Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#52
Buna, scuze daca dau buzna in halul asta prin ficul tau. Nu vreau sa te deranjez sau asa ... Am citit si eu capitolele tale, si pot spune ca e destul de palpitant. De fapt, extrem de palpitant. In fine nu pot sa exprim asa usor in cuvinte palpitatiile pe care mi le-au dat capitolele tale ; ; ) Este un fic reusit si frumos. Ce-i drept am mai gasit pe acolo greseli de tastare, ai mai mancat litere etc, dar nu prea ma intereseaza pe mine, avand in vedere ca eu ma uit la continut. Oricum foarte foarte frumos si e pacat sa nu-l continui, plus de asta ... ne-ai cam lasat in suspans, nu crezi? Marea majoritate a cititorilor au doua variante pentru continuarea ta : ) ) una este "Sakura" iar cealalta este "Mikaila" Dar eu bat pentru a treia varianta : ) ) care sincera sa fiu inca o clocesc, desi cred ca voi spune "ce vrea autoarea" serios acum, dai palpitatii draga mea.
Imi place cum organizezi totul. Imi place asezarea in pagina si modul cum descri totul. Flashback-urile te duc in eroare, dar sunt si usor de interpretat. In concluzie este foarte frumos. Sa vedem cum evoluezi, desi sunt sigura ca o sa fie frumos.

So Capu'Chuu and God Luck <3
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Drugged With Desires l: Hidden Feelings +18 - de Savarina Ali - 03-12-2011, 08:27 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.230 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 7.904 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.018 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 6.983 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.045 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)