Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Confesiunile unor iubareti

#35
Buna Ciresica,

ma bucur ca m.ai putut anunta de continuarea. Capitolul a fost frumos dar destul de trist!?adica faptul ca cea care este"mama" pentru Sasuke si Itachi spune asemenea vorbe magulitoare la adresa fiilor ei....Mi.e mila de el dar ma enerveaza destul de usor faptul ca taica.su a luat o >plaja< drept sotie care sa le ofere, cica?! iubire si afectiune. Greseli de tastatura si exprimare nu am observat deci e destul de k.o. Descrierea nu a fost seaca iar despre dialog, a fost si este in continuare bun, nu prea mult si sec sau prea putin si neclar. Deci succes cu continuarea si Next>
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
Confesiunile unor iubareti - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 09:31 PM
RE: Confesiunile unor iubareti [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 09:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Tampeniile unor ADOLESCENTI /rapiri instante Rose Uchiha 3 3.202 03-01-2014, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Povestea unor stele. BlackER 4 4.152 10-12-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: BlackER
  Confesiunile unui drogat Nemesis. 4 4.854 10-01-2010, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Verrine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)