Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#41
MAi intai... sorry pt intarziere -___-'

Sa va reamintesc unele personaje .. ^___^' veti avea nevoie 4

Daisuke

Kiro

Noaptea mult dorita

In timp ce Sanji era retinut de baietii gastii advese, Kaitou incerca sa il indeparteze pe Hano, care isi apropia din ce in ce mai mult buzele de ale sale.
-Nenorocitule... De il atingi, jur ca o patesti rau de tot ! Striga rebelul incercand sa se smulga din mainile baietilor.
-Ah, saracu' de tine ... Ce ti-as face in momentul asta, nu i-ai facut tu frumosului astuia ! Spuse Hano atingand chipul satenului.
-Esti un jeg, stii asta? Zise Sanji privindu-l sfidator.
-Hmmm... Sa vedem cat de jeg pot fi !
Baiatul cu parul cenusiu Il izbi pe Kaitou de zidul rece, punandu-si mainile de-o parte si de alta a capului sau.
-Da' tu ce crezi ca faci? Intreaba satenul ridicand o spranceana.
-Ia fi atent aici, Sanji ! Replica Hano, inainte de a-si introduce limba in gura satenului care in acel timp vroia sa riposteze. Sanji simtea cum tot corpul ii ia foc din cauza furiei, si incepea sa se zbata, incercand sa scape, dar erau prea multi tipi care il tineau, iar puterea era cu mult mai mare decat a lui.
Dupa ce Hano isi terminase "misiunea", s-a indepartat de grup, spunandu-le celor din gasca sa : "Faceti-le felul !"
Sanji si Kaitou au primit cate un picior in stomac, dar asta nu i-au doborat. Au inceput sa se bata fara frica cu cei zece membii ai gastii lui Hano.
La capatul strazii au aparut cele doua gasti: cea a rebelului, care era completa si cea a satenului, din care lipsea Michyo. Acestia s-au apropiat cu pasi repezi, majoritatea baietilor scotandu-si biceagurile.
Nu aveau de gand sa o lase pe Kaori sa vada bataia, asa ca Sanji l-a rugat pe saten sa puna pe unul din baieti sai, sa o duca mai departe. Kaitou s-a conformat si l-a trimis pe Kiro. Acesta o luase pe fata de mana si o duse langa scara unui bloc, de unde se putea vedea lupta destul de bine. Defapt el ar fi vrut sa faca parte din acea bataie, dar soarta nu a fost de partea lui si s-a pricopsit cu o fata, care i se parea totusi destul de atragatoare.
-Kiro, lasa-ma sa ma duc sa-i ajut. Nu stiu ce e cu gasca aia, dar stiu sa ma apar, totusi. Spuse fata incercand sa plece, dar fu trasa inapoi de brunet, carea avea un zambet ciudat pe chip. O izbi de zidul blocului, lipindu-si trupul de al ei.
-Nu pleci nicaieri, papusa. Replica baiatul. Am primit ordin sa te tin departe, si asta am sa fac, continua acesta, in timp ce mangaia piciorul fetei.
Adolescentei i se parea putin ciudat ceea ce se intampla asa ca l-a impins incet pe baiat, astef incat sa poata face cativa pasi pentru a se indeparta.
-Kiro, ce e cu tine ? Sti ca eu si cu Sanji suntem impreuna. Te poate face praf daca ii spun ce faci.
-Si ce fac? Intreaba brunetul apropiindu-se din nou de fata.
-Te dai la mine, asta faci ! Striga tanara, privind in ochii baiatului.
Acesta zambii, dupa care a prins-o usor de talie, lipindu-si trupul de al ei, incepand apoi sa o sarute incet pe gat urcand mai sus spre buzele sale, iar cu mainile coborand spre fesele ei.
-Kiro ... Termina. Ceilalti se bat, iar tu ce faci?
-Fac ceea ce mi s-a cerut. Spuse baiatul continuand sa sarute. Cand a ajuns la buzele ei, i-a prins usor barbia intre degetul mare si aratator, ridicandu-i putin capul, pentru a-i putea acapara buzele intr-un sarut pasional. Corpul fetei incepu sa tremure. Baiatul si-a croit drum printre buzele sale, reusind sa-si introduca limba in gura ei, incepand sa-i exploreze lacom fiecare coltisor. Kiro si-a luat mainile de pe fesele ei, prizand-o cu stanga de talie, in timp ce mana dreapta se strecura pe sub tricoul fetei. Dar ceea ce nu stiau ei era ca doi ochi ii priveau exact de la locul luptei dintre gasti. Era Daisuke. Roscatul privea cu dezgust, ceea ce facea brunetul.
Inainte sa ajunga sa-i atinga sanii, o piatra mai mare, aruncata la intamplare de catre Daisuke a reusit sa il sperie pe Kiro, care s-a indepartat imediat de fata. Vazand ca bataia este pe terminate si ca gasca adversa fuge, acesta se apropie de grupul sau.
-Sanji, eu plec, prietene ... Vorbim maine, e totusi destul de tarziu, spuse Daisuke batandu-si prietenul pe umar, dupa care a plecat, dar nu inainte sa ii arunce o privire furioasa brunetului. Nu dupa mult timp, Kiro a plecat si el, anuntandu-si mai intai camarazii, luand-o apoi la fuga, prin acelasi loc pe unde a plecat si Daisuke, desi terbuia sa o ia prin partea opusa.
-Hei Kiro .... Ki... Oh, la naiba ! Ce tantalau e ! A gresit drumul. Spuse Kaitou incepand sa rada.
