Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jurnalul amicului meu

#2
Cap2.Bizar

Stateam pe marginea cazii asteptand sa se umple . Nu stiu de ce dar mie unul nu prea imi
placea sa fac dus , adoram sa ma scufund in cada , sa stau relaxat iar in jur sa fie liniste .
Si in timp ce asteptam intra Kaito dintr-o data , fara sa anunte , pe motiv ca mi-a adus prosop.
Asteptam sa plece dupa ce il pusese in suport . Dar ,,inteligentul" statea in fata mea holbandu-se . Eram destul de rusinat fiindca eram gol-golut . Imi acoperisem zona intima cu mainile si am rabufnit :
- Haide Kaito , iesi naibii afara ! La ce puii mei te tot holbezi ? Ce am eu ai si tu , nu ?
- Scuze . Dar...
- Dar ce ? niciun ,,dar" ! Iesi odata afara sa fac baia aia si sa plec .
Eram nervos , agitat , rusinat , ma simteam super penibil si lista poate continua . Eram o persoana care tinea foarte mult la intimitatea ei adica nici pe maica-mea sau taica-miu nu-I lasam sa ma vada asa . De ce l-as fi lasat pe el ?
Incepe sa chicoteasca . Ah , simt cum mi se ridica tensiunea . Taci din gura si iesi afara !
Printe chicote a inceput sa-mi explice de ce rade sau mai de graba a inceput sa mormaie caci vocea lui era inecata in ras si deja dadea semne ca nu avea sa se opreasca prea curand .
- Scuze , scuze Alex . Dar, nu ma pot abtine adica , la naiba ! E asa mic ...
- Ce ?! Ce-i asa mic ?
- Stii tu e micut rau . ,,Amicul" tau ... si a inceput sa rada din nou
-
Firar ! La naiba ! Ba nu ! La dracu ! Ce-I pasa lui ? Sa se duca si sa se holbeze la a lui daca e mai mare . Auzi , auzi cica e mic . Am 16 ani , are tot timpul sa creasca . Pfff nu pot sa cred ca am inceput sa ma consum pe tema asta . Intr-un final m-a lasat singur sa-mi fac baia aia nenorocita . Uf
Sper doar sa nu mai aduca vorba de asta vreodata . Dar la cum il cunosteam eu pe Kaito ... ceva imi spune ca nu va fi de bine in saptamana aia la bunicii lui .

