Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#8
Saru' mana! :*

Captiolul 6

Tot ce voiam era acasa! Doar acasa, sa pot sta linistit in patul meu,fara sa ma tem ca un pedofil nebun sa vrea sa mi-o puna. Mi-era frica de Naruto acum si eram sigur ca nu avea sa se comporte normal cu mine. Bine, intelesesem clar ca e bisexual, insa nu intelegeam de ce se apucase sa ma mangaie pe mine in halul ala si sa incerce sa ma sarute?!
Nici macar nu mai vedeam pe unde merg, unica dorinta pe care o aveam era doar sa plec, sa nu il mai vad pe Naruto vreodata. Cum insa as fi putut pleca cand el imi preda rapul la scoala?! Ma trecuse un fior in momentul incare imi adusesem aminte ca el aproape isi lipise buzele de ale mele si probabil ca mi se inrosise chipul. Imi era rusine clar de modul sau de a se comporta in acele momente.
Am intrat in casa, inca tremurand dupa ceea ce se intamplase acolo. Stiam ca mai trebuie... Stiam ca mai e inca o zi in care trebuie sa fac pe asistentul pentru profesor si ma trecuse un fior iarasi. Ce avea sa se intample si maine? Uram sa ma gandesc la acele cacaturi, pana la urma daca stateam cuminte nu avea sa se intample nimic, nu avea sa ma sarute si nici eu nu aveam sa fac miscari gresite.
M-am dus direct in camera mea si m-am aruncat in pat. Era destul de tarziu, iar eu aveam de facut o tema. Nu eram sigur pe ce avea sa se intample daca ma mai duceam pentru a doua oara acolo, cu el. Pana la urma insa trebuia sa iau taurul de coarne si sa ii fac fata si lui Naruto, chiar daca ma speriasem rau de tot cand il vazusem pe el incercand sa-mi faca mie toate acele lucruri, plus ca ma si atinsese.
Spre marea mea uimire insa, nu ma deranjase cand ma atinsese pe coapsa. Atunci fusese placut, fiindca era bland si nu paruse ca vrea sa imi faca vreun rau. Incepusem sa rosesc usor, ceea ca ma contrarie. Care era motivul?
Alungandu-mi gandurile insa, am inceput sa compun:
"Yo... Mama.... Ti-aduci aminte...?
E viata mea!
Te-ai gandit vreodata la ce ceri de la viata ta?
Mi-aduc aminte de-o copilarie partial fericita, cand lumea batjocorea o dorinta nedefinita,
Iubirea de rapp la zid a vrut sa ma puna... Yeah...
Dar eu nu m-am lasat si-n viata se aduna..
Apoi a venit el, magnifica persoana, o vulpe aurie ce-mi alimenta
Poate fara sa vrea ideea ca sunt menit pentru viata asta...
Da... Yeah... Man, voi deveni chiar daca lupta-i grea... Voi deveni ca el, Ca FoxyBoy,
Raperul meu, omul meu, viata mea! "
- Ce cacat! am spus cu voce tare, vrand sa rup foaia. M-am oprit insa inaitne sa rup foaia. Pana la urma asta era munca mea si daca lui Naruto nu-i placea ma durea fix in paispe, eu imi faceam tema. Mi-am inchis ochii, adormind asa cum eram, imbracat, fara sa imi mai pese de hainele de pe mine. Ma gandeam in continuare la blondul care incercase sa ma sarute.
"Oare daca reusea... Ce faceam?" m-am intrebat in soapta si ma strabatuse un fior. Credeam ca dorm, insa ma aflam la granita dintre somn si realitate. Am oftat gandindu-ma la buzele lui Naruto presate peste ale mele, apoi la cum imi stransese coapsa in mana usor. Si imbratisarea sa fusese calda si placuta pentru mine...
- Drace, Sasuke! mi-am spus punandu-mi perna in cap foarte enervat de situatie.
Aveam chef sa i-o trag lui Ino acum, insa nu-mi permiteam s-o chem acum pe la mine, chair daca stiam ca avea sa vina ca o racheta supersonica. Nu aveam chef insa de Ino sau de oricine altcineva. Eram iritat acum din cale-afara pentur umflatura din pantaloni provocata de gandurile la un posibil sarut cu profesorul. Nu stiu de ce, insa ma incita o asemenea posibilitate si... Eram umflat acolo jos.
Rosisem usor in obraji cand imi daduse seama de acest lucru si imi trecusem mana peste locul umflat. M-am ridicat si mi-am dat hainele jos de pe mine, cascand, ramanand doar in boxeri. M-am pus pus in pat iarasi, acoperindu-ma cu patura, adormind intr-un final.

