Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misterele intunericului [Renee x Yoko]

#37
Citat:Ajunsa in clasa,fata se aseza in banca si se prefacu ca asculta ce spune Alice,gandul ei fiind in alta parte.La finalul orelor care fusesera obositoare,bruneta se indrepta spre biblioteca,undes se puse pe invatat.
.
Citat:Nemaisuportand singuratatea dadu drumul la muzica si se aseza pe canapea.
Citat:Acesta ii spuse fetei ca ii era dor de ea si ii ura noapte buna.
Citat:Un frig o cuprinse si o facu sa tremure.Intr-un final,isi puse bratele in jurul corpului si adormi intr-un somn placut.
inafara de acele greseli nu am sesizat nimic gresit la acest capitol...
chiar te inbunatatesti... mi-a placut mult cum ai descris sentimenetele

next:
Citat:Cand se trezi de dimineata,se simtea destul de odihnita.
Intr-un final se hotari sa mearga sa se imbrace.
Citat:Isi lua repede poseta neagra si un palton de aceasi culoare si se hotari sa mearga la cumparaturi.
Se gandea in continuu la Yoko,dar nu mai avea vreo speranta ca acesta s-ar intoarce.
Cobori scarile si se indrepta spre centru.Nu stia de ce,dar incepu sa fuga.
Citat:Nervoasa,pentru ca nu isi putea controla sentimentele,se opri in loc si trase aer adanc in piept.
Citat:Yoko ii privea scarbit.Vroia sa il faca pe Caleb sa sufere,dar se opri gandindu-se ca ar fi mai bine sa nu isi piarda controlul.
-
Citat:Se pare ca pana la urma te-ai hotarat sa ramai vrajitoare.Deci,l-ai iertat??
Citat:-Nu,nu l-am iertat.Dar,de ce sa pedepsesc oamenii pentru o greseala din trecut??
Citat:Timpul nu mai poate fi dat inapoi.A venit timpul sa ma maturizez si sa-mi accept misiunea.
Citat:De acum inainte nu voi mai asculta de nimeni.
Citat:Nu il voi mai asculta de Yoko,spuse aceasta privindu-l,dar de tine cu atat mai putin.
Citat:Fata zambea mergand fericita spre casa.
Citat:Acum isi daduse seama cu adevarat la ce se referea acel ''da'' spus mai demult.
Citat:Odata ce acceptase acest post,constiinta ei nu o mai lasa sa stea departe.
Citat:Isi daduse seama de acest lucru la timp.
cam multe greseli de tastare in acest capitol
Citat:Isi alese o helanca rosie peste care isi lua un fel de pulovar negru,scurt pana deasupra buricului.Fata isi alese niste iegari negrii si in picioare niste cizme de aceasi culoare.Parul il avea prins intr-un coc,cerceii ei rosii fiind pusi in evidenta.
in sfarsit combini culorile....yey...
Citat:-Se pare ca oriunde ma duc tot de voi dau!!
ar fi fost mai bine sa pui un singur semn de exclamare
Citat:-Nu ati vrea sa ma lasati odata in pace????!!!!
cate unul dintre semnele de punctuatie ar fi fost de ajuns, nu era nevoie sa pui atatea...

abia astept nextul:bye:







Răspunsuri în acest subiect
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de BlueGum - 31-12-2008, 08:13 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Apathy - 08-01-2009, 08:29 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 11-01-2009, 01:51 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 11-01-2009, 10:27 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 24-01-2009, 09:01 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 25-01-2009, 02:22 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 01-02-2009, 07:33 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 06-02-2009, 11:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele vieti[SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 2 3.126 03-09-2011, 03:36 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  In lumina Intunericului Mindy 3 3.400 19-04-2011, 11:11 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Misterele unei prieteni ohaio_angel 10 7.350 09-04-2011, 09:14 AM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.316 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.
  Dragoste in umbra intunericului Andrutza 20 14.611 20-06-2009, 10:00 AM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)