Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#20
Cearta

Sanji impreuna cu amicul sau fugeau spre un anumit loc ... Dar unde ? Nu aveau nici o idee unde Kaito l-ar putea gasi pe Hano . Desi durerea fizica pe care o simtea rebelul era foarte mare , lui nu-i pasa ci fugea in continuare . Desi Daisuke i-a cerut de aproximativ zece ori sa se opreasca , Sanji nici macar o data nu a acceptat . Pasii lui il putau spre locul in care Hano si gasca lui se intalneau , adica acelasi loc in care rebelul a fost pentru prima oara umilit . Nu stia de ce , dar ceva il chema acolo . Ajunsi la locul cu pricina , au vazut doi baieti ce stateau fata in fata , fiecare cu un briceag in mana . Erau Kaito si Hano . Amandoi aveau priviri ucigatoare pe care si le trimiteau unul altuia . Intr-un final , baiatul cu parul cenusiu l-a atacat pe cel din fata lui , dar nu a reusit sa il atinga , satenul fiind prea rapid prinzandu-i mana intr-o stransoare la spate , punandu-i lama ascutita la gat .
-Idiotule ... Tu crezi poti profita de oricine ? Crezi ca totul e asa cum vrei tu , ca toti joaca dupa cum le canti tu? Afla ca nu e asa ... Am sa te invat eu minte ! Spuse Kaitou parand foarte sigur pe el , strangand de incheietura baiatului pentru a scapa briceagul . Dar inainte de a mai face ceva , Hano , dintr-o singura miscare a scapat din strasoarea satenului , schimband rolurile intr-o clipita . Cel cu parul cenusiu si-a luat repede briceagul de jos , punandu-l la gatul satenului , dupa care ii sucise mana mai tare la spate , facanadu-l pe acesta sa isi scape arma si un tipat ascutit de durere . Lama lucioasa si ascutita aluneca incet pe gatul satenului , urcand apoi spre obraz .
-Da papusel , totul e cum vreau eu ! Absolut totul ! Spuse Hano apasand usor cu lama pe gatul baiatului , provocandu-i o mica rana . Satenul se zbatea sa scape , dar la fiecare miscare , stransoarea devenea din ce in ce mai puternica . Rivalul acestuia linge cu lacomie firicelul de sange ce curgea pe gat , urcand apoi spre obraz .
-Ce ai zice daca peste tatuajul acesta sa treaca o cicatrice ... Ca o amintire de la mine ? Zise Hano indreptand cutitul spre tatuajul in forma de dragon al baitului .
-Sa nu indraznesti sa ii faci ceva ! Se auzise vocea lui Sanji , care era tinut de amicul sau , pentru a nu se alatura acelei altercatii .
-Omule , ce naiba ai tu cu tipul ala ? Parca nu suportai sa il vezi nici macar in poze . Nici mie nu imi convine ideea de a vedea pe cineva ranit , dar nu cred ca trebuie sa te bagi . Spuse Daisuke incarcand din rasputeri sa isi retina prietenul .
-Ba din contra , trebuie sa ma bag ! Da-mi drumul ! Striga rebelul smulgandu-se din mainile amicului sau , fugind spre cei doi batausi . Din fuga , a reusit sa il doboare pe Hano la pamant , prinzandu-l apoi de gulerul camasii .
-Mai atinge-te o data de el si ai sa regreti toata viata ca te-ai nascut ! Ai inteles ? Striga Sanji deja adus la culmea disperarii .
Cand isi ridica privirea observa mai mult de zece baieti ce se indreptau spre ei . Erau cei din gasca adversa . La vederea acestora , rebelul se ridica repede de pe rival , facand semn catre Kaiotu si Daisuke , pentru a pleca .
Baietii lui Hano au venit in fuga spre liderul lor . Patru dintre ei au vrut sa fuga spre cei care le-au doborat seful , dar au fost opriti .
-Stati ! Nu astazi baieti , nu astazi ! Spuse baiatul cu parul cenuziu zambind apoi smecher .
Sanji impreuna cu cei doi baieti se indreptau spre apartamenul rebelului . Desi incordat la maxim din cauza durerii , baiatul cu parul albastru nu vrioa sa arate nici un pic de suferinta pe chip , de aceea se prefacea ca ii era bine . Ajunsi in apartament , roscatul s-a trantit pe canapea , urmat apoi de cel saten . Sanji spuse ca se duce pana la baie si a fost aprobat ce ceilalti doi . Dar defapt , s-a dus in dormitor si se arunca pe patul moale . A inchis ochii si in mai putin de doua minute a adormit , era fericit ca acea zi plina a trecut . A uitat de prietenii lui ce il asteptau , dar in sfarsit se putea odihnii .

* *

*
Dis-de-dimineata , razele soarelui cadeau pe chipul rebelului deranjandu-i somnul . Acesta casa larg , privind buimac in jurul sau . Nu a putut observa altceva decat o camera goala . Dintr-o data isi indreapta privirea catre usa , de unde a aparut satenul cu o ceasca de cafea in mana .
-Buna dinimeata , somnorosule ! E ora zece dimineata . Spuse baiatul sorbind din licoarea neagra . Ar trebui sa faci un dus , sa te revigorezi ! Continua acesta .
-Cred ca da ! Replica rebelul cascand larg . Dar ... Doar daca faci si tu cu mine ! Continua el , facandu-l pe saten sa scuipe bautura din gura din cauza socului .
-Esti nebun tipule ? Eu incerc sa fiu amabil cu tine si tu ma iei cu ... Chestiile tale ? Se rasti Kaitou , punand apoi ceasca pe o masuta .
-Haide , jur ca nu am sa-ti fac nimic ! Spuse Sanji punandu-si mainile la vedere pentru a arata ca nu minte .
-Pai da chiar juri ... Si eu ar trebui sa-mi fac un dus ... Bine ! Raspunse baiatul dandu-si tricoul jos , indreptandu-se spre baie . Rebelul anunta ca va intarzia un scurt timp , asa ca sa incepa fara el . Satenul se elibera de haine si intra in cada cea mare care era asezata in dreptul chiuvetei albe . A dat drumul dusului , rasfatandu-si trupul cu picaturile calde de apa ce ii loveau usor trupul . Imediat , pe usa si-a facut aparitia Sanji , care isi daduse hainele jos , intrand si el in cada langa baiat . Corpul sau bine facut parea facut din portelan . Apa se prelingea usor pe cele doua trupuri aflate sub raza ei . Rebelul il prinse pe saten in bratele sale dupa care ii acaparase buzele intr-un sarut senzual si tandru . Era o raritate , mai ales ac venea din partea celui mai pervers , violent si periculos tip din cartier . Mana lui cobora usor pe corpul lui Kaitou , prinzand apoi cu mana de acea zona sensibila , facandu-l de saten sa scoata un geamat .
-Ai promis ca nu ai sa-mi faci nimic ! Zise baiatul privind in partea dreapta .
-Pai ... Aici e o problema ... Eu nu imi respect promisiunile ! Raspuse apoi rebelul izbindu-l pe saten de gresia alba de pe perete . La contactul cu suprafata rece , baiatul a mai scapat un geamat infundat din cauza buzelor care s-au unit cu ale sale .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Yaoi Queen - 16-03-2008, 01:31 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.917 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.346 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.969 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.753 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.477 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.791 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.339 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.915 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.375 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.500 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)