"- Stai, Naruto... am spus cand mana blondului coborase intre picioarele mele si ma stransese intr-un mod pervers de acel loc. Ma arcuisem si ma lasasem pe spate, gemand. Raperul ma prinse de barbie cu mana libera si ma trasese spre el, acaparandu-mi buzele intr-un sarut.
Ne aflam in sala de clasa, pe catedra, iar el profita de faptul ca nu mai era nimeni in scoala si imi explora trupul asa cum isi dorise sa o faca de mult timp, simteam asta in felul de a se comporta. L-am sarutat la randul meu, limbile noastre jucandu-se una cu cealalta, frecandu-se pervers.
Gemusem lung in momentul in care barbatul ma daduse jos de pe catedra si ma intorsese cu spatele la el, incepand sa ma sarute pe gat. Ma aplecase in fata si imi ridicase bluza, coborand pe spatele meu cu buzele in timp ce mainile sale imi mangaiau locul dintre picioare intr-un mod pervers. Imi desfacuse rapid slitul si, cu tot cu boxeri, ii impinsese jos. Isi daduse apoi mainile la slitul sau, desfacandu-l, si isi lasa pantalonii atat cat mandria sa sa iasa la iveala.
O simtisem acolo, intre fesele mele, impingandu-se usor inainte.
- Naruto, ma doare...! am spus scancind, insa el imi intoarse chipul brusc spre al sau, punandu-mi stapanire pe buze. Se adanci in interiorul meu brusc, facandu-ma sa scancesc la inceput. Apoi insa, durerea isi facuse simtita prezenta.
Miscarile sale in mine continuaseram pana ce imi ejaculasem si apoi simtisem locul intim invadat de o caldura lichida, dandu-mi seama ca si el o facuse. Ne sarutaseram lung, apoi i-am auzit vocea dulce:
- Te ador... ''


In momentul in care m-am sculat, mi-am dat seama dupa felul in care inima mea batea nebuneste ca se intamplase ceva... "murdar". Mi-am privit abdomenul patat cu lichidul alb si lipicios, iar boxerii trasi in vine, lasandu-mi sa mi se vada mandria la fel de extenuata ca mine.
- Drace, ce-mi face barbatul asta... mi-am spus inchizandu-mi strans ochii. Eram prea obosit sa ma misc, aveam sa rezolv maine tot ce stricasem acum.

- Yo, bai, dintr-o privire te fac praf, esti varza, eu te fac pilaf, esti o pitipoanca jalnica ce se rupe-n dans, o tarfa ordinara ce se misca in balans! i se auzea vocea Sakurei si, cand intrasem in clasa, o vazusem pe rozalie in fata, la catedra,. dandu-si impresii de tot cacatul, ca e ea mare raperita.
- O curva penala care stie doar sa-si unduiasca trupul, asta e fiecare nu se chinuie cu nimic, doar face niste rime sa ne dea noua cu flit! incepusem nervos, luand-o la misto. Esti slaba de inger, duduie, dar te porti cu mine de parc-ai vrea sa ti-o dau la mu...
- Sasuke, am treaba cu tine dupa ore, se auzi vocea lui Naruto si cascasem ochii, intorcandu-ma la el. Ma trecuse un fior, realizandu-mi visul din noaptea trecuta. Fusese placut de-a dreptul sa-i aud vocea, insa ma rosisem.
- Da, domnule... am spus aproape soptit si ma batu pe umar, spunandu-mi in soapta:
- Mergem la studio, vreau sa vad cum te descuri pe "We made you" a lui FoxyBoy.
Incepuse sa-mi bata inima mai tare deja.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp [YAOI NaruSasu made by manu and gabytsswh+18] - de Beatrix LaVey - 18-09-2011, 08:37 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.993 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.913 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.786 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)