Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] I'm not only your drug +14 (ItaSasu, SasuNaru)

#8
Hello>:D<
Dupa cum ti-am mai zis, e primul fic yaoi pe care il citesc^^.
De obicei ce scriu eu e fara sens, deci nu ta astepta ca acest comm sa aiba prea multa logica:)).
Eu cred ca lungimea capitolelor e in regula. Adica, da, sunt prea scurte, dar daca ar fi mai lungi mi-ar fi lene sa citesc:)). De asemenea ai putea sa dai nume capitolelor, ar arata mai bine, cred eu. Greseli de tastare/ exprimare nu cred ca am vazut. E posibil sa fie, dar cum eu citesc doar noaptea, destul de tarziu, abia imi mai amintesc ideea a doua zi.
Legat de titlu nu stiu ce sa zic. Nu e cel mai interesant pe care l-am vazut vreodata, dar nici cel mai sec. E oarecum special.
Acum, ideea in sine e captivanta. La inceput era putin plictisitor, pentru ca era vorba de ura, subiect pe care m-am saturat sa-l aud in anime, dar apoi a devenit mai interesant. Itachi e un nemernic si Sasuke... saracu' de el, prin cate a trecut. Imi place ca ai pus cele doua cupluri intr-o antiteza destul de evidenta. La ItaSasu se vad doar aspectele negative ce pot aparea intr-o relatie, in timp ce NaruSasu emana o inocenta aparte.
Cam atat am avut de zis, anunta`ma cand pui nextu'.
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.




Răspunsuri în acest subiect
RE: I'm not only your drug +14 ( ItaSasu, SasuNaru) - de Ayumi Michaelis - 02-09-2012, 06:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  You are my drug ..[ + 18 ] Ҝa-вοοm!™ 13 8.179 25-09-2011, 10:42 AM
Ultimul răspuns: ^Light~In~The~Dark^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)