Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pe urmele diavolului [hentai]

#1
Am facut alt fic si sper sa va placa. Este vorba de un detectiv care urmareste o pustoaica, dar ceea ce nu stie el e ca Ana e un om fara scrupule. Nu va fi pe la inceput hentai si va avea o tenta de hentai. Bun sa incepem!

Amintirii


~ De ce mai sufar? adica ea a plecat, nu i-a pasat de sufletul meu, de inima mea, de sentimentele mele. Pur si simpu a plecat, a plecat lasandu-ma singur. Dupa ce i-am daruit toata dragostea mea, toata viata mea, m-am daruit ei trup si suflet. Credeam ca ea va fi persoana cu care imi voi petrece toata viata, pana cand voi muri. Credeam ca ea ma va face fericit, dar nu a fost asa. Am petrecut clipe de neuitat cu ea, dar acum a plecat si nimeni nu o va mai aduce inapoi. Plang de fiecare data cand imi aduc aminte de chipul ei, de zambetul ei, de gingasia ei, dar acum nu mai are rost pentru ca ea nu mai e. Degeaba plang si sufar, ea nu se mai intoarce. O urasc pentru ca m-a lasat singur pe lume, dar in acelasi timp o iubesc ca pe nimeni altcineva ~
Ma ridic buimac din pat si ma indrept spre baie. Cred ca un dush ma va mai relaxa, in fond azi am un client foarte important. Dupa parerea mea cred ca e tot un tip important careia fata sau baiatul ii toaca bani pe nu stiu ce prostii, de exempul drogurile sau alcoolul. Intru in baie si dau drumul la dush. Dupa ce imi dau jos hainele, ma bag sub dush. Picaturile incolore se izbeau de trupul meu, apoi alunecand pana jos. Dupa 15 minute de rasfat total, trag prosopul dupa supot si mi-l infasor in jurul taliei. Aburi invadasera incaperea, creeand un fel de ceata. Atmosfera era din ce in ce mai grea de suportat, asa ca decid sa ies din baie pana nu imi venea ameteala. Ma uit in oglinda din camera mea. Ochii mei deveneau din ce in ce mai mici, poate din cauza plansului sau poate din cauza betiei de seara trecuta. Moartea Ancai imi cam distrusese imaginea si daca imi propusesem sa o uit, trebuia sa arat bine din nou. Pe cine mint? au trecut doau 9 luni de cand Anca a murit si in sufletul meu aceea amintire cand s-a stins din viata e inca prezenta, de parca s-ar fi intamplat acum 2 ore. Imi dau seama ca stau de prea mult timp in fata oglizi analizandu-ma, asa ca ma uit la ceasul care indica 07:30 dimineata, peste o jumatate de ora trebuia sa vina clientul, iar eu inca nu eram imbracat. Ma indrept spre dulapul cu haine si aleg un costum negru si o camase rosie, apoi imi usuc parul. In cateva minute eram gata, asa ca ies din camera si ma indrept spre living. Coborand scarile ma ia cu ameteala. Apuc bara de lemn masiv cu ambele maini, incercand sa nu cad. Ma las in jos pe scara si imi pun capul pe genunchi. Parul meu negru statea ravasit pe genunchi ca niste valuri. Dupa cateva minute nu mai am nicio problema asa ca ma ridic de jos si ma indrept spre birou sa imi astept noul client. Intru in camera si ma asez pe scaun. Deodata privirea mea e atintita la fotografia de pe birou. Gandurile pun din nou stapanire pe mine.
~ Anca esti atat de frumoasa, atat de pura. Te iubesc, dar nu te mai pot simte alaturi de mine. Poate ca daca ai aflat cum s-a comportat familia ta cu mine dupa ce te-ai stins, sigur i-ai uri. Ei cred ca tu ai murit din cauza mea, si incep si eu sa cred asta. Totul s-a intamplat in aceea seara cand tu ai plecat suparata pe mine din cauza ca m-am imbatat de ziua ta. Imi pare rau... te iubesc si imi dau viata pentru a te aduce inapoi, dar stiu ca asa ceva nu se poate. Vreau sa sti ca inca tin acel lantisor cu jumatatea de inima si il sarut de fiecare data cand ma culc noaptea ~
Am auzit o bataie in usa ceea ce ma face sa revin din nou la realitate. Ma ridic dupa scaun si deschid usa. In fata mea apare un barbat in jur de 37 de ani cu parul blond ca spicul de grau si ochii albastri ca cerul senin. Il invit sa se aseze pe scaun si dau mana cu el.
- Ma numesc Dinu Alexandru! zic eu intanzand mana
- Incantat de cunostinta, eu ma numesc Cristian Stoica! zice el zambind
- Bun... acum ca am facut cunostinta, pentru ce anume ati apelat la mine? zic eu curios
- Offf... nu stiu cum sa incep. Eu am o fata pe nume Ana si sotia mea a murit atunci cand ea avea 13 ani, de atunci nu mai e fata cuminte. Adica pleca prin baruri noaptea si vine spre dimineata, a luat unele vicii, de exempu alcoolul si cheltuieste foarte multi banii. Nu vreau sa intri in intimitatea ei, mai ales ca acum are 19 ani. Vreau sa afli pe unde umbla si cu cine umbla, de aceea am aplelat la serviciile tale de detectiv! zice el fixandu-ma cu privirea.
Cristian scoate din servieta o poza cu fata lui si mi-o inmaneaza. Nu imi vine sa cred, fata seamana leit cu Anca, pana si ochii ei erau la fel de banzi ca ai Ancai. Ma uit fix pret de cateva secunde la poza, analizand fiecare asemanare dintre ea si Anca.
- Pot si eu sa stiu de ce te uiti asa la fata mea? stii ceva despre ea?
- Sa nu intelegeti gresit, dar seamana perfect cu fosta mea iubita care a murit!
Blondul se ridica dupa scaun si se indreapta spre usa. Inainte sa plece imi zice cateva cuvinte care ma uimesc.
- Sper ca daca seamana asa mult cu fosta iubita... nu vei simti o atractie pentru ea! zice blondul iesind afara.
Nu am mai avut ocazia sa ii raspund pentru ca el deja plecase. Tot nu imi venea sa cred. Ana semana perfect cu Anca. Avea parul roscat si ochii negrii, iar buzele rosii ca sangele. Erau aproape identice.
Parasesc incaperea si ma asez pe canapeaua din living, incep sa schimb haotic canalele tv. Acum cateva saptamani, am avut un caz mai simpul, dar acum urmaresc o fata de 19 ani si in plus seamana cu Anca. Am 21 de ani, nu cred ca voi fi atras de ea si in plus eu o iubesc pe Anca. Plictisandu-ma sa stau in casa, sun cativa prieteni si decid sa merg cu ei prin oras. Am mai reusit sa trec peste pierderea Ancai cu ajutorul alcoolului, de aceea mai plec in oras cu baieti.

