Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Love isn't simple [yaoi]

#64
Capitolul XXII

Usa s-a inchis brusc in urma adolescentului cu parul argintiu ce era conturat de lumina timida a soarelui care i se rasfrangea printre suvitele dezordonate. Curand Senji a fost lipit de usa maronie ce o fost inchisa printr-o singura miscare. Daisuke acoperea corpul adolescentului cu al sau prinzandu-l ca intr-o inchisoare ce avea ca perete un trup cald si plin de o dorinta fierbinte. Degetele reci le cuprindeau pe cele ale iubitului sau rasfirandu-le si prinzandu-le intr-o stansoare abia deslusita. Buzele brunetului atingeau pielea fina din jurul gatului argintiului dandu-i acestuia saruturi scurte ce provocau o senzatie de racoare. Un tremurat usor perceptibil l-a stafulgerat pe Senji in momentul in care limba jucausa a iubitului sau a facut contact cu piepul mult prea cald al adolescentului si imediat i s-a ridicat parul de pe intregul corp.
Trecuse o luna de cand Jasmine a avut acel accident de masina in urma caruia a trebuit sa petreaca mult timp in spital. In momentul in care a fost externata, blonda a refuzat sa mai aiba vreo legatura cu familia lui Senji si din acel moment fata a devenit doar o umbra in viata lor, un portret pe peretele memoriei. Senji a continuat sa mearga la scoala, insa nu ii dadea mai multa importanta decat de obicei pentru ca el era prea ocupat cu visele fugare care-i strabateau gandurile aduandu-i imagiea iubitului sau. Pentru el dragostea se pastrase vie si inca neschimbata crescand mai mult cu fiecare zi pe care o petrecea in compania brunetului ce avea un corp la fel de perfect precum al unui inger. In schimb, Daisuke isi petrecea o parte din timp invatand pentru examenul de absolvire al liceului care se apropia cu pasi repezi. Incerca sa recupereze materia pe care nu o invatase la timul ei din cauza tuturor evenimentelor care se petrecusera in ultimele luni. Acum toate erau doar amintiri, dar unele care au lasat urme adanci si care au modelat viitorul. Ca orice alt obstacol in viata, examenul reprezenta si pentru Daisuke un motiv de ingrijorare si multe intrebari in legatura cu viitorul sau ramaneau fara raspuns.
Acum toate intrebarile se pastrau neatinse intr-un colt al mintii fiind acoperite de o dorinta nebuneasca de a face dragoste si de a simti placere si iubire impletite atat de bine intr-un lucru atat de simplu. Acum tot ce conta era dorinta de a se culca impreuna si nimeni nu le-o putea intrezice, nu in viata asta. Insa pentru ei nu era doar o simpla partida de sex ci o modalitate da a-si arata pasiunea vie ce ardea puternic in sufletele lor incalzite de respiratia condensata a celuilalt. Daisuke l-a tras pe argintiu de pe suprafata dura a usii intinzandu-l pe pat cu o singura mana apoi si-a dus mana la cureaua de la pantaloni pentru a o deschide si a trece mai departe. Senji isi revenea dintr-un vis in care participa afectiv si care mereu il lasa oarecum inconstient si hipnotizat de splendoarea iubitului sau. Mainile se luptau cu vointa pentru a se sprijini de pat, insa fara vreoun efect.
-Daisuke...spunea incurcat argintiul cu vocea lui inceata. Esti sigur ca e bine? Adica, nu ca as avea ceva impotriva, dar...tu...Nu a mai reusit sa spuna nimic ci doar sa stea sprijinit in maini de suprafata moale a patului.
-De ce nu ar fi? Am destul timp sa invat si pentru examen. Nu te ingrijora pentru mine. Si...oricum nu as mai rezista acum.
Senji a rambit vag prinzand o nuanta rosiatica in obrajii ce se apropiau de culoare intensa a ochilor.
-Sunt dependent de tine. A spus Daisuke cu vocea lui catifelata care mangaia aerul din camera. De fiecare centimetru din trupul tau. Esti precum un drog pentru mine. Vreau sa te am tot mai des...e o dependenta incontrolabila. Dar, sti ce? Imi place.
