Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerneala ramane chiar si dupa furtuna.[+18]

#9
Multumesc pentru comentarii,uitati nextul:


Capitolul III:
Hinata:


Dupa ce frate-miu si-a varsat toti nervii pe mine si m-a facut in toate felurile,asa zisa lui"iubita"s-a inchis in baie,lasandu-ne sa urlam intre noi.Ce dor imi era de acele vremuri din copilarie,cand ne certam si ne luam la bataie insa dupa ne impacam,dar timpul necrutator a schimbat totul,fratele meu ajungand un impatimit al drogurilor iar teama mea cea mai mare este sa nu faca o supradoza.Neji ma punea mereu in tema,ceea ce ma facea sa vin si mai repede acasa."Drogurile strica tot" imi tot ziceam in minte,insa nu am avut niciodata un exemplu,dar acum...
"Trebuie sa-i caut EU ceva de lucru,fiindca nu imi pot pune baza in el.Trebuie sa fie aproape de mine totusi,ca sa il pot supraveghea..."imi spusesem in timp ce oftam.
Insa inainte sa mai gandesc ceva,stomacul meu incepe sa faca zgomote si sa imi bolboroseasca.E si normal,dupa un drum de douasprezece ore nu am mancat mai nimic,totusi era seara iar stomacul meu pretentios isi facea de cap.Intre timp,am pus putin lapte la incalzit si incercam sa caut niste cereale.Norocul era de partea mea astazi,am gasit cerealele mele favorite Cerios.Mi-am pus laptele si cerealele intr-un castron si am inceput sa mananc.
Intre timp am aprins televizorul sa vad ce este pe la televizor si negasind nimic,am dat pe VH1 si am incercat sa imi golesc mintea in timp ce mancam cerealele.In scurt timp se auzi usa de sus trantita cu putere iar in adaos si doua replici:
-Esti un nenorocit mincinos,incult si nimphoman!Sa nu te mai vad drogatule!spusese acea fata nervoasa.
-Mars tarfa!urlase Sasuke in timp ce trantise usa dupa el.
"Mda,copii din ziua de azi..."imi spusesem obosita in timp ce imi sprijineam capul de maini plictisita cat ma uitam la TV.
Inainte sa plece,acea fata venise in bucatarie.Abia atunci puteam sa o vad clar,si sa nu fie pe sub cearceafuri si pe intuneric.Parul ei de un mov inchis cadea in valuri pana la fund,in timp ce ea era imbracata intr-o rochie alba,scurta si stramta pe corp.Decolteul ei era in V in timp ce era incaltata cu niste sandale cu snur lung,legate pana la genunchi.Ochii ei de culoarea murelor coapte ma priveau stanjeniti.Obrajii ei aveau o tenta rozalie,in timp ce isi musca buzele de rusine.Pentru o tipa care tocmai a facut sex,parea ca o adevarata virgina.Ma uitam la ea mirata,insa nu ii lua mult timp sa vorbeasca:
-Imi pare rau ca ne-am cunoscut in ipostaza asta.Si imi cer mii de scuze pentru deranjul facut,ma simt extrem de prost pentru cele cauzate,spusese ea evitandu-mi privirea.
-Eu ar trebui sa imi cer scuze pentru cum am reactionat insa...abia m-am intors dintr-o calatorie din America,sunt obosita,fratele meu ei bine...e in situatia in care e si nu am vrut sa zic ca esti o tarfa,insa eram pe culmile nervilor si...
-Te inteleg,nu este nimic.Si eu as fi reactionat la fel daca as fi fost in locul tau.
-Ma bucur ca intelegi.Apropo,numele meu este Hinata,ii spusesem zambind.
-Numele meu este Sarah,insa prietenii imi spun Kinky.
-Ma bucur sa te cunosc Sarah.
Intre timp ea se aseza langa mine si vorbeam diferite lucruri,cum ca ea ar vrea sa devina chinetoterapeut,si ca abia fusese admisa la facultatea de aici,astfel pastrand legatura.Intre timp,i-am povestit de intamplarile si peripetiile mele prin State si cum am cunoscut multi artisti talentati care mi-au impartasit cunostiintele lor fata de arta tatuajelor.Cand i-am spus ca sunt in cautare de un loc special pentru salonul meu,ea interveni bucuroasa:
-Fratele meu Sasori a detinut timp de un an un magazin special pentru motociclete,dar acum se muta fiindca a gasit un loc mai bun prin centru iar acum vinde acel loc.Vrei sa-l suni?
-Mi-ar placea,imi poti da numarul lui de telefon?o intrebasem incantata.
-Imediat,imi spusese ea razand.
Intre timp,am inceput sa vorbesc cu Sasori si mi-a spus pretul.Era acceptabil insa nu vazusem locul si ma intrebase daca pot merge acolo in circa doua ore.Am zis ca accept insa intre timp am mai ramas cu Sarah si am inceput sa ne reluam discutia.Peste jumatate de ora,Neji si Ino aprusera si isi facusera prezenta.Cand au vazut-o pe Sarah,Neji intreba curios:
