Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fericire si Tristete

#3
Mereu la fel. -> asta`i propozitie?:d
16...scrie in litere...e mai bine;)
lucrutrebuia -> lucru trebuia
persoanasi -> persoana si
creieras -> creier...avand in vedere ca in curand vei fi cls a-7a
Poate destinul meu era sa nu iubesc niciodata si sa nu stiu ce simti cand iubesti sau saruti pe cineva. -> repetitie :-@
Tot
ce vroiam era sa fiu o fata obisnuita si cam atat. -> att sau cam att??
"bine", -> daca arata bine, ce rost mai au ghilimele? si virgula aia...nu prea e indicata.
Ochi caprui,parulblon,1.72 metrii,ceva care ma avantaja destul de mult,dar tenul era cel mare imi scotea cel mai mult in evidenta trasaturile frumoase. -> m`ai omorat cu propozitia asta. deci...poate vroiai sa articulezi substantivele: parul si ochii.
Aveam un metru saptezeci si doi.
putin mai mult realism...la par blond ochi caprui? de cand?:-/
si...nu mai flata atat de mult personajul din punctul ei de vedere.
Eu nu credeam ca sunt frumoasa,ci doar o fata obisnuita ca celelalte fete. -> daca nu crezi ca esti frumoasa, de ce ai spus mai sus de trasaturi frumoase? ...si ca veni vorba...din nou repetitii
In familie mai mult eu eram parintii decat ei si cred ca de asta mi se pareau asa de perfecti. -> nu prea inteleg. adica...in primu` rand nu are sens si a 2-lea rand, exprimarea e cam...
Cred ca orice copil si-ar fi dorit sa parinti,sa-i lase sa faca ce vor. -> poate era "Cred ca orice copil si-ar dori ca parintii sa-i lase sa faca ce vor."
Chiar daca se certau foarte des stiam ca se iubesc cu adevarat. -> de unde stiai? iar ai inceput sa ne iei cu clarvazatorii?
Se certau din nou,din nimicuri si ca de obicei eu trebuia sa apar ca sa opresc cearta. - wow, superman b-)
Noaptea atrecut mai repede decat de obicei si odata cu venirea diminetii ma apropiam tot mai mult de despartirea inevitabila. -> a trcut,...si...noaptea nu trebuia sa treaca greu? si...despartirea deja a avut loc.
Familia mea nu mai exista. -> ba da, exista, doar ca era destramata.
Locurile unde am copilarit,colegii...toate s-au dus.Nu o sa le mai vad niciodata. -> nici nu zici ca te duci in Londra, mai degraba de tuci sa te sinucizi.
ah...si partea cu "Adio!", "Adio!" e cam seaca...

asezarea in pagina este extraordinara, dar nu are niciun sens:|
semnele de punctuatie sunt puse aiurea, ti`as da definitia fiecaruia, dar nu am timp :-s
vezi ca din cate am vazut eu e interzis sa faci clone pe zup, iar tu ai facut dar...ai zis ca ai citit regulamentu` si nu ma bag. totusi ti`as sugera sa renunti la unu` din conturi...ptr ca medoratorii nu vor fi incantati.

succes, asept nextul!:*
trebuie sa recunosc ca ai mai evoluat de la primul fic:)

bYe:-h
kisses:*
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.



Răspunsuri în acest subiect
Fericire si Tristete - de Bad Blood. - 30-05-2009, 01:02 AM
RE: Fericire si Tristete - de Just Sugar - 30-05-2009, 11:53 AM
RE: Fericire si Tristete - de Monica Wksv - 30-05-2009, 01:32 PM
RE: Fericire si Tristete - de Bad Blood. - 08-06-2009, 12:52 PM
RE: Fericire si Tristete - de Monica Wksv - 08-06-2009, 08:30 PM
RE: Fericire si Tristete - de Obsession. - 09-06-2009, 06:57 PM
RE: Fericire si Tristete - de Bad Blood. - 14-06-2009, 01:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Un pas spre fericire Dimasika 7 5.459 11-06-2013, 06:26 AM
Ultimul răspuns: Dimasika
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.650 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  O nouă È™ansă la fericire Leontina 48 15.391 27-02-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Miss M
  Merit fericire Katniss 19 9.155 26-02-2012, 04:41 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  Iubirea poate distruge si cea mai mica parte de tristete eLenuSh-cu-chip-de-inger- 4 4.282 08-06-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Tristete sau fericire(inspirat din naruto) :XDark~Sakura~Angel:* 43 31.407 12-07-2009, 10:47 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)