Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Trecutul reinvie

#1
Am si eu un Fic Yaoi. Sper sa va placa :">. A si sa nu uit :
Nu detin niciunul din personaje. tot ce poate se intampla in realitate e pura coincidenta

Sa imi dati sfaturi pentru imbunatatiri :D

- Imi pare rau Mike dar nu pot face nimic trebuie sa renuntam acum cat inca totusi nu suntem foarte legati unul de celalalt…se auzi vocea tanarului cu par roscat scurt lasat rebel pe fruntea lui care vorbea razmat de un zid de beton al unui bloc vechi
- De ce sa renuntam? De ce spui asta acum Alan… dupa tot ce sa intamplat vrei sa renunti…De ce? Ii raspunse tulburat si cu ochii plini de lacrimi un baiat slabut cu parul saten lung pana la umeri privindu-l speriat.
- Nu intelegi eu o sa ma intorc acasa la mama si nu o sa ne mai vedem vreodata.Tata sa recasatorit iar eu sunt in plus aici mai ales acum ca sa nascut fetita lui cu noua sa sotie.Trebuie sa te obisnuiesti cu idea, sa terminat intre noi doi totul, maine plec deci iti zic de acum Adio! Spuse roscatul si incet incet se indeparta nearatand pic de mila fata de baiatul care plangea in spatele lui si il ruga sa nu faca asta



