Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misterele intunericului [Renee x Yoko]

#17
Va multumesc pt comenturi si as vrea sa va spun ca mi-ar placea daca mi-ati lasa idei despre ce vreti sa se intample in continuare pt ca voi folosi din ideile voatre in nexturi.:zuppy11:




VIII.Amintiri pierdute in timp


Yoko ii spuse linistit fetei:
-Trebuie as te controlezi.Calmeaza-te!Nu poti lasa sa preia demonul controlul!
-Da......Stiu.....Imi pare rau...
-Doar sa nu se mai intample.
-Impresionant.spuse Caleb.Ura emanata de tine e superba.
-Ce cauti aici?!se rasti al el Yoko.
-Ii faceam un compliment doamnei.
-Domnisoarei! striga fata.
-Desigur.Ma scuzati! dar se putea observa ca o facuse cu intentie.
-Stii,Yoko,ma gandeam ca ar fi bine sa rezolvam neintelegerile noastre din trecut,printr-o lupta.
-De acord.
-Ce fel de neintelegeri??intreba fata
-Eu si Caleb am fost vechi prieteni.Nu ne pasa de statutul social al nostru,de diferenta de rang.Ne-am inteles bine pana intr-o zi,cand,Caleb a venit la mine spunand ca are o propunere pentru mine:de a stapani intreg universul,eu cu puterea mea sociala,cea de print si el cu cunostintele lui despre magia neagra.Eu l-am refuzat,iar el a spus ca va cuceri lumea de unul singur,folosindu-se de magia neagra si va lupta impotriva mea.
-Si asa si este.El a fost prea slab pentru a hotari sa caonduca lumea.S-a multumit cu postul de print.Dar,eu o voi conduce si nimic nu am va opri.
Cei doi incepura sa se lupte.Renee privi ingrozita cum amandoi de lupta.Calem arunca o minge de energie spre ea,dar fata sari in sus evitand-o,totusi,baiatul o prinse de picior,iar aceasta scapa,lovindu-l in piept.
-Te misti bine.spuse acesta
-Si inca nu ai vazut nimic.
Fata isi folosi noua ei tehnica:Panglica Mortii.Isi atinse cu un deget,usor buzele,iar apoi de un deget era prinsa o panglica,care parea ca vine din buzele ei.Folosindu-si degetul,misca panglica si il taie pe fata pe Caleb.Yoko il ataca cu fel si fel de tehnici,iar brunetul contra-ataca la fel.
Renee ii privi ingrozita si intr-un tarziu strig



Răspunsuri în acest subiect
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de starnight - 24-12-2008, 05:09 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de BlueGum - 31-12-2008, 08:13 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 11-01-2009, 01:51 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 11-01-2009, 10:27 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 24-01-2009, 09:01 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 25-01-2009, 02:22 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 01-02-2009, 07:33 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 06-02-2009, 11:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele vieti[SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 2 3.126 03-09-2011, 03:36 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  In lumina Intunericului Mindy 3 3.399 19-04-2011, 11:11 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Misterele unei prieteni ohaio_angel 10 7.348 09-04-2011, 09:14 AM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.315 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.
  Dragoste in umbra intunericului Andrutza 20 14.611 20-06-2009, 10:00 AM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)