~ Va urma ~
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 16-05-2009, 08:59 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Topaz - 17-05-2009, 02:43 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Alexi - 17-05-2009, 06:36 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 17-05-2009, 06:20 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Denny - 17-05-2009, 06:39 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Alexi - 17-05-2009, 07:10 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Jasmine - 22-06-2009, 04:39 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 07-07-2009, 09:52 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Marty:X - 10-07-2009, 11:29 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Ramonitzz - 08-07-2009, 10:52 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Dark~Melody - 09-07-2009, 09:03 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 20-07-2009, 12:20 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 31-07-2009, 12:32 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de ~~YuRa~~ - 31-07-2009, 01:17 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de nimeni - 31-07-2009, 02:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inima Diavolului Yami 8 5.468 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Mesagerul Diavolului Sushi 12 7.873 03-06-2013, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Yami
  [Yaoi] Mana stanga a diavolului Nywa 30 14.349 11-01-2013, 02:26 PM
Ultimul răspuns: Natsuru
  Pasind pe urmele iubirii KarinaD 21 10.918 18-10-2010, 08:36 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Clan contra clan. Cand mafia este pe urmele mele (SasuSaku) Who said i have to be normal 7 12.347 06-05-2010, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Ella-chan
  Pe urmele destinului (+16) WinterSoul 34 15.657 02-05-2009, 02:41 AM
Ultimul răspuns: cookie
  Pe urmele dragostei ! by me ... sweet_zoey 0 2.321 19-02-2009, 10:55 AM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Pe urmele dragostei! andreea_sakura 10 11.834 25-01-2009, 01:54 AM
Ultimul răspuns: andreea_sakura
  Insemnul diavolului case 4 3.519 24-07-2008, 08:58 PM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)