Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#48
Kaori descopera adevarul


Buzele satenului inca le acoperea ce cele ale blondei. Era un sarut lung si apasat si parea a nu se opri, insa, s-a intamplat atunci cand Kaitou a simtit unele picaturi calde ce-i cadeau usor pe obraji, prelingandu-se spre gat. Blonda incepuse sa planga. Satenul rupse sarutul, si privi adanc in ochii fetei, pentru ca apoi sa se intoarca si sa plece, lasand-o pe fata singura in incapere. Michiyo cazuse in genunchi, acoperindu-si chipul ingropat de lacrimi cu palmele. Inima ii batea de parca tocmai ii iesea din piept, iar durerea ce o simtea parea nemarginita. A ramas pe suprafata rece, strangand cu putere mainile la piept, incercand sa faca sa-i dispara durerea, insa nu reusea, caci alte lacrimi apareau pe chipul ei fin, care i se prelingeau pe obraji si cadeau pe podea, lasand in locul unde au cazut, cate o urma umeda. La fel ca iubirea care se naste si e puternica la inceput, dar atunci cand se sfarseste, va lasa intotdeauna o urma, in sufletele persoanelor.
Adolescenta se ridicase cu greu de jos, stergandu-si lacrimile, si indreptandu-se spre camera ei. Avea nevoie de odihna ... Multa odihna, iar daca ar fi sa decida ea, nu s-ar mai trezi... Niciodata.
Kaitou se indrepta incet spre locuinta rebelului, dorind sa-i spuna ceea ce a facut, chiar daca stia ca reactia lui nu va fi chiar una placuta. Ajuns in fata apartamentului, tanarul a ezitat putin, insa pana la urma a batut usor in usa, iar raspunsul nu a intarziat sa apara. Rebelul purta aceleasi haine cu care a stat si afara: o pereche de blugi si un tricou alb.
-Cum de nu te-ai schimbat inca? Intreaba satenul intrand in incapere, asezandu-se pe canapea.
-A trebuit sa mananc si eu ceva sa nu mor de foame, asa ca am uitat de haine.
Kaitou a aprobat din cap, apoi si-a pus coatele pe genunchi, incrucisandu-si degetele, si cazand pe ganduri. Vazandu-l, Sanji se aseaza langa el, privindu-l suspicios.
-Sa intamplat ceva? Intreaba acesta curios.
-Ummm... Nu... Adica ...Ba da! Raspunse satenul ferindu-si privirea de cea a baiatului, care astepta istorisirea iubitului sau, ce nu intarziase sa apara.
-Pai... Stii, eu... Am sarutat-o pe Michiyo. Continua adolescentul, pivindu-l apoi pe Sanji, care avea deja semne pe chip cum ca ar fi nervos.
-Poftim?! Baiatul se ridica incruntat de pe suprafata moale, privindu-l pe saten.
In carter se stie de gelozia pe care Sanji o poarta mereu in el, si ca nu suporta ideea de a fi inselat. Putea deveni violent in orice moment, si nu va regreta, pentru ca era deja obisnuit.
-Stai Sanji... Nu ti-am spus tot ce aveam de zis, replica satenul, prinzandu-l pe baiat pe mana.
-Nu ma intereseaza! Striga rebelul tragandu-si mana.
-Am facut-o numai ca sa imi dau seama daca mai simt ceva pentru ea... Asculta-ma... Spuse satenul ridicandu-se si el in picioare .Si mi-am dat seama ca tin la ea foarte mult... Continua el, prinzand de tricoul alb ce acoperea trupul bine cladit al baiatului cu parul albastru.