-Tu esti iubita noua a lui Sasuke?
-Fosta,spusese apasat aceasta.
-Insa e o noua prietena de acum,iar datorita ei s-ar putea sa gasesc un nou loc pentru salonul meu,ii spusesem verisorului meu in timp ce o imbratisam pe Sarah.
Eram asa de fericita,imi mergeau toate atat de bine!Si inca din prima zi de cand ajunsesem in Japonia.Daca aveam asa mult noroc acum,poate reuseam sa aduc cat mai multi clienti.
in timp ce gandeam toate astea,Sasuke cobori si cand vazuse veselia din bucatarie in care era implicata si Sarah,incepuse sa urle:
-Ce dracu' mai cauta tarfa asta aici?
Incercand sa nu fac din nou o criza de isterie,i-am raspuns usor:
-Sarah nu este o tarfa,ea va fi unul dintre asociatii mei cu care vom conduce salonul,asa ca fii dragut cu ea.
-Credeam ca deschizi un salon de tatuaje,insa m-am inselat.Tu de fapt deschizi un bordel,spusese Sasuke razand crud.
Incet,linistea se lasase in incapere.Ino si Neji se uitau speriati unul la altul,stiind inca din copilarie,cand se lasa linistea se intampla trei lucruri:ori iesa cu ras,ceea ce era imposibil in cazul de fata,ori iesa cu plans ceea ce era posibil insa cea mai agreabila varianta era a treia.
Se va lasa cu bataie.
Am venit zambind spre Sasuke insa nimeni nu prevedea inevitabilul.Cand se astepta mai putin, ii dadusem un pumn in maxilar,ce il ridica usor in sus,insa mai inainte sa cada,m-am rotit rapid dandu-i o lovitura de genunchi in stomac.Sarah,Ino si Neji ramasesera muti de uimire,insa eu fusesem cea care intrerupse tacerea:
-Copii,eu ma duc sa fac un dus daca nu va suparati.Ten-Ten ne-a invitat la petrecere,care este cam peste o ora.Sarah,poti sa-l inviti si pe fratele tau daca nu este ocupat la clubul Sunshine.Apoi imi atintisem privirea spre Sasuke care isi masa cucuiul din cap:Sasuke tu o sa stai frumusel in camera si vei invata.Iar cat despre job-ul tau,l-am gasit.Vei lucra pentru mine ca sa intretii salonul cu tot ce are nevoie,iar despre problema ta cu marijuana si cocaina...ei bine,am vorbit cu Sakura sa aiba grija de tine in sedinte,in timp ce tu vei fi sub veghea mea.Iar daca te mai prind vreodata cu prostiile alea,am sa ma asigur ca vei avea gatul rupt in bucatele.
M-am intors spre ceilalti,zambitoare si le-am spus:
-Va rog sunati-o pe Sakura sa vina si ea diseara,si chematii si pe Kiba,Shikamaru,Temari si fratele ei Kankuro.Sarah ma bucur ca te-am cunoscut,ne vedem peste o ora,nu-i asa?
-Da Hina,ne mai auzim mai incolo,spusese ea zambitoare.
Apoi am parasit incaperea cu fruntea sus,mergand in camera mea ca sa ma pregatesc de baie.
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cerneala ramane chiar si dupa furtuna.[+18] - de Anna - 02-07-2011, 11:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Furtuna numita "adolescenta" (+18) YuneSugihara 17 11.756 14-08-2013, 02:11 PM
Ultimul răspuns: YuneSugihara
  Ramane intre noi doi ? Natsuru 14 9.008 13-08-2013, 11:15 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala onu' 15 9.573 16-06-2013, 03:59 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Trăind după propriile reguli Leontina 34 9.446 03-03-2012, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Miss M
  Nu judeca o carte dupa coperta Fallen Angel 1 2.717 25-01-2012, 10:27 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Sângele tău este cerneala mea Me†al. 135 52.883 01-12-2011, 12:20 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Flori de cerneala . Biscu' iz back ^^ 7 3.826 26-07-2011, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  [split] Sângele tău este cerneala mea sorynyk 2 1.529 15-07-2011, 12:47 AM
Ultimul răspuns: sorynyk
  Dupa cativa ani...[Romance,Comedy,Drama] Icsdeee. 4 4.055 10-03-2011, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Chiar este posibil?! Mrs. Lovett 8 4.392 07-11-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Sorynna


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)