Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ritm în sânge

#2
Doamnee. Primul fic pe care-l citesc facut de tine. Am asteptat mult sa stii. Chiar eram nerabdatoare... si uite ca a venit si ficul!
Ei, asiaticul asta adorabil, al carui nume nu ni l-ai dezvaluit inca, a cam intrat intr-o incurcatura pentru ca a aparat o fata. Mai, mai, da dur mai era si Roxe asta... si cum naiba poate fi asa de brutal? Sunt sigura ca personajul care a povestit primul capitol, e firav si dragalas, nu unul ce merita bataie.
Pai, nu totul a fost pierdut... Lil, a venit in ajutor. Lil 8->, ce nume frumos. Adica doar aduce aminte de Lil Wayne, idolul meu <3.
Haha, imi place cum zice "yo". Doamnee, m-a fermecat de cand a rostit asta si imi comvine ca i-a bagat in sperietii pe acele matahale ce-i facusera rau micutului.
Pai, daca tot a ramas inconstient... sa speram ca Lil, il v-a duce la el acasa pentru al "repara". Te roog, fa sa se intample asta, oricum... el il considera un Erou pe Lil, deci frumos ar fii sa-i poata multumi.
Well, astept next. Bafta la scris si pupici :*.

Ja nee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Cu ritm în sânge - de hiimera - 05-03-2012, 01:22 AM
RE: Cu ritm în sânge [YAOI] - de Lexxu - 05-03-2012, 04:14 PM
RE: Cu ritm în sânge - de Rain - 06-03-2012, 09:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Dragoste in ritm de rapp Nywa 46 29.331 08-03-2013, 11:22 PM
Ultimul răspuns: RalucaGabor
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.946 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.886 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)