Auzind aceste cuvinte, rebelul isi stranse puternic ambii pumni de parca ar fi gata sa il loveasca pe Kaitou, insa cand acesta si-a continuat propozitia, spunand ca in ciuda faptului ca l-a tradat, tine la Michiyo la fel ca la o sora, si nu mai mult, Sanji se relaxase. Nu ii convenea ideea ca iubitul lui a sarutat-o pe blonda, insa parea ca putea face o exceptie de data aceasta. Satenul ii prinsese obrajii in palme, dandu-i rebelului un sarut scurt. Pe chipul baiatului a reaparut zambetul acela pervers si seducator, care mereu arata starea de spirit a lui Sanji... Probabil ca oricine si-ar putea da seama care era starea lui in acel moment. Si-a luat iubitul in brate, trantindu-l pe canapeaua din spate, asezandu-se apoi in bratele lui si eliberandu-l repede de tricoul albastru ce-i acoperea torsul bine lucrat. Sanji incepuse sa sarute gatul satenului, coborand din ce in ce mai jos spre pectoralii acestuia, trasand cerculete umede in jurul sfarcurilor. A urcat din nou spre gatul baiatului, muscand anumite zone, in acelasi timp desfacand unul altuia fermoarele blugilor. Sanji si-a strecurat mana in boxerii satenului, masand acea zona sensibila si facandu-l pe baiat sa prinda o culoare trandafirie in obraji si sa-si exprime placerea prin gemete ce incet, incet invaluiau camera, insa cand sa continue, cei doi baieti au fost intrerupri de zgomotul enervant al soneriei. La inceput Sanji nu a vrut sa raspunda, cantinuandu-si treaba, insa persoana devenea din ce in ce mai insistenta, aparand incontinu pe butonul soneriei, asa ca rebelul s-a dar jos de pe saten, injurand printre dinti. De cum a deschis usa, baiatul a avut parte de un soc. Era Kaori. Fata a intrat in apartament, privindu-l pe Sanji. Hainele lui erau ravasite, exact ca a unui om care era intrerupt in mijlocul unei partide de sex, apoi a privit pe canapea, unde socul a fost si mai mare. Kaitou era pe jumatate dezbracat, iar blugii ii erau complet descheiati.
-Nu-mi vine sa cred, Sanji ! Esti un adevarat nemernic ... Un nimic! Striga fata enervata.
-Usor cu tonu' ca se darama blocu' ! Replica rebelul privind-o plictisit pe fata.
-Nu ma intereseaza! Nu plec nicaieri ! Adica nu stai cu mine si stai cu jegu' asta imputit?! Striga din nou fata aratand cu degetul spre Kaitou, reusind sa-l enerveze la culme pe baiatul cu parul albastru.
-Jur ca daca nu iesi afara te iau de par si matur tot blocu' cu tine.
Insa fata nu se lasa intimidata de vorbe, si incepuse sa-i ameninte ca isi va chema "fratiorul" sa ii bata pe cei doi. Sanji se apropie usor de ea, parand calm si zambind, incercand sa-i dea fetei o parere gresita, insa cand a ajuns langa ea, a primit doua palme zdravene din partea rebelului, dupa care a fost scoasa de par afara din apartament. Dupa ce a scapat de o pacoste, Sanji si-a scuturat mainile, asezandu-se langa saten, care ramasese putin cam socat dupa scena pe care a vazut-o. Se pare ca iubitul sau nu prea avea mila de altii, indiferent daca era fata sau baiat. Rebelul ofta, dupa care se ridica de pe suprafata moale indreptandu-se spre spre bucatarie. In scurt timp s-a intors cu doua doze de bere, dintre care una i-o inmanase satenului. Dupa ce gustase putin din lichidul rece, baiatul si-a adus aminte de un lucru: ei doi nu au mai calcat in liceu de cateva saptamani bune, si au destule probleme cu notele proaste, asa ca a propus ca in urmatoarea zi sa participe si ei la ore. Desi nu-i placea, Sanji trebuia sa accepte realitate. El este pe pragul de a ramane repetent, dar s-a hotarat foarte greu, daca vroia sau nu sa mearga. Deja era ora unsprezece noaptea, destul de tarziu pentru cineva care de dimineata trebuie sa se trezeasca de la ora sase, asa ca cei doi baieti s-au asezat in pat pentru a dormi... Urmatoarea zi va fi pentru ei una foarte lunga...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ?Crazy Love? [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Yaoi Queen - 09-07-2008, 03:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.902 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.299 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.741 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.588 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.312 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.502 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.168 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.726 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.290 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.306 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)