici un caz betitvul ala nu ma atacase. M-am speriat, am intrat in panica. Am inceput sa ma zbat si sa plang. M-a intors cu fata spre el dandu-mi drumul gurii dupa ce mi-a zis: "Daca tipi esti moarta". Am vrut sa tip in momentul in care degetele lui scarboase mi-au eliberat gura, insa tineam la viata mea. Dar nici violata nu vroiam sa fiu! Plangeam.
-Te implor, nu-mi face rau! Iti dau orice, banii, tot, insa te rog... vocea imi era o soapta ragusita. Singurul caruia ii puteam cere ajutor era omul din coltul bancii. Dar ce putea sa faca? Sa se roage pentru mine? Cred ca nu era constient de propriul nume, dar de viata mea... Am fost izbita, brutal, pe banca, apoi mi-a smuls la propriu camasa care o purtam, nasturii zburand si cazand peste tot. Am tipat, insa o palma a facut contact cu obrazul meu. Am vrut sa ma ridic, sa plec, reusind sa-mi rup tocul sandalutei in momentul ala si spre ghinionul meu am cazut inapoi pe banca din lemn, murdara.
-Daca mai scoti un sunet, jur ca te omor! vocea ii era nervoasa. Nu l-am luat in seama si am tipat din nou cand m-a tras de pe banca si a inceput sa zmulga brutal hainele depe mine. La fiecare tipat primeam cate o palma. Eram ingrozita la propriu. Ma zbateam, incercam sa fug, sa tip, insa totul era in zadar. Am spus ca acolo imi era sfarsitul. Ma va viola si apoi ma va omora. Sau ma va viola si era de ajuns ca sa ma omoare pe interior. Am inchis ochii rugandu-ma sa fie un vis urat, un cosmar. L-am auzit cum radea si imi lauda formele. Imi provoca greata. Mana lui a atins slitul pantalonilor negrii, mulati, care ii purtam. Am tresarit de scarba, frica... Apoi am auzit un scartait groaznic venind dispre strada. Am intors capul incercand sa privesc printre lacrimile ce-mi incetosau privirea. Nu stiu ce s-a intamplat dupa ce salvatorul meu l-a snopit in bataie pe acel individ...
Lesinasem.
M-am trezit pe un pat moale, foarte confortabil si spatios... si rotund... Am incercat sa ma ridic in sezut insa eram prea ametita, obosita. Camera mi se parea foarte cunoscuta...
-Frumoasa adormita s-a trezit? Tot ai dormit cu mine in patul asta pana la urma. vocea venea de undeva din stanga mea. Am vazut o persoana cu umeri lati, inalt... Era el. M-a salvat din nou. Lacrimile mi-au inundat obrajii si suspinele au rasunat in incapere. S-a asezat langa mine stergandu-mi broboanele ce mi se rostogoleau pe obraji. Ma vazuse in cea mai groaznica ipostaza... Stand acolo, fara bluza, cu un nenorocit betiv deasupra mea...
Mi-a dat parul de pe frunte si a depus acolo un sarut.
-Iubito, calmeaza-te, te rog. O sa fie bine. Tipul sigur regreta ceea ce a facut.
-Na.. Naruto... atat am reusit sa spun. Cu un efort in plus am reusi sa ma ridic, sprijinindu-mi capul de pieptul lui in imbratisarea care mi-a oferit-o. Dupa ce m-am calmat i-am povestit ceea ce se intamplase apoi el mi-a zis cum s-a intalnit cu Hanabi si a intrebat-o de mine. A dus-o pe ea la Hiro si a venit in cautarea mea, asa cum si Hana stia ca o voi lua printre stradute, l-a pus cu asta la curent. Cand a auzit tipetele scoase de mine si amenintarile acelui betiv a oprit sa vada ce se intampla. Dupa ce l-a snopit in bataie si-a dat seama ca victima unui viitor viol eram eu. M-a dus acasa unde mi-a dat alt ceva pe mine in timpul in care inca mai eram constienta, asa a spus el, apoi am cazut jos fara vlaga...
-Stai stai... Adica m-ai dezbracat si m-ai imbracat tu la loc? Ce? am facut ochii mari si roseata din obraji pe tenul meu alb se vedea foarte bine.
-Nu m-am atins de lenjeria ta intima, jur Hinata. Si daca as fi facut-o, crede-ma, nu cred ca in acele momente de ingrijorare imi statea gandul la vre-o prostie. a spus asta intr-un fel jignit de reactia mea. I-am sarit in brate strangandul foarte tare. I-am simtit inima cum bate asa de tare... apoi am privit uimita spre el cand a spus zambind:
-Te iubesc Hinata...