Adolescentul s-a rusinat si mai mult de cuvintele iubitului sau si a lasat capul in jos pentru a-si ascunde culoarea obrajilor care pulsau nebuneste intr-un ritm alert. In timpul acesta Daisuke ramasese complet dezbracat expunandu-si trupul musculs, dar in acelasi timp gratios pe care Senji se forta sa nu-l admire intens stiind ca roseata il va da din nou de gol pentru excitarea lui prea rapida. Brunetul i-a ridicat chipul fortandu-l sa-i intalneasca privirea posesiva care-si arata din plin culoare neagra. Si-a apropiat mana de obrazul trandafiriul al argintiului si l-a mangaiat incet conturandu-i chipul. Senji si-a deschis ochii cautandu-i privirea in care se uita cu intensitate in timp ce buzele lor se apropiau pentru a se uni intr-un sarut lung. Daisuke i-a deschis repede pantalonii fara sa lungeasca clipa apoi si-a trecurat mana in boxerii iubitului sau.
- Ah...a scancit Senji cu un semn de dezaprobare pe chip. Ai mainile atat de reci incat simt ca ma sfasii cand ma atingi chiar si pentru o secunda.
- De fapt, iubire, tu esti mult prea fierbinte si abia de am inceput..spunea Daisuke pe tonul sau ironic si in acelasi timp pervers.
- Da, bine...Tu esti mereu mai bun decat mine, susotea Senji facand o fata suparata, insa Daisuke s-a grbit sa-l intrerupa punandu-i un deget pe buze si facandu-l sa nu mai rosteasca absolut nimic ci doar se se lasa purtat de dorinta si sa-si lase sentimentele sa puna stapanire pe el.
- Te inseli...nu sunt cu nimic mai bun decat tine. Iar daca ai spus cumva cu subinteles sa sti ca mi-am dat seama. Nu stiu daca e ceea ce-ti doresti tu, dar eu vreau. S-a oprit pentru a-l privi iar pe Senji pentru a-i vedea reactia. Inevitabil, iubitul lui privea curios si astepta urmatoare replica de la brunet. Sper ca nu te-am speriat...eu ma referam doar ca vreau sa schimbam rolurile macar o data. Adica...as vrea sa vad cum esti tu in locul meu...
-Ce? A spus Senji mai mult din cauza surprizei neasteptate. „A spus ce cred eu ca a spus sau iar interpretez gresit...Eu sa fiu in locul lui? Adica...eu sa...Daca nu ma descurc bine? Daca il voi dezamagi? El se straduieste mereu sa ma faca sa ma simt bine, iar eu as fi un dezastru...”
-Senji, e in regula. Va fi bine. Atata timp cat tu te vei simti bine si eu voi fi la fel. Vreau sa te simt in interiorul meu asa cum am facut-o si eu de fiecare data, asa ca da-i drumul.
Cu inima inca zabatandu-i-se in piept din cauza ca se temea sa nu faca vreo tampenie si sa-l dezamageasca pe iubitul sau, s-a ridicat de pe pat pentru a-si putea scoate hainele. In timpul asta, Daisuke s-a intins pe suprafata moale fiind coplet gol pe asternutul usor sifonat al patului.
- Cum a-i prefera sa stau? L-a intrebat pe Senji zambindu-i incurajator si a primit imediat un raspuns scut.
- E bine oricum.
Senji a scapat repede de hainele pe care le purta apoi s-a asezat deasupra lui Daisuke cuprinzandu-i buzele intr-un sarut pasional ce ar fi sperat sa dureze o vesnicie. Cu toate astea, dorinta nu i s-a implinit fiindca Daisuke a intrerupt sarutul scuturandu-si capul pentru a-si indeparta suvitale care-i cadeau pe chip. Senji a inghitit in sec incercand sa isi indeparteze emotiile apoi a simtit cu este prins de maini de catre iubitul sau. Brunetul si-a impreunat degetele cu cele ale adolescentului tinadu-si mainile pe cearceaful turcoaz si invitandu-l sa continuie ceea ce ar fi vrut sa faca. Senji nu a mai stat pe ganduri ci si-a potivit rapid mandria astfel incat sa-l poata penetra pe iubitul sau. Simtea ca inca emotiile nu-i dadeau pace dar curiozitatea si nerabdarea erau mai presus asa ca dintr-o singura miscare l-a patruns pe brunet facandu-l sa geama prelung. Daisuke a inchis ochii soptind cu vocea stinsa „mai mult...” apoi s-a lasat mai relaxat pe pat asteptand ca iubitul sau sa faca urmatoare miscare. Senji a priceput la ce se referea si a inceput sa se miste mai repede in interiorul brunetului provocandu-i din ce in ce mai multa placere. Ritmul se marea, iar adancimea la fel insa Daisuke parea cu fiecare secunda mai satisfacut, iar sunetele pe care le scoteau erau doar de placere si extaz. Senji se mira de reactia brunetului nu pentru ca-i placea fiindca si el se simtea la fel, dar faptul ca era prima data cu exceptia violului, care oricum a fost acum mult timp, iar brunetul nu parea a simti o durere cat de mica. Isi amintea cum se simtise el in primele zile in care-si incepuse relatia cu Daisuke, o relatie bazata doar pe sex , dar care a evoluat intr-o dorinta mai mare decat cea trupeasca. Se gandea daca el a avut o ractie ciudata sau daca nu cumva Daisuke avea o relatie si cu alticineva. Dar cu cine? Si de ce ar face-o? A hotarat sa-si reprime gandul pentru ca nu i-a fost dat niciun alt motiv de ingrijorare.