Hmm ... se pare ca m-am cam inselat in privinta lui . De cand ajusesem acolo mai exact 3 zile- nu a mai pomenit de acea intamplare din baia lui . Iar eu ma simteam usurat si mai happy ca oricand . Exceptand faptul ca stateam in pragul usii vai de viata mea fiindca fusesem batut mar de niste tipi din satucul asta , aparent inocent .Pe motiv ca vai vezi Doamne aveam tricou la fel cu a lu unu ce era mare smecher prin zona . Si asa mi-am luat papara cand idiotul a prins un moment oportun .
Speram sa nu ma vada Kaito deoarece avea sa faca ca trenul in gara spunandu-mi sa nu mai fiu asa pacifist si sa ripostez, dar nu puteam . Asta eram eu si trebuia sa ma accepte asa cum sunt, asa cum faceam si eu cu el .
M-a vazut din pacate , la ce ma gandeam si eu ? normal ca m-a prins , doar nu puteam sa ma ascund in casa bunicilor lui .
S-a ingrijorat, bineinteles, dupa aceea si-a petrecut o mana de-a lungul taliei mele si incerca sa ma care si sa ma ajeze pe pat . Cu greu , fiindca eram de aceiasi inaltime si cam aceleasi kg.
In fine , reusi . Dupa care, mi-a dat blugii jos deoarece erau plini de praf . A revenit in camera, s-a asezat langa mine privindu-ma intens . Ceea ce ma cam speria. Si-a dus o mana intre picioarele mele si a strans de acolo iar eu am scos un scancet . Ma durea , ma durea foste tare chiar . Nenoricitul ala imi daduse pumni si picioare numai in partea de jos a corpului deoarece avea si el tricou la fel si dracii mei , nu vroia sa-l umileasca sau asa ceva , ciudat obsedat .
Kaito ma intreba daca m-a lovit sub centura pentru ca observase si el ca tricoul era curat ca neaua desi culoarea lui nici nu era alb .
A oftat vazand ca nu zic nimic pentru ca ma simteam penibil si extrem de jenat .
A inceput sa ma maseze acolo ! Si ma simteam si mai rau dar nu ,,rau" in sensul ca nu-mi placea adica nu-mi placea , vreau sa zic ... Ohhh , eram jenat ca dracu si gata !
Ma mira faptul ca el imi zambea in tot acest timp , intr-un mod protector si dragastos as putea spune . Mi-am inchis ochii de rusine si l-am rugat sa inceteze ca eram in regula . Parca nici nu ma auzea , el isi continua ,,treaba" . Ce puteam spune ? nimic , nothing , nada si parka o facea bine , durerea incepu sa ma paraseasca . Avea maini magice baiatu asta . Dupa ce a terminat m-a intrebat daca ma simt mai bine . Si eu am dat afirmativ din cap , inca tinand ochii inchisi si neintraznind sa vorbesc .
- Ce bine ! a exclamat Kaito . Dupa care a facut un gest si mai surprinzator si rusinos decat cel de dinainte . Mi-a sarutat locul intim prin materialul boxerilor .
Cred ca eram la fel de rosu ca un mar copt . M-am intors stand pe burta cu palmele la ochi . Ce-l apucase ? Ii stiam secretul care nu prea mai era secret si totusi eram doar prieteni , frati.
A inceput sa rada iar . Mda , ma asteptam la o astfel de reactie din partea lui . Dar eu continuam sa stau asa si sa nu spun nimic . Mi se parea ciudat ca un baiat reusise sa ma ...cough , cough excite . Si mi se parea si mai ciudat ca acel baiat era chiar prietenul meu cel mai bun .
S-a ridicat din pat si mi-a dat una peste fund in ,,joaca" incepand iar sa rada . Gata ! Mi-a ajuns . De unde pana unde comportamentul asta al lui ? Atat de bizar. L-am intrebat de ce mama naibii mai rade acum . Si deja incepuse sa-mi para rau ca am facut-o .
- Pentru ca pana si fundul tau e mic ... sau sa zic mai bine ... funduletul ?
Ete fleosc ! Ce sa zic ! Ce treaba are el cu fundul meu ? Sa ma lase pe mine cu ,,castraveciorul" si ,,lamaitele" mele si sa-si vada el de ,,banana" si ,,pepenii" lui .
Ce ma irita si mai tare e faptul ca e mai mic ca mine cu un an si totusi ... tot el e cel mai dezinhibat in toate domeniile ... si mai dotat .
Stati ! Nu va ganditi la cai verzi pe pereti ! Stiu asta pentru ca fusesem cu el la piscina de atatea ori si na puii mei , o las asa .
Tot restul saptamanii Kaito cel ,,normal" a revenit insa in ultima zi la bunicii lui a facut din nou credeam ca nu o sa se mai intample- aluzie la asa , vorbind cu un tip din sat la telefon .
- Da ma ! venim la party diseara .
- ,,Venim" ? se auzi vocea de la celalalt capat al firului .
- Da nu sunt singur . Sper ca nu te deranjeaza ca vine si prietenul meu cu puta mica .
Idiotul ! Cretinul ! Retardatul ! Ce dracu i-a zis lu' ala ? Nu pot cred ca numai aud bine . L-a dracu cu tot . La naiba cu el , la naiba cu mine , la naiba cu mama natura si inzestrarea ei .
[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?



Răspunsuri în acest subiect
Jurnalul amicului meu - de onu' - 04-12-2011, 08:25 PM
RE: [shonen-ai] Jurnalul amicului meu - de onu' - 10-12-2011, 01:03 PM
RE: [shonen-ai] Jurnalul amicului meu - de Flash - 10-12-2011, 07:00 PM
RE: [shonen-ai] Jurnalul amicului meu - de onu' - 12-12-2011, 08:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jurnalul unei fete pierdute in amintiri Hinata-san 3 3.078 13-10-2013, 12:26 AM
Ultimul răspuns: Mathilde
  Jurnalul întunericului Marie 1 1.928 18-12-2011, 04:31 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Jurnalul vietii mele - [+18] Layla. 47 24.326 09-10-2011, 03:30 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  Jurnalul secret al vietii mele [+18] Savarina Ali 7 7.688 21-09-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Jurnalul blestemat [+16] Splendora Cromwell 21 12.533 26-03-2010, 08:25 PM
Ultimul răspuns: Splendora Cromwell
  Jurnalul unei adolescente imature Little Star 4 3.366 16-12-2009, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Jurnalul unui vampir [+16] Bye Bye nu's 3 9.640 20-05-2009, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Bye Bye nu's
  Jurnalul lui Sasuke BlueGum 19 14.009 26-04-2009, 05:39 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)