- Iubitule esti bine? S-a intamplat ceva? Se auzi vocea tinerei care statea intinsa in pat langa tanarul saten care se trezi din visare parca si o saruta lung pe buzele rosiatice ale acesteia privind-o mai apoi cu ochii lui de o culoare verde deschis in ochii albastri ca cerul ai ei zambindu-i.
- Sunt bine, ma gandeam doar,dar sa lasam ganditu laoparte,ce fata am eu langa mine care ma provoaca nu trebuie sa ma gandesc decat la ea.spuse acesta pe fata aparandui un zambet pervers privind trupul fetei frumos conturat care era acoperit doar de micile bucatele de material ale sutienului si a chiloteilor.
- Ce ai tu in capusorul tau frumos de ai acest zambet pe fata? Il intreba fata privindul ridicand dintr-o spranceana si zambindu-i in acelasi mod in care ii zambea si el.
- Daca ma lasi iti arat ce gandesc eu iubito. Ma lasi ?
- Te las ca m-ai facut curioasa. Aceste cuvinte ii fura de ajuns baiatului care imediat se puse deasupra fetei si ii cuprinse buzele intr-un sarut lung incepand sa isi plimbe mainile peste tot pe trupul fetei.Isi introdu-se limbuta in gura fetei incepand sa o cauta pe a ei care I se alatura curand intr-un joc frenetic. In acest timp el isi vara mana pe sub materialul subtire al sutienului de baie pe care il purta tanara si stranse usor carnea acea care se afla sub el provocand-o pe fata sa geama infundat datorita senzatiei pe care io oferea atingerile acestea.Pentru el modul cum gemea fata il excita asa ca continua sa faca acest joc pe sub material sarutand-o mereu.Cand se satura sa fie incurcat de material, baiatul isi strecura tacticos mana pe spatele fetei cautand inchizatoarea de la sutien pe care imediat cum o gasi o si desfacu indepartand materialul de pe trupul fetei punandu-si dupa ambele maini pe sani voluminosi ai fetei incepand sa ii maseze provocand-o din nou sa geama
- Ce imi place cum gemi! Ii sopti acesta la urechea fetei sarutand-o apoi pe gat coborand mai jos si tot mai jos pe umar apoi putin deasupra sanilor sarutand-o usor apoi muscand pielea si sugand-o lasandu-I un mic semn rosu, isi continua drumul in jos cu o mana masand un san iar pe celalalt sarutandu-l muscand usor mugurasul care se intarea si sugandul,aceste fapte ale lui facand-o pe fata sa fie mai galagioasa ceea ce il facea si pe el sa se intareasca acolo jos.
Dupa un timp lasa sanul in pace si continua cu sarutarile mai jos pe abdomen, si mai in jos pana dete cu buzele de materialul chiloteilor si incepu sa muste elasticul jucaus apoi tragand usor cu dinti de ei dandu-i jos lasand-o pe fata in costumul Evei privind-o cu acelasi zambet pervers pe fata, in ochii lui citindu-se dorinta.Urca iarasi cu sarutarile pe sani fetei dupa gustandu-I din nou buzele dulci dar in acel moment fu Muscat de buza de jos de catre fata care zambi si se rasuci in asa fel incat el sa ajung sub trupul gol al ei.Il privi zambind si apoi isi duse usor mana pe locul lui intim masand zona sarutandul in acelasi timp pe buze.
Baiaul Gemu usor atunci cand fata ii trase jos boxeri si ii prinse membrul in mana sa miscand-o usor de-a lungul lui.Isi dezlipi buzele de ale lui si ii zambi apoi il saruta pe gat coborand la fel cum facuse si el cu ea, sarutandu-l pe piept, pe abdomen si coborand tot mai jos pana ajunse in locul unde avea mana.Isi trecu usor limba peste capul penisului continuand in acelasi timp miscarile maini.Saruta odata acel loc indepartandu-si mana si luand in gura ceea ce fusese in mana ei sugand.Tot ceea ce facea ea il facea pe baiat sa geama satisfacut eliberanduse dupa un timp in gura fetei gemand puternic in acel moment.
Fata isi ridica chipul scuipand intr-o parte lichidul din gura ei sarutandu-l dupa pe baiat care fiind nerabdator sa treaca la actiune o rasuci punandu-se deasupra ei dar cand dori sa o patrunda fu oprit de aceasta, lucru care il facu sa fie confuz
- Nu uita de protectie! Nu vreau inca un copilas. Ii spuse fata facandu-I cu ochiul, atunci baiatul se uita in jur si se ridica de pe fata ducandu-se in baie unde cauta intr-un raft in coltul ascuns acestuia unde, de sub cateva servetele, lua un prezervativ pe care si-l puse injurand usor acel instrument care nuprea il indragea.Se intoarse rapid in camera unde fata il astepta si isi relua rapid pozitia pe care o parasise cand please si o patrunse nerabdator in acel moment fata gemand puternic si arcuindu-se de spate lucru care il facu pe el sa zambeasca satisfacut
