Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#7
Randul meu!

Cearta


Era aprope ora 15:00.Intr-un pat mare,acoperit cu lenjerie alba,Kaitou deschidea ochii.Avea sentimentul ca este gol.Iar temerea i-a fost confirmata de hainele imprastiate pe intreaga podea a camerei.Cand si-a ridicat capul de pe perna,l-a putut zari pe Sanji cum se inchidea la pantaloni.Brusc,a simtit o durere puternica in partea de jos sa corpului.Se simtea atat de atras de rebel,incata r fi fost in stare sa sara pe el.Sau mai bine spus,il dorea.
-In sfarsit te-ai trezit?Frumosule adormit.
-Termina cu sarcasmul de dimineata.Spune satenul ridicandu-se din pat.
-Dimineata?Asta a fost acum opt ore.Ti-am vazut gasca pe geam.Cred ca se duc la locul de intalnire pe care tu l-ai creeat.
-Mda,oricum o sa plec.Michyo este ingrijorata.Nu am mai vorbit cu ea de doua zile.
-Prietena ta cu pieptul mare,nu?
Kaitou nu a mai stat sa asculte palavragelile rivalului sau.Isi lua camasa pe el,lasand-o descheiata la nasturi dupa care iesii din casa,lasandu-l pe Sanji singur.Acesta statea rezemat de unul din pereti,trecandu-si degetul peste buze.Se gandea la blonda ce ii facuse o vizita in dimineata respectiva.Arata foarte bine.Corpul ei era aproape perfect.Sanji era recunoscut pentru faptul ca isi insela iubita ori de cate ori avea ocazia.Si ca unele dintre aventurile sale au fost violuri.Insa niciodata nu se demonstrase acest lucru.
Satenul fugea pe strazile inguste si intortcheate din cartier,pentru a ajunge la grupul sau.Locul acela era rau famat,insa el nu se temea de nimeni si nimic.Si oricum,nimeni nu l-ar fi ranit pe cel mai periculos baiat.Bineinteles,dupa Sanji.In cele din urma,baiatul a ajuns la gasca sa.Toti aveau niste fete lungi,ca si cum ar fi ingrijorati pentru ceva.Sau mai bine spus,pentru cineva.
-Salut baieti.De ce aveti fetele astea?
-Kaitou,nu stiu cum sa iti zic.Michyo e in starea aia de azi de dimineata.Nu vorbeste,nu face nimic.Doar isi tine trupul in brate.Ca si cum ar vrea sa se apere de cineva.Spune Kiro in timp ce statea cu spatele lipit de zidul unui bloc.
Satenul se intoarse brusc si isi vazu iubita stand pe o treapta.Grabit,se indrepta spre ea pentru a afla ce s-a intamplat.
-Papusa,ce e cu tine?
Insa fata nu a raspuns.Doar l-a privit in ochi,dupa care a inceput sa planga.Brusc,satenul a inceput sa o zgaltaie,sperand ca o va face sa isi revina.
-Spune ce e cu tine?Striga Kaitou la blonda,in timp ce o strangea de umeri.
-Sanji a incercat sa ma violeze!Tipa fata inzbucnind in lacrimi.
Satenul simtea cum pamantul i se scurge de sub picioare.Iubita sa tocmai spuse-se ca baiatul cu care isi petrecuse ultimile doua zile incercase sa o violeze.Dar cand?Baiatul cu parul albastru nu mai iesise din casa.Oare Michyo mintea?
-Cand a incercat?Intreaba satenul suspicios.
-Azi de dimineata m-am dus la el acasa sa intreb de tine.Am crezut ca ti-a facut ceva.M-am asezat pe canapeaua din bucatarie si el s-a intins peste mine.Ma saruta iar mainile sale se plimbau pe trupul meu.Brusc,mi-a spus sa ma ridic si s aplec.Insa m-a avertizat sa nu iti zic tie nimic,altfel te va ranii.Spune blonda printre lacrimi.
Kaitou simtea cum nervii pun stapanire pe el.A vrut sa isi bata joc de fata,stiind ca in camera de langa se afla el?Tipu asta nu avea pic de morala.Dupa ce si-a imbratisat sttrans prietena,s-a ridicat brusc de langa ea,cu un singur gand:sa il faca pe Sanji sa plateasca.Mersul lui era grabit si apasat.Cand a ajuns in fata apartamentului unde locuia rebelul,a dat cu piciorul in usa,aceasta dezhizandu-se la perete.In fata lui aparu Sanji,ce purta doar o pereche de blugi.
-Esti un nenrocit!Striga Kaitou lipindu-l de zid.
-Ce s-a intamplat frumosule?Raspunde acesta sarcastic.
-Ai vrut sa o violezi,nu?Ai indraznit sa imi atingi iubita?
-Aha...deci pasarica a ciripit tot,nu?Mare pacat pentru ea.
-O singura data sa o mai atingi,si te distrug!Striga satenul nervos.
-Serios?Nu prea cred.
Sanji s-a apropiat de Kaitou,pana ce l-a dus in living,unde l-a lipit de canapeaua din spatele sau.Vazand ca satenul se zbate,baiatul cu par albastru ii prinse picioarele intre ale sale,iar mainile i le tinea deasupra capului.Sarutul pe care i-l dadea rivalului sau era violent si apasat.Ca si cum ar vrea sa absoarba toata viata din buzele sale.Vazand ca satenul s-a mai domolit,rebelul i-a dat drumu pentru a-s putea da hainele jos.Dupa catvea minute,au disparut si pantalonii inchisi la culoare ai lui Kaitou.
-Ia spune ma mai distrugi acum?Intreaba baiatul cu par albastru zambind.
-Inceteaza!Ma doare!
Sanji patrundea puternic in saten,provocandu-i acestuia dureri de suportat.Insa nu ii pasa.Se simtea mult prea bine.Chiar daca il durea foarte tare,satenul trebuia sa recunoasca faptul ca rebelul reusea sa il aduca pe culmea extazului.De fiecare data.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Lye - 18-02-2008, 07:39 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.882 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.174 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.420 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.226 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.871 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.203 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.897 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.369 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.964 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.508 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)