Roscatul ajunsese in fata blocului sau. Inainte sa intre in scara, acesta fu prins de mana de catre brunet.
-Hei ... De ce te-ai uitat asa la mine ? Intraba Kiro curios.
-Nici macar nu m-am uitat la tine, ce tot indrugi tu acolo? Raspunse Daisuke privind intr-o parte.
-Cand ai plecat, te-ai... Dar nu apucase sa isi termine fraza, caci fu intrerupt.
-Ce ai cu Kaori? E prietena lui Sanji. Cu ce drept o saruti si o atingi? Se rasti roscatul.
-Stai usor ! Am vrut doar sa vad cum reactioneaza ... A fost doar un fel de test . Incerca brunetu sa-si justifice fapta.
-Un test zici tu, huh? Ala a fost sarut de test? Cred ca i-ai luat toate vitaminele din buze. Se rasti din nou baiatul roscat.
Kiro il privi suspicios, dupa care il lipi de perete, punandu-si mana dreapta langa capul sau, apropiidu-si chipul de al lui, ridicand o spranceaza si spunand:
-Eu cred ca dai deja in gelozie, asa este ?
-Esti nebun omule ! Ce gelozie visezi ? Cred ca te-ai lovit la cap. Spuse Daisuke parand furios.
-Stii ... Nebunia mea nu are leac... In schimb gelozia ta, are !
-Ce tot ...
Inainte de a-si termina propozitia, buzele sale au fost prinse intre ale brunetului intr-un sarut apasat, dar pasional in acelasi timp. I-a indepartat incet buzele, explorandu-i gura cu ajutorul limbii. Daisuke nu se gandea decat la un singur lucru: cat de bine saruta brunetul... Chiar si asa, nu avea de gand sa se lase dus d val. Roscatul il impinse pe adolescent, intrand repede in scara, icepand sa fuga pe scari, crezand ca va scapa. Ajungand la etajul doi, incepe sa-si caute dispertat cheile prin buzunare, iar cand le-a gasit, a descuiat repede usa, intrand in casa. Cand a vrut sa inchida, a fost oprit de brunet, care pusese piciorul la usa, impingand-o apoi cu o mana. Kiro intra in apartament, inchizand usa zgomotos. Roscatul s-a retras cativa pasi incercand sa evite privirea baiatului din fata sa, care se apropiase rapid de el, prinzandu-l in brate, soptindu-i usor la ureche ...
-Daisuke ... Vreau ... Sa fi al meu in seara asta ...
-CE ?! Omule, esti nebun ! Da-mi dumul ! Acum! Striga roscatul incercand sa-l impinga pe Kiro, dar acesta l-a lipit de perete, strecurandu-si mana pe sub bluza lui, mangaindu-i abdomenul, urcand apoi din ce in ce mai sus, ajungand la piept.
-Ahhh ! Kiro, o ... Opreste-te ! E ciudat ...
Corpul roscatului incepu sa tremure sub atingerile pline de de dorinta. Sfarcurie ii erau usor presate si stranse de degetele brunetului, in timp ce buzele sale erau prinse intr-un sarut lung, pasional si lacom. Ce-i doi s-au lasat in jos pe perete. Kiro a dat jos materialul ce acoperea trupul roscatului, incepand sa sarute fiecare centimetru. S-a ridicat apoi in picioare, tragandu-l pe baiat de mana pana in dormitor.
- Kiro ... Stai ...
-Relaxeaza-te, iubire .. Sopti brunetul asezandu-l pe pat, alungindu-si trupul peste al lui.
-Opreste-te ... Te rog ! Hai sa ne oprim aici.
-Nu ... Am asteptat deja prea mult ! S-a scurs timpul !Raspunse Kiro scapand de materialele ce acoperea partea de jos a corpului lui Daisuke, dupa care s-a descotorosit si el de hainele sale. Stiu ca si tu vrei asta. Continua tanarul, sarutandu-i gatul. Daisuke era patruns adanc, iar tipetele de durere nu au intarziat sa se faca auzite. Strangea puternic in pumni materialul ce acoperea patul si incerca sa isi opreasca lacrimile ce urmau sa-i cada pe obrajii inrositi.
-E toata inauntru ... Spuse brunetul. Daisuke, esti in regula ? Continua acesta zambind.
-Cum as putea sa fiu in regula?! Nu te misca ! Striga roscatul acoperindu-si fata cu ambele maini.
- E-n ordine ... Ma voi misca incet.
Kiro incepuse sa isi miste usor soldurile, strangand in acelasi timp de fesele roscatului ce incerca sa se abtina sa nu tipe din nou.
*******
Cei doi si-au petrecut noaptea impreuna, o noapte care a fost plina de placere imbinata cu durere, iar pasiunea imbinata cu lacomia.

EDIT: sry pt greselile de tastare -____-'
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Yaoi Queen - 16-05-2008, 11:03 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.850 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.869 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.314 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.128 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.756 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.925 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.766 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.817 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.857 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.348 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)