Incepu sa se miste usor inainte si inapoi in interiorul fetei aplecandu-se si sarutand-o apasat pe buze patrunzand-o din ce in ce mai adanc si mai rapid la un moment dat incepand si el sa geama datorita placeri pe care o simtea cum il cuprinde in valuri in intreg corpul.
In scurt timp ii elibera buzele fetei lasand-o pe aceasta sa scoata sunetele care il excitau atat de tare si incepand sa se miste din ce in ce mai rapid, trupurile amadurora acoperindu-se cu mici stropi de transpiratie.
Mari iarasi viteza simtind ca momentul se apropie si intradevar in scurt timp ejacula dupa care se lasa pe patul moale langa fata punandu-si o mana pe obrazul acesteia si sarutand-o cu foc respirand greoi dupa partida avuta cu ea.
Ceva timp trecu de atunci si baiatul se ridica in sezut uitandu-se la ceasul de pe telefonul lui mobil care indica ora 18 si cateva minute.
- Hai sa te duc acasa, parinti tai isi fac probabil griji pentru tine de ce stai atat la plaje cu mine. Zise el aplecandu-se deasupra ei sarutando pe gat apoi pe buze trecandu-si limba printre ele cautandu-io pe a sa pe care curand o si gasi.Dupa ce rupse sarutul care ii placuse asa de mult se ridica de pe fata si se duse la dulap de unde isi scoase o perche de blugi negri taiati si un tricou de asemenea negru cu mai multe inscripti de culoare move si albe pe el, se imbraca intre timp imbracandu-se si fata dar afara fiind mai frig Mike lua din dulap o geaca pe care i-o intinse fetei care il privi sceptica
- Ia-o pe tine e totusi frig afara ca sa mergi cum ai venit. Ii spuse baiatul pe un ton bland punandu-i geaca pe umeri. Dupa ce fura gata de plecare cei doi parasira camera si apoi casa mergand pe strada de mana.Insa baiatul incepuse iar sa cada pe ganduri
,,De ce mi-am reamintit acea seara? De ce tocmai acum? A trecut un an de atunci si totusi….totusi se pare ca nu-l pot uita pe el… Ce a avut el asa de special de nu il pot uita?” se tot intreba baiatul in mintea sa continuand sa mearga pe strada cu fata de mana pana ce ajunsera in fata blocului unde aceasta statea.Se trezi din visare si o saruta de mai multe ori pe fata apoi luandu-si la revedere unul de la celalalt si urandu-si noapte buna.
Dupa ce fata intra in bloc baiatul incepu iarasi sa se gandeasca profund inaintand singur pe strada ce parea pustie pentru el desi erau multe personae prezente.
Soneria unui telefon se auzi ceea ce il facu din nou pe baiat sa se trezeasca din visare si sa scoata telefonul din buzunar raspunzand fara pic de interes
- Da.
- Pe unde umbli Mike? Avem ceva probleme la periferie cu banda aia din nou!
ii raspunse vocea alarmata a unui tanar din partea cealalta a apelului
- Iar!? Dar parca o rezolvasem cu ei?[/]zise baiatul fiind intrebator
- [i]Asa credeam si eu dar l-au prins pe unu de-al nostru si l-au bagat in spital in coma si azi sa trezit si ne-a transmis un mesaj de la ei.
- Ce mesaj?
Intreba alarmat acum si el ,,Oare ce mesaj au trimis…si l-au atacat pe unu de-al nostru…de ce nu mi sa zis mai devreme”
- Pai mesajul suna cam asa ,,De acum in colo nu o sa ne mai dominati voi pe noi ci va fi invers asta e o promisiune si ce sa intamplat cu el e doar inceputul daca nu va supuneti”.Iar acum suntem ambele gasti adunate aici singurul care lipseste ester seful nostru, adica tu. Unde esti spune-mi sa vin sa te iau sa rezolvam odata problema asta.
- Vino in apropiere de casa lu Ana.. tocmai am dus-o acasa.Grabeste-te!
Spunand asta inchide telefonul baiatului iar in mai putin de 5 minute un Mercedes negru opri langa el.Urcandu-se in el masina demara rapid de pe loc mergand cu o viteza grozav de mare depasind toate masinile de mai erau pe drum in drumul lor grabit spre un loc doar de ei stiut.


[scuzati posibilele greseli, e din cauza word-ului si nu am mai stat sa corectez :">]
[center]We all have an angel that takes care of us
[Imagine: x4enaw.jpg][/center]




Răspunsuri în acest subiect
Trecutul reinvie - de sarah chan - 18-09-2011, 11:14 AM
RE: Trecutul reinvie [YAOI +18] - de hiimera - 18-09-2011, 12:05 PM
RE: Trecutul reinvie [YAOI +18] - de sarah chan - 14-10-2011, 09:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O pată de sânge în trecutul meu Rena 14 4.325 23-07-2011, 06:17 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Trecutul nu se intoarce... Ash. 7 4.598 28-08-2010, 12:38 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Trecutul e trecut, prezentul e prezent The Kraken :X 5 4.468 14-04-2010, 10:29 PM
Ultimul răspuns: The Kraken :X
  Trecutul nu moare Jigoku 16 8.502 25-11-2008, 10:09 AM
Ultimul răspuns: Sadic_Soul


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)