Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#18
Pedeapsa

Trecuse aproximativ o ora de cand Sanji se afla in apartamentul amicului sau,ascultand istorisirea acestuia.Inca il dureau incheieturile din cauza stransorii puternice aplicate de Hano.Tipu parea intr-adevar un nebun obsedat de putere.Ii placea sa domine totul in jurul sau,chiar daca este vorba de o persoana.In timp ce discutau,telefonul rebelului a sunat.Acesta era deranjat de taraitul enervant,insa cand a vazut cine este persoana care il apeleaza,a raspuns numaidecat.La capatul celalalt,se putea auzii o voce de fata,ce parea foarte nervoasa.Dupa ce a inschis telefonul,s-a ridicat de pe canapea,spunand:
-Daisuke,trebuie sa te las.Ma cheama iubita mea.
-In regula.Ai grija ce faci,tigrule.Nu uita ca esti ranit.
Sanji a aprobat din cap,dupa care a iesit din apartament.Incerca sa isi acopere incheieturile vinete din cauza stransorii aplicate de Hano.Vroia sa ajunga cat mai repede la Kaori.O cunsotea foarte bine si isi dadu seama din tonul vocii ei ca ceva se intampla.Ajungand in fata apartamentului,baiatul a sunat la usa,iar raspunsul nu a intarziat sa apara.
-Ce sa intamplat?Am venit cat de repede am putut.
-Intra,te rog.
Sanji a intrat in living,insa a avut o surpriza.Pe fotoliu statea Hano,ce parea foarte ranit.Isi tinea la cap un prosop alb,pe care se vedea o urma mica de sange.
-M-ai chemat sa il vad pe asta ranit?
-"Asta" e fratele meu.Si vreau sa stiu de ce l-ai lovit atat de tare?Intreaba fata cu parul albastru asezandu-se langa fratele ei.
-Poftim?Asta ti-a spus?Mincinos cinic ce esti!
-Vezi Kaori?Este foarte violent.Eu m-am dus la el sa ii vorbesc,insa s-a enervat pe mine si m-a lovit cu vaza in cap.Spune Hano vrand sa para victima.
Sanji era extrem de nervos.Iubita sa,in loc sa il creada pe el,avea incredere in acel tip ce mintea cu zambetul pe buze.
-Stii ceva?Eu am plecat.E aproape de miezul noptii si eu inca nu sunt acasa.Pa.
Baiatul cu parul albastru a iesit nervos din apartament,indreptandu-se spre casa lui.A ajuns dupa aproximativ un sfert de ora,timp in care nu a facut alceva decat sa se gandeasca la minciuna spusa de rivalulu sau.Ajungand in fata usii,acesta a trantit-o cu putere.S-a asezat nervos pe canapea,schimband haotic canalele televizorului.Fiind cald,Sanji si-a dat tricoul jos,ramanand in bustul gol.Chiar cand se pregatea sa se culce,a auzit o bataie usoara in usa.Crezand ca este Kaitou,s-a grabit sa deschida.Insa a facut o mare greseala.De partea cealalta se afla Hano,ce avea un zambet pervers pe chip.
-Ce vrei?Ce cauti aici?
Insa nu a raspuns.Doar l-a impins pe rebel in casa,inchizand usa in spatele sau.Privirea lui era atat de inspaimantatoare,incat l-a facut pe Sanji sa se dea cativa pasi in spate,lovindu-se de canapea.Baiatul cu par cenusiu il impinse,dupa care isi dadu tricoul jos.
-Sa nu crezi ca iti mai merge si a doua oara cu mine.
In clipa in care Sanji a vrut sa plece,Hano a scos un briceag din buzunar,punadu-il la gat.Era in stare sa il omoare,asa ca singurul lucru pe care rebelul il putea face,era sa taca.
-Serios?Hai sa vedem.
Acesta si-a impins victima pe canapea,alungindu-si trupul deasupra baiatului.Acesta incerca sa se apere,insa puterea rivalului sau era mult prea mare.In catvea secunde,hainele celor doi au disparut.Pentru a-si putea face "numarul" in voie,Hano l-a legat pe Sanji cu tricoul sau,lasandu-l fara mobilitate.In clipa in care a patruns in el,baiatul cu parul albastru a inceput sa tipe de durere.Insa gura acestuia a fost acaparata de cea a violatorului,ce musca cu placere din buzele acestuia.Ii placea sa simta gustul sangelui.Mana acestuia se plimba violent pe trupul rebelului,strangand cu putere acea zona.Dupa doua ore de tortura,pedeapsa a luat sfarsit.Hano se imbraca linistit dupa care pleca,lasandu-si victima intr-un pat ravasit.Acesta s-a ridicat usor,punand mana pe telefonul mobil asezat pe dulapior.Forma numarul lui Kaitou,in speranta ca acesta ii va raspunde.Iar acest lucru s-a intamplat.
-Kai,trebuie sa vi repede la mine.Ma simt foarte rau.
-Ce ti s-a intamplat?Intreaba satenul ingrijorat.
-Se pare ca viata isi bate din nou joc de mine,prin intermediul tipului cel nou.
-Hano...te-a uimilit din nou,nu?Stai linistit,voi avea grija personal de tipul asta.
Dupa ce a spus aceste lucruri,Kaitou a inchis telefonul,lasandu-l pe Sanji fara cuvinte.Acesta se temea foarte tare pentru viata persoanei iubite.Stia de ce este in stare acel baiat.Simtise pe pielea lui.Iar daca satenul ar fi patit ceva,nu si-as fi iertat-o niciodata.Asa ca se ridica din pat,indreptandu-se spre dulap.Insa corpul ii era slabit,facandu-l sa cada pe podea.Ca printr-o minune,in apartament a aparut Daisuke.
-Ce ai patit?Intreaba acesta speriat.
-Vino sa ma ajuti.Kaitou vrea sa se bata cu Hano!
-Poftim?Dar chestia asta nu se poate.Nu il am la inima,insa Kai poate sa iasa serios sifonat din toata aceasta altercatie.
-Tocmai de asta,prostule.Acum ajuta-ma.
Daisuke si-a ajutat amicul sa se ridice de pe podeaua rece,indreptandu-se spre dormitor.Trebuia sa se imbrace,iar hainele purtate in ziua respective nu aratau bine deloc.Erau murdare si rupte.Si toata vina ii apartinea noului tip din cartier,ce se parea ca are ganduri marete.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Lye - 12-03-2008, 03:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.915 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.313 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.890 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.678 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.404 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.671 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.257 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.860 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.336 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.388 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)