Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

American Pie All

#3
Pai, la filmele astea m-am uitat in ultimele doua saptamani. 10
Cel mai mult mi-au placut primele doua si mi se pare normal, pt ca dupa se cam repeta povestea. Jim avea o mutra cam tampita, dar era simpatic tipu\'. Imi place relatia lui cu Michelle, fata aia e nebuna. 21 In an doilea film era clar ca se va indragosti de ea si a fost foarte sweet cand a inceput sa povesteasca in felul ala enervant al ei: \"This one time, in band camp...\". Kevin mi se parea foarte ok, iar el macar avea prietena, desi e pacat ca s-au despartit. Oz era asa de sweet... :X Asa sportiv cum era, nu ma asteptam sa fie si romantic, el si prietena lui formau cel mai dragut cuplu, pacat ca nu au mai aparut si in al treilea film. Finch mi se parea un ciudat, dar macar i-a dat o lectie lui Stifler in filmul cu nr. 3. Eh, si filmul asta, cu nunta, a fost dragut, cel putin a scos la iveala partea buna a lui Stifler, care era chiar enervant in unele momente cu mutrele pe care le facea, parea ca are o boala mintala.
Filmul al patrulea mi s-a parut cel mai putin pervers. Matt Stifler era atat de sweet, avea niste ochi albastri superbi. :X Pana la urma, s-a vazut ca era de treaba si si-a reparat greselile fata de fata pe care o placea si restul prietenilor. Pur si simplu, nu era facut sa fie ca frate-su.
Cele doua filme cu Erik Stifler nu mi s-au parut atat de grozave. A patit ca si Kevin: i-a aratat prietenei lui ca tine la ea si dupa ea l-a parasit. Tipa cu care a fost in al doilea film, Ashley, chiar era de treaba. Cooze era chiar funny si a patit-o in mod ciudat cu ambele fete cu care a fost. 21 In al saselea film din serie mi-a placut Olimpiada aia intre Fratia Beta si Casa Tocilarilor.
Kyokusanagi, ai uitat de \"American Pie 7 : The Book of Love\" 10 E vorba despre trei virgini care gasesc biblia sexului si incearca sa o refaca (dupa ce fusese partial distrusa) cu ajutorul tuturor celor care au scris in ea, in principal cel care a creat-o, tatal lui Jim. Din acest film mi-a placut mult cuplul Rob-Heidi, erau asa de draguti pt ca tineau mult unul la altul si au ajuns impreuna dupa destule faze in care se suparau sau manifestau gelozie. 10
[Imagine: sig_reinoir.png]



Răspunsuri în acest subiect
American Pie All - de kyokusanagi - 07-07-2011, 10:39 PM
RE: American Pie All - de βεκi - 09-07-2011, 10:51 AM
RE: American Pie All - de Crazy~Tenshi - 28-07-2011, 10:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  American Psycho DeDal N. 0 1.723 05-03-2014, 07:21 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  American Virgin (2009) ssakura3 0 2.288 15-07-2011, 11:46 PM
Ultimul răspuns: ssakura3
  An American Crime [drama, +15] Denny 2 4.409 24-05-2010, 05:45 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)