Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#12
Capitol uitat de sormea

O razbunare nereusita

Pasii rebelului il purtau spre casa lui : acea casa pustie din totdeauna . Parca nici nu vroia sa ajunga acolo , dar era nevoit . Era ranit si mergea greu , cel mai mare noroc al sau era ca locul in care se afla nu era la mare departare de locul pe care el il numea "acasa". In cateva minute , baiatul a ajuns in sfarsit in locul cu pricina . A deschis usa trantind-o de perete . Dupa care o impinge cu putere pentru a o inchide . Isi daduse tricoul jos , dupa care merge la baie , privindu-si urmele lasate de Hano , niste vanatai mici ii acopereau o mare parte din corp , dar nu asta era problema , ci rana facuta de Kaitou cu ceva timp in urma care tocmai s-a deschis incepand sa sangereze . Sanji se sprijini de marginea cazii , dupa care isi duse mana la locul vatamat , lovind apoi cu pumnul in perete , lasand o urma rosie .
- La naiba ! Tipul ala ... O sa plateasca ... Cu varf si indesat ! Nu va scapa cu capul pe umeri dupa ce a abuzat in halul ala de mine ! Spuse el , in timp ce se indrepta catre canapeaua din bucatarie . Pe unul din scaune a vazut un tricou alb , pe care il imbraca imediat si se aseaza incet pe suprafata moale si neagra . Incerca sa uite figura satisfacuta a baiatului cu parul cenusiu , care parea mai mult decat obsedat de trupul rebelului si de tot ce tinea de el . Acum si-a dat si el seama cum s-au simtit toate acele fete , de care el a profitat si pe care le-a ranit . Era un sentiment de scarba , de ura pentru acea persoana . Desigur ... Sanji nu este atat de sensibil precum alte persoane incat sa inceapa sa planga si sa stea ghemuit intr-un colt din casa , evitand orice contact cu lumea .
-Nu ... Eu nu sunt asa slab ! O sa ii fac de petrecanie tipului aluia ... Altfel nu voi fi linis ...
Inainte sa isi poata termina propozitia usa de la intrare a fost trantita cu putere de catre Kaitou , care parea foarte furios . Acesta se duse apropape de canapea , dar nu l-a observat pe rebelul care incerca sa isi atenueze durerea cauzata de rana , si satenul incepuse sa il strige in gura mare pe Sanji , nestiind ca el se afla totusi la doi pasi inaintea lui.
-Sanji ! Unde mama naibii esti ?
-Cred ca ajung imediat la spitalul pentru surdo-muti daca mai tipi odata in halul ala . Raspunse baiatul plictisit .
-Oh ... Nu stiam ca esti acolo . Spuse Kaitou apropiindu-se mai mult de baiatul cu parul ablastru .
-Hmmm ... Stiam eu ca Michiyo nu isi va tine gura ! De aceea ai venit ! Dar stai linistit , eu mi-am luat partea . Zise rebelul in timp ce privea tavanul .
-Ce vrei sa spui ? Intreaba Kaitou curios
-Ce vreau sa spun ? Poate vreau sa spun ca tipul care te-a batut , a fost cu mult mai bland cu tine . Am fost sa ii trag o mama de bataie , dar ... Din pacate eu am fost cel care a pierdut, apoi a si profitat de mine ... Mai bine spus , de corpul meu .
Kaitou a inlemnit la spusele baiatului . Acela chiar era Sanji ? Cel mai tare tip din cartier a luat bataie , si pe deasupra a fost si violat ? Satenul se aseaza pe canapea langa rebel , privind-ul uimit .
-Vezi ce primesti daca te porti asa ?Acum stii si tu ce inseamna a profita de corpul cuiva ! Spuse Kay
-Parca ai fi mama ! Mai lasa-ma ! Zise Sanji ridicandu-se de pe canapea . Dar satenul il prinsese de tricou , atingand astfel rana deschisa a baiatului care a inceput sa strige de durere si se sprijinise de bratul canapelei , evitand astfel o cazatura .
