Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#11
Acum sa fiu sincera am sa enumar cateva greseli:
Trebuie sa ai grije la cele de tastare si sa ti le corectezi, in mare parte ai avut cateva randuri in care tot nu am reusit din prima sa ma prind asupra idei lor.
Ai pus unele semne de punctuatie prea anapoda, ai grije si nu mai lasa atata loc intre paragrafe..

Nu prea am chef sa las ditamai critica, pentru ca as putea dar nu vreau.
Acum sa revin: Sasuke chiar ca s-a molesit, e si de data asta te felicit pentru ca ai reusit putin sa ma faci sa simt exact cum se simt cei doi.. chiar m-a patruns sentimentul. ;)
Pacat totusi ca Sasuke nu i-a prea aratat atata mila.. :( si ca in continuare e un tip dur, dar daca asta ii este viata.. Ehh :-<
Oricum sunt sigura ca peste un timp are sa cedeze in faţa ei.. ce mai mai enervat a fost la inceput ca boul de Uchiha a facut-o in toate partile, el chiar nu este contient pe ce mina de aur a da.. >.< Astept nextul. Succes si multa inspiratie !! >:D< Dar acum sincer, imi place.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Drugged With Desires l: Hidden Feelings +18 - de hiimera - 29-05-2011, 11:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.241 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 7.943 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.025 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 6.988 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.064 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)