***
-Cum adica era sa fi violata?
Vocea nervoasa dar foarte ingrijorata a lui Neji rasuna tare si raspicat in sufrageria blondului. Hiro si sora mea stateau pe canapea privindu-ma si ei foarte ingrijorati. Neji se plimba stanga dreapta prin incaperea spatioasa punand intrebari. Cum? Unde? De ce?...
-Te rog, Neji,calmeaza-te. Hinata e bine. A avut noroc cu Naruto.
Dupa ce varul meu s-a calmat am putut discuta normal. Naruto si-l amintea foarte bine pe atacatorul meu si atat el cat si cei lalti trei din camera optau pentru denuntarea lui. Eu, cum iertam deobicei orice greseala am zis ca nu are rost si sa spunem mersi ca eram bine.
-Iti putea lua tot ce aveai mai scump! a tipat Neji revoltat la spusele mele. Esti mica, Hin. Scarbosenia aia de om iti putea lua toata inocenta.
-Stiu Neji! Am simtit asta pe pielea mea! Zi mersi ca nu s-a intamplat nenorocirea aia...
Ma intristasem din nou la gandul ca fusesem bruscata, atinsa... Lacrimile mi se stransesera in ochi dar tebuia sa fiu tare.
Am continuat sa vorbim in dupa amiaza aia. Eu reusisem sa nu fac o criza, o depresie in urma intamplari si Neji dadea rezultate in incercarile proprii de a se calma. Am ajuns la subiecte comice. In jur de sase si ceva indragostita mea sora si fostul meu prieten au parasit casa cu scuza ca iau cina in oras. Neji a mai ramas pana mai tarziu, in jur de zece.
-Eu zic sa mergem, Hin. Am stat destul...
-Ea... eu.... Chiar trebuie sa plecati? vocea blondului era o soapta placuta pentru urechile mele.
-Bine ti-o las si in seara asta. Dar ai grija ca esti mort daca ii faci ceva. a spus asta razand dar glasul a fost asa serios. Ciudat mai esti, Neji.
-Am ramas singuri. Spuse blondul dupa ce apartamentul a scapat de oaspeti.
-Si mie mi-e foame... Sa comandam o pizza!
***
Muscam din acea felie tringhiulara pe pizza cu mare pofta. Blondul, ce statea langa mine pe canapeaua din piele isi pusese jumatate din sticla rosie cu ketchup pe felia lui. Cand a dus-o la gura i-a venit sa stranute si cand a facut acest lucru a venit cu nasul fix in pasta rosie de tomate. Am inceput sa rad, in timp ce el isi lua cu degetele ketchup-ul de pe fata. Radeam cu atata pofta iar el fiind intr-un fel enervat de asta a luat pe doua degete sosul iute si mi l-a imprastiat pe chip. Am inceput sa scot tipete, sa ma zbat usor cand m-a luat in brate in momentul in care vroiam sa ma duc in baie sa ma curat. I-am simtit buzele mangaindu-mi pielea acum rosie nu din cauza sosului. Incet, incet buzele lui au inceput sa curete petele rosii, insa obrajii tot aceasi nuanta purtau.
-Te... mi-am inghitit cuvintele in momentul in care m-a sarutat. M-a intins usor pe suprafata moale din piele si s-a urcat deasupra mea sprijinindu-se in maini. Evita sa-si lase greutatea pe intreg corpul meu cu frica de a nu ma strivi. Buzele lui muscau, savurau si mangaiau in timp ce o mana si-o ridica trecand-o prin parul meu. Cand buzele noastre au pierdut lupta dragostei si fiecare s-a indepartat de celelalte, ale mele erau rosii si unflate, ale lui erau curbate intr-un zambet dulce.
-De ce ai facut asta? am intrebat incercand sa par suparata.
-Hai mai taci, stiu prea bine ca ti-a placut si vrei s-o fac din nou. mana lui imi atingea abdomenul.
-Ba nu e adevarat! era cea mai mare minciuna care o spuneam vreodata. Sincera sa fiu il doream, chiar prea mult. Ma simteam jenata de propriile mele ganduri.
Mana ii urcase. Ajunsese sub curbura sanilor.
Respiratia mi se taia, inima imi batea foarte tare.
-Recunoaste... mi-a soptit asta la ureche. Doamne ce senzatie...
-Esti turc, sau ce?