Kaitou s-a speriat , s-a ridicat repede de pe suprafata moale si l-a ajutat pe rebel sa se aseze . In timp ce il ridica , a observat pe tricoul alb o pata mare rosie de sange in zona abdomenului
-Sanji ... Ai sange pe tricou ! Spuse Kay
-Nu e nimic ! Mi s-a deschis rana , nimic grav ! Zise baiatul incercand sa para indiferent .
Kaitou isi lipise o palma peste frunte , dupa care ii ordona rebelului sa isi dea tricoul jos
-Nu ! a venit raspunsul scurt si al subiect al baiatului cu parul albastru .
Kaitou il privea sfidator pe baiat si a ridicat o sparnceana . A prins cu ambele maini de tricoul alb si dintr-o singura miscare rapida a reusit sa il indeparteze , reusind astfel sa ramana socat de aspectul corpului lui Sanji .
-Omule � Esti plin de vanatai � Si de parca nu ar fi de ajuns , ti s-a deschis si rana . Spuse satenul atingand usor vanataile baiatului .
-Ce sa-i faci ? in viata mai intalnesti si dificultati ! Zise rebelul incercand sa para indiferent .
-Nu imi vine sa cred � Esti un mare idiot ! Nu te misca de aici . Vin imediat . Kaitou s-a ridicat in graba de pe canapea , fugind spre baie . In cateva minute s-a intors cu o trusa medicinala , pe care o deschise repede dupa ce s-a asezat langa baiatul cu parul albastru .
-Acum � Nu te misca � Trebuie sa iti dezinfectez rana !
-Nu te apropia cu aia de mine ! Striga Sanji incercand sa se indeparteze de baiatul cu �arma� in mana .
-Nu-mi spune k iti e frica de putin dezinfectant ! Stai locului si nu mai fi copil ! Sau vrei mai bine sa mergi al spital ? Intreaba satenul .
-Daca aduci o infirmiera cu pieptul mare , blonda cu ochii verzi , slaba si cat mine de inalta , care sa fie disponibila , eu nu ma supar ! Raspunde Sanji cu un zambet pervers . Un zambet , care a fost sters intr-o clipita de usturimea pe care o simtea rebelul la rana deschisa . Kaitou atingea usor locul vatamat cu vata imbibata in lichidul corespunzator . Oricat de mult incerca Sanji sa se abtina , durerea era prea mare si nu a putut evita mai multe scancete .
-Scuze ! Cred ca ar trebui sa iti aduc infirmiera aceea , nu ? Intreaba Kaitou ridicandu-se de pe canapeaua de piele neagra . Dar a fost tras inapoi de catre Sanji , care avea din nou zambetul pe buze .
-Hei , doar nu te-ai suparat pentru ce am zis ! Am glumit ! Prefer sa fi tu �infirmiera� mea . Spuze acesta luandu-l usor de barbie , acaparandu-i apoi buzele intr-un sarut senzual , explorand apoi cu limba fiecare coltisor al gurii satenului . Kaitou a uitat cu desavarsire motivul adevarat pentru care a venit : sa isi razbune prietena .
Dupa ce Sanji rupse sarutul , il lasa pe baiatul de langa el sa ii curete rana , dupa care luase pansamentul si infasura talia rebelului de mai multe ori cu materialul alb , facand apoi un nod . Kaitou se ridica de pe suprafata moale , sjutandu-si apoi si rivalul sa faca acelasi lucru . Satenul se indreapta spre usa pentru a pleca , iar baiatul cu parul albastru era in urma lui . La iesirea lui Kay din casa , Sanji s-a sprijinit de cadrul usii , prinzandu-l pe saten de mana .
-Nu ma saruti ? Intreaba rebelul privind insistent .
Kaitou se intoarse si ii daduse un pupic scurt pe gura dupa care a vrut sa plece , dar a fost tras inapoi .
-Nu�Nu asa! Spuse baiatul cu parul albastru , prinzand-ul de talie pe saten , apoi introducandu-si direct limba in gura lui . Puteau fi observati de vecini , dar nu le pasa , caci se simteau prea bine impreuna .
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Lye - 04-03-2008, 07:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.917 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.354 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.995 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.756 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.486 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.814 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.360 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.929 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.389 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.540 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)