Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care e personajul tau favorit?
Ken
50.00%
6 50.00%
Kyle
41.67%
5 41.67%
Erika
0%
0 0%
Ciel
8.33%
1 8.33%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala

#11
Doamne deci nu mai pot de ras =)) Vai de capu meu ca s-au speriat si parintii cand m-au auzit =))

Ok, Ok....inspira...expira...inspiraa.... aa stai ca nu nasc acum =))

Dupa ceva timp.....

Boon, m-am calmat si acum sa incep:
Ce pot spune? Imi place la nebunie ficul, mai ales cuplul, Kyle e asa dee....nu stiu, amuzant mai ales la felul in care el descrie actiunea (exemplu: Cauza? Huh,a fost o noapte lunga… Hei, nu chicoti! Motivul nu e cel la care te gandesti tu. Voi, adolescentii, aveti asa o imaginatie bogata si… perversa!) se panicheaza repede si mai e si cu mintea la cai rosii pe pereti (Cee? Nu mai am cai verzi, Smiley mi i-a ciordit pe toti ^_^), parca el ar fi adolescentul aici. :x :))
Si la fel si Kenta, este atat de....pervers, imi place ^_^ , mi-a placut cum a fost descrisa scena hentai, chiar daca as fi preferat mai mult un yaoi, dar acum ce sa fac, astept, nu e bine nici sa grabim lucrurile nu?

Si acum pertea mea preferata, COMEDIA e pe primul plan, daci n-am mai ras asa la un fic de...nu conteaza, in orice caz nu mai puteam de ras:

-Adica nu in timpul acelor sedinte monotone. Hmm, ce-ai zice daca v-as face o vizita?
-O vizita?!
-In seara asta.
-In seara asta?!
-E acasa?
-E acasa?! -> cred ca si eu as fi reactionat la fel :))

In tot acest timp urmaresc plictisit ploaia ce bate in geamurile casei, penisul erect al profesorului meu, bucatele de pe masa… Stai! Penisul erect al profesorului meu?! Ce naiba?! S-a excitat la vederea maica-mii? -> Aici m-am inecat cu marul cand am citit, pfoaii, prea tare. =))

Sa nu o mai lungesc, ficul e grozav, abia astept continuarea, imi place ca folositi dialogul doar atunci cand trebuie si aproape de fiecare data ma amuz.
Eu va urez succes in continuare, astept capitole la fel de amuzante si va incurajez sa continuati acest fic pentru ca e bestial :x felicitari



Răspunsuri în acest subiect
Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 25-08-2012, 06:49 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 22-09-2012, 11:16 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de Elyy - 02-01-2013, 09:03 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 09-01-2013, 11:38 PM
RE: Bolnavii cronici de cerneala - de HanniGram - 16-06-2013, 03:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sângele tău este cerneala mea Me†al. 135 52.130 01-12-2011, 12:20 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Flori de cerneala . Biscu' iz back ^^ 7 3.757 26-07-2011, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Cerneala ramane chiar si dupa furtuna.[+18] Anna 15 7.017 18-07-2011, 09:09 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Sângele tău este cerneala mea sorynyk 2 1.506 15-07-2011, 12:47 AM
Ultimul răspuns: sorynyk


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)