Dupa cateva miscari scurte, dar rapide Senji a iesit odata cu apogeul albicios care se scurgea pe picioarele iubitului sau. S-a trantit brusc pe pieptul brunetului respirand cu mare greutate in timp ce incerca sa formuleze o intrebare pentru a parea cat mai normala si astfel sa nu-l supere cumva. In timp ce-si incetinea ritmul respirator a inceput sa-i mangaie incet abdomenul lui Daisuke cu miscari usor perceptibile insa evidente pentru brunet. A dat capul pe spate fixandu-l cu privirea in timp ce buzele lui tremurau incet inainte sa inceapa sa dea drumul cuvintelor:
-Daisuke...eu...adica...A facut o pauza pentru a-si gasi cuvintele. Prima data cand am facut-o cu tine a fost diferit pentru mine, dar pentru tine totul pare sa fie in regula acum. Vreau sa spun ca nu cred ca ai simtit vreo durere sau orice altceva. Insamna ca a fost ceva in neregula cu mine? Sau...tu...insa a lasat fraza necontinuata fiindca nu putea sa spuna mai mult de atat.
-Prostutule! Stiu ce crezi si sa nu o mai faci niciodata. Cum iti poti imagina ceva de genul asta? Si pe mine m-a durut, nu pot sa neg, dar stiam ca te-as fi descurajat asa ca am preferat sa ascund parta asta si ti-am aratat cat de bine m-ai facut sa ma simt. Asta nu inseamna ca am mintit pentru ca asta e adevarul. Dar fi sigur ca nu vei mai avea ocazia data viitoare, a incheiat rebleul cu un zambet fugar pe chip.
- Sincer, nici nu vreau. Imi place mai mult cand fiecare „joaca” rolul sau, a spus incet si apoi si-a sarutat iubitul multumit de raspunsul care i-a fost dat.
Daisuke s-a ridicat asezandu-l pe Senji pe pat si s-a imbract in hainele care stateu aruncete pe jos. L-a mai sarutat o data introducandu-si limba incet intre buzele rozalii ale adolescentului apoi l-a acoperit cu o patura pentru a nu raci si l-a sarutat scurt pe frunte. Dupa ce a inchis usa lasandu-l pe Senji sa doarma, s-a dus sa-si faca o cafea pentru a invata.
Coborand treptele de marmura si-a fixat tinta pe usa de la bucatarie care era intredeschisa, iar lumina stinsa de pe hol facea totul sa para ascuns. Ajungand la usa din lemn de cires a apasat pe intrerupator iluminand incaperea rece unde vantul aspru patrundea prin fereastra deschisa larg. S-a apropiat de geam si l-a inchis apoi a pus cafea in aparat si i-a dat drumul pentru a prepara in jur de doua cani pline pe care urma sa le bea in timp ce invata. In seara asta ii disparuse tot cheful de invatat dar se simtea obligat de o forta invizibila care il indemna sa scoata manualul si sa repeta fiecare notiune care ar putea fi data la examen. Forta era impotriva dorintei lui, nu era vointa, nici ratiunea, ci monotonia care avea mereu aceleasi efect. Din toate astea rezulta invatarea continua seara e seara in timp ce Senji ramanea singur in dormitor unori plangand gandindu-se ca nu-i poate fi mai de folos. Brunetul nu se putea gandi decat la somnul dulce alaturi de iubitul sau pe care-l lasase singur in camera si isi imagina ca nici Senji nu poate sa doarma din cauza ca isi facea griji pentru el.
