Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#34
Capitolul 23

- Si cati ani ai Kiro? Esti nipon sau francez? Esti la scoala? Ce profil? Cu ce se ocupa parinti tai? Frati sau surori? Ma intreba blonda, dupa ce si-a trimis fiul sa cumpere ceva de baut.
- Am otsprezece pe nouasprezece ani. Sunt jumatate nipon dupa tata si englez dupa mama. Sunt la aceasi scoala cu Strify, dar la filologie. Tata e afacerist si mama casnica. Sunt singur la parinti, ii raspund politicos si ii multumesc iubitului meu, cand imi dadu o sticla de cola la rece.
Tanarul se aseza langa mine, iar eu mi-am pus o mana dupa umeri sai, tragandu-l mai aproape de mine. Cand vazu acest lucru, maicasa isi miji ochii, iar eu am putut sa jur ca am vazut cum unghile ei cu manichiura frantuzeasca, devenisera negre si incovoiate pentru cateva secunde. Am mirosit aerul din jurul ei foarte discret incrutandu-ma, fiindca mirosea ca un varcolac tanar si pregatit sa ucida.

- Hai ca exagerezi deja, spuse iubirasul meu, cand i-am spus parerea despre masa. Mama varcolac? Fugi de aici! Mai putin imi spui ca tu esti tipul cu trandafirii aia negri, spuse, izbucnind in ras.
Imi plec ochii si ii spun ca eu sunt acel asasin ce lasa trandafiri negri la fiecare vitima a sa. Ca sa-mi demonstrez spusele, am ridicat mana dreapta in sus si dupa cateva clipe, aparu un boboc de trandafir negru. Ma indrept spre lond, punandu-i floarea in par si sarutandu-l usor pe buze, apoi imi cer iertare ca nu i-am spus cu ce ma ocup cu advarat.
- E ceva normal pentru un vampir sa aibe tot timpul un secret. De mult vroiam sa te intalnesc si sa-ti cer un autograf si sa te intreb cum faci rost de trandafiri astia! Exclama surestitat, atigand delicat bobocul din parul sau, facandu-ma sa chicotesc usor nervos. Nu ma asteptam ca iubitul meu sa fie si fanul meu in acelasi timp, dar ma bucuram nespus de mult de aceasta chestie. Mi-am pus mainile in jurul gatului sau si am inceput sa il sarut apasat pe buze, ridicand mana stanga deasupra capului sau, in pumn. Deschid pumnul si din el incepura sa cada petale negre de trandafir, facandu-l pe muritor sa se uite incantat si uimit totodata la acea smecherie. Il imping spre pat, in timp ce il sarutam, dar oprind magia in acel moment. Ma urc deasupra lui, incepand sa il mangai pe piept, ajugandu-ma sa ma joc cu sfarcurile sale, facandu-l sa geama usor. Ranjesc pervers si il dezbrac de haine nerabdator, in timp ce ii lingeam si sarutam gatul cu atata adorare, insistand pe fiecare vena sau artera, chiar si pe cele capilare. Cobor cu sarutarile pe piept, luand intre buze unul dintre sfarcuri, muscandu-le delicat, rotindu-le usor si sugandu-le lacom, in timp ce il mangaiam prin pantaloni mandria. Aplic si celuilalt sfarc acelasi tratament, in timp ce Strify ma mangaia pe spate, fiindca eram la bustul gol. Cobor mai departe cu buzele pe pielea fina si infarbantata de atingerile mele deloc cuminti si la locul lor. Ii desfac capsa de la pandaloni, tragandu-i in jos cu boxeri cu tot, apoi il pun sa se intoarca cu spatele la mine.
Ma intreba speriat ce vreau sa fac, dar l-am linistit rapind, cand am inceput sa il sarut pe ceafa, fara sa stie ca mi-am dat intr-o secunda pantaloni cu boxeri. Apasam insistent cu limba si sugandu-i pielea la fiecare, facandu-i intreaga coloana plina numai pete rosi, peste care mi-am trecut limba de cateva ori.
- Ahhh...! Gemu, cand mi-am trecut limba peste gaurica lui, apoi cam bagat-o putin acolo, facand miscari de du-te-vino, cu ea.
Incepu sa geama fericit si glasul sau in extaz era o melodie perversa, dar si incantatoare in acelasi timp pentru urechile mele nemuritoare. M-am sarutat de acel jos si m-am potrivit, patruzandu-l incet, dar facandu-l sa scoata un mic geamat de durere. Il musc de lobul urechi, apoi imi trec jucaus limba dealungul maxilarului sau, dandu-i un sarut apasat. Incep sa fac miscar si du-te-vino, in timp ce am apucat cu o mana marginea patului, infigandu-mi ghearele in saltea. Am inceput sa gemem amandoi de placere, iar pe pielea noastra aparu un strat fin, lucios, umed, lipicios si mirositor de transpiratie, iar parul nostru s-a udat.
- Ahhhh! Exclamam sau mai bine spus tipam amandoi deodata, cand ne-am eliberat in acelasi timp.
Imi las capul pe spatele sau, incercand sa imi revin de la partiga salbatica si incendiara ce am avut-o cu muritorul.

- Varcolaci le au negre si sunt mai usor de recunoscut asa, ii explic pisicutei mele balaie, in timp ce stateam pe spate.
Tanarul avea capul pe pieptul meu si se uita cu mare interes la unghile ce erau gheare pentru el acum. Isi trecu putin degetul mare peste o gheara si icni usor, fiindca s-a intepat in ea, fara sa vrea. Imi retrag ghearele si inchid pumnul ce straluci putin, apoi il deschid, dand drumul la un bobc de trandafir negru pe pieptul sau. Strify il lua in mana mirosindu-l, apoi il saruta si pe urma ma saruta si pe mine. L-am acoperit cu cearceaful, pregatindu-ne pentru somn...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.713 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)