Si-a pus mana dreapta pe pieptul meu, in partea stanga. Am gemut usor insa fara sa vreau. Tremuram...
-Doamne... Cum iti bate inima.... Parca as fi primul baiat care te atinge. a spus asta razand. Acum facea misto de mine sau ce?
-Da-te de pe mine. vazand ca nu ma asculta am tipat mai tare. Da-te de pe mine! lacrimile imi inundau ochii deja. Mana lui a disparut de pe corpul meu, insa a reaparut pe brat cand m-a tras in bratele lui.
-Daca am spus ceva gresit, iarta-ma...
-Iti bati joc de mine cu fraze gen "parca as fi primul care te atinge" ? tipam.
-Pai asa ai reactionat... Stai stai... Vrei sa spui ca tu...
-Vreau sa spun ca nu am fost atinsa de ni... nimeni in prima saptamana dintr-o relatie...
M-am ridicat de pe suprafata moale si am parasit camera. M-am dus in baie unde am dat drumul chiuvetei si m-am rezemat de cada mare, spatioasa. Imi priveam expresia in oglinda. Micuta virgina si domnul Frange inimi... Ce copie... Si daca ma culcam cu el? Macar scapam de aceast "stres". Si daca ne desparteam dupa o singura seara? De depresie cum mai scapam? Mi-am dat cu apa rece pe ochi, mi-am tamponat fata alba cu un prosop si mi-am sters dara neagra de sub ochi. Am asifat in zambet fals si am parasit baia. Blondul statea cu fata in palme rezemandu-si coatele de genunchi. Avea ochii incisi si se pare ca nu ma auzise cand am intrat.
-Nu pot sa cred....
-Ce nu poti sa crezi? am intrebat eu.
-Oh... Nimic... Ma gandeam.
-La ce?
-La faptul ca... mana lui s-a intins dupa mine cand m-am apropiat de el, nu pot sa cred ca am inceput sa tin la tine...
Am cazut in poala lui cand m-a tras spre el. Si-a inecat degetele puternice dar foarte delicate in acelasi timp in parul meu. M-a sarutat cu atata pasiune... Nu stiu cum a reusit, insa m-a ridicat in sus, usor, facandu-ma sa-i stau in brate cu picioarele de o parte si de alta a coapselor lui.
Soneria telefonului meu ne-a deranjat. Am vrut sa raspund insa nu ma lasa. Am fost atat de absorbita de sarut incat de-abea acum am observat ca mana lui se afla sub bluza mea... Am luat telefonul si pe ecran era afisat "Numar privat". Am raspuns.
-Alo? Oh... Stai cuminte! blondul isi infipsese dintii in pielea de pe gatul meu.
-Buna... Sunt eu, Kiba...
-Kiba... Aah! Termina Naruto!
-Scuze! Dar imi place sa te musc. vocea blondului s-a auzit pana la persoana de la celalalt capat al firului.
-Nu am vrut sa te deranjez, Hin... Te sun mai tarziu... Ai grija! apoi a inchis.
Blondul ma privea. Credeam ca ma ia la intrebari insa nu. Mana lui inca se afla sub bluza mea si se misca incet in sus si in jos pe abdomen. Stand acolo, in pozitia aia mi-am dat seama ca era destul de... excitat. Respiram destul de greu si obrajii aveau culoarea macului. Degetele lui au apucat usor breteaua de la sutienul meu tragandu-ma mai aproape de el si m-a sarutat iar.
Simteam cum o iau razna...


P.S.: Sry daca mi-au scapat greselutze :">



Răspunsuri în acest subiect
Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 05-10-2009, 10:05 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 10-10-2009, 08:14 PM
RE: [naruto]Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 21-11-2009, 07:33 PM
RE: [naruto]Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Hinata loves Naruto - 22-11-2009, 12:21 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 29-11-2009, 03:35 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 16-12-2009, 07:23 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Lya - 19-12-2009, 10:31 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 23-12-2009, 01:18 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 27-12-2009, 05:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-01-2010, 01:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 26-01-2010, 10:17 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 28-01-2010, 04:10 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 05-02-2010, 06:44 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 06-02-2010, 09:19 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 06-02-2010, 10:14 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 06-02-2010, 10:31 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-02-2010, 01:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tu m'ai invatat sa iubesc ♪RockPrincess♪ 31 15.011 03-07-2011, 11:50 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  M-ai invatat sa iubesc din nou ! Tsubaki 13 9.151 06-02-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
16 Vizitator(i)