Sirul infinit al gandurilor i-a fost intrerupt de un zgomot care venea din living, un sunet slab ce abia putea fi perceput. Chiar si prin zgomotul continuu al aparatului care pregatea cafeaua, Daisuke a putut sa-si dea seama ca era o persoana in sufragerie asa ca a decis sa merga sa vada despre ce era vorba. In timp ce patrundea in camera cufundata in bezna, sunetul devenea si mai puternic, iar sentimentul ca ceva se intampla ii acapara atentia. Si-a dat seama cine era inauntru abia cand a vazut-o pe Ayaka care statea ghemuita in fata televizorului dat pe mut si privea cu ochii mari ecranul luminat si colorat in diverse nuante puternice. Fata nu a bagat de seama ca Daisuke a intrat in camera asa ca a continuat sa priveasca continuu televizorul fiind absorbita intr-o alta lume. Brunetul ramasese socat in momentul in care a vazut ce se deifuza pe acel canal la care Ayaka se uita aproape fara sa respire. Pe ecranul plat care ilumina incaperea erau doua personaje masculine dintr-un anime japonez dintre care unul dintre ei incerca sa-l faca pe celalalt se se culce cu el. Daisuke a urmarit o parte din dialog apoi si-a dat seama cat de fals putea fi acel anime, insa nu a spus nimic ci doar a zambit ironic apropiindu-se incet de Ayaka care a tresarit in momentul in care si-a dat seama ca cineva o urmarea.
- Ayaka, nu te speria. Eu as fi ultimul de pe pamant care ti-as interzice sa vezi la televizor ceva, insa trebuia sa-mi spui sau macar sa nu te ascunzi pentru ca m-ai speriat. Am crezut ca a intrat cineva in casa. Deci, data viitoare sper sa nu mai am astfel de surprize, a spus Daisuke insa in momentul urmator usa de la living a fost trantita si inchuiata din exterior.
Brunetul s-a grabit sa ajunga la iesirea din camera insa a observat ca au ramas blocati pe dinauntru si totusi...nu parea o farsa. Rebelul l-a strigat pe iubitul sau pe nume de catreva ori, dar nu a primit niciun raspuns, iar dupa cateva secunde usa de la intrare a fost inchisa cu un zgomot puternic. A incercat sa forteze usa, dar parea imposibil sa reuseasca in vreoun fel. Nu-i pasa ca e prins in acea camera chiar daca ar sta o saptamana fara sa poata iesi macar o secunda, dar isi facea griji pentru Senji din cauza ca a auzit clar pe cineva care a iesit din casa. Nu putea fi adolescentul sau cel putin: nu singur...atunci, ce se intampla?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Love isn't simple [yaoi] - de myuu - 16-12-2008, 07:29 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-12-2008, 06:25 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 20-12-2008, 05:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-12-2008, 09:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 21-12-2008, 10:39 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 24-12-2008, 03:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 25-12-2008, 08:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-12-2008, 07:42 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 06-01-2009, 09:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-01-2009, 09:15 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 10-01-2009, 11:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-01-2009, 11:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 13-01-2009, 05:35 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 13-01-2009, 09:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 13-01-2009, 10:19 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 13-01-2009, 10:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 14-01-2009, 10:41 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-01-2009, 09:09 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-01-2009, 11:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-01-2009, 08:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 18-01-2009, 10:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-01-2009, 11:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 19-01-2009, 04:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-01-2009, 10:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-01-2009, 11:17 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 24-01-2009, 10:41 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 24-01-2009, 05:33 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-01-2009, 08:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-01-2009, 01:13 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 29-01-2009, 03:21 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 31-01-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 03-02-2009, 06:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 03-02-2009, 07:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 03-02-2009, 09:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 05-02-2009, 10:04 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 07-02-2009, 08:58 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 08-02-2009, 03:40 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 08-02-2009, 02:14 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-02-2009, 05:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-02-2009, 06:44 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-02-2009, 11:12 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-03-2009, 02:09 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-03-2009, 09:18 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 09-03-2009, 10:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-03-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-03-2009, 09:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 15-03-2009, 10:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 16-03-2009, 01:25 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 24-03-2009, 12:11 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 24-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Ryuu - 25-03-2009, 10:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 01-04-2009, 10:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-04-2009, 11:26 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 05-04-2009, 10:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 05-04-2009, 11:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 06-04-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 10-04-2009, 10:59 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 10-04-2009, 11:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 10-04-2009, 11:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 11-04-2009, 01:48 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 03:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 14-04-2009, 04:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 14-04-2009, 05:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-04-2009, 09:22 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 22-04-2009, 09:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 26-04-2009, 03:02 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-04-2009, 07:57 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-04-2009, 09:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 28-04-2009, 09:43 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-05-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-05-2009, 11:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-06-2009, 11:45 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-06-2009, 01:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 17-06-2009, 09:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-06-2009, 02:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 04-07-2009, 01:12 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 04-07-2009, 01:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 29-07-2009, 01:28 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Hetalia - 03-08-2009, 09:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.902 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.300 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 166.749 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.597 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.314 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.506 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.168 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.751 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.308 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.229 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)