Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#13
Capitolul meu
Soc total

Kaitou mergea pe strazile aglomerate ale metropolei.In jurul sau,erau zeci de chipuri ce se diferentiau atat prin aparenta cat si prin modul gandirii.Fiecare dintre ei puteau sa spuna ceva dar sa gandeasca alceva.Asta este legea firii.Oamenii erau obijnuiti sa poarte masti care sa le ascund adevarata personalitate.Asta trebuia sa faca si el...sa isi ascunda adevaratele sentimente.Era indragostit de baiatul ce ii violase prietena.Era un lucru aparent de neiertat,insa ar fi putut sa faca acest lucru?Il lasa inima sa nu il ierte?Cu siguranta nu.In interiorul sau,se dadea o batalie crancena intre ce ii spunea inima si ce ii dicta ratiunea.Fara sa isi dea seama,in fata sa a aparut Kiro,ce parea foarte agitat.
-Ce ti s-a intamplat?De ce esti asa?Intreaba Kai aparent ingrijorat.
-Noua gasca...deja a inceput sa faca probleme prin cartier.Daca nu vi cat mai repede,lucrurile se pot termina urat.Spune brunetul gafaind.
-Sa mergem.
Cei doi baieti au inceput sa fuga spre locul unde s-au ciocnit cele doua gasti.Ultima oara,satenul a iesit destul de "sifonat".Hano demonstrase cat poate sa fie de dur si implacabil.Ajungand la locul cu pricina,prietenii au constatat ca tabara adversa era infricosator de linistita.
-Care e treaba?Intreaba Kai venind langa amicii sai.
-Tu esti tipu pentru care Sanji a vrut sa ma bata?Nu are gusturi rele absolut deloc.Ultima oara nu am observat,insa arati destul de bine.Spune Hano masurandu-l din cap pana in picioare.
Baietii din banda lui Kaitou nu intelegeau ce se intampla.Cum adica adversarul lor de o viata a vrut sa il bata pe noul rival pentru saten?De cand pana cand erau prieteni?Sau mai bine spus...de cand se agreeau unul pe celalalt?
-Nu ma intereseaza parerea ta despre mine.De ce ai aparut din nou?Spune satenul pe un ton hotarat.
Brunetul a scos un briceag din buzunar,si cu pasi mari se apropie de Kai.Il impinse in zidul din spatele sau,lipindu-si trupul de cel al baiatului la ananghie.In privirea acestuia se putea citii o ura incontrolabila pentru noul tip aparut in cartier,ce parea deja sa aduca anarhia.Hano atinse cu lama rece buza satenului,reusind sa o zgarie putin.Un firisor de sange a inceput sa se scurga usor pe barbie.Lent,limba brunetului facu sa dispara aceea urma rosie,indreptandu-se spre gura.Insa cand a vrut sa il sarute,Kaitou l-a impins cu putere.
-Sa nu mai faci asta niciodata!Altfel,mi-o vei platii foarte scump.
-Bun...vad ca esti la fel de suparacios ca si amicul tau.Sa mergem baieti.
Gasca adversa a plecat,lasandu-i pe cei prezenti uimiti.Tocmai spuse-se cuvantul "amic".Insa toti stiau ca Sanji si prietenul lor nu se suportau nici in fotografii.Lucrurile deveneau din ce in ce mai ciudate:Michyo avea o atitudine bizara,aparuse o noua banda ce parea destul de periculoasa si acum,amicul lor se afla intr-o situatie destul de delicata.
-Ce a vrut sa spuna tipu ala prin "la fel de suparacios ca amicul tau"?Intreaba Kiro ridicand din spranceana.
-Nu stiu si nici nu ma intereseaza.Acum vreau imi dati pace.Se poate sau trebuie sa plec?Striga satenul facand liniste.
Dupa aproximativ o ora,in cealalta parte a cartierului,Sanji se plimba nonsalant.Inca il durea corpul,dar nu vroia sa arate acest lucru.Trupul sau inca purta urmele noptii precedente,care a fost atat de ingrozitoare.In timp ce mergea pe stradutele pustii,parca si-a vazut iubita ce era foarte apropiata de un baiat.Nervos,a inceput sa fuga.Cu cat se apropia,temerile lui se adevereau.Kaori se imbratisa cu un tip.Ajungand langa ea,a tras-o de umar,luand-o prin surprindere.
-Esti o tarfa!Ma inseli cu...Tu?Striga baiatul cu parul albastru nervos.
-Sanji nu ai inteles!Te rog sa te calmezi.Spune Kaori speriata.
-Ce sa inteleg?Te vad imbratisata cu el.Nici macar nu te ascunzi.Esti o ipocrita.
-Te rog nu ma acuza.El este Hano Ichigo,fratele meu.Spune fata cu vocea tremuranda.
-Fra...tele tau?Esti ruda cu tipu asta?Cum de eu nu am stiut niciodata?Intreaba Sanji mut de uimire.
-Pustiule,eu am locuit in alt oras.Asta pana acum catvea zile,cand m-am decis sa ma mut cu surioara mea iubita.Vre-o problema,frumosule?Spune baiatul afisand un zambet in coltul gurii.
Sanji era foarte derutat.Persoana care il violase cu o zi inainte se dovedise a fi fratele iubitei sale.Lucrurile deveneau din ce in ce mai ciudate.Parca viata i se impotrivea,parca cineva il pedepsea pentru tot raul facut.Numai gandul ca Hano va fi alaturi de el,chinuindu-l...i se parea o adevarata tortura.Singuru care stia de viol era Kaitou.Viata lui se transforma intr-o adevarata aventura.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Lye - 04-03-2008, 08:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.910 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.309 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.871 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.636 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.390 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.633 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.239 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.845 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.328 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.366 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)