Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#29
Tnks! :*

Capitolul 20

Radiam de bucurie ca ma impacasem cu Kiro al meu si ne sarutaseram asa de bland si pasional incat mai voiam, doar ca ploaia ne strica planurile si am fost nevoiti sa mergem la hotel. Cum blondul nu accepta refuz, m-am dus sa imi fac baie, scapand rapid de fiecare haina ce o aveam pe mine, intrand sub apa fierbinte a dusului ce incepuse sa-mi ude parul si trupul rece de la ploaie. Imi trec de cateva ori mainile peste acesta, dupa care am luat gel de dus, turnandu-l pe mine si mangaindu-mi corpul usor, avand grija de fiecare coltisor al acestuia.
In mai putin de douazeci de minute am iesit din baie cu un capot alb si pufos in jurul taliei, iar Kiro cand ma vazu se ridica si incepu sa-mi usuce parul cu un prosop, frecand repede. M-am lasat cu capul in jos si am aseptat sa termine, iar dupa aceea el ma prinse de parul de la ceafa si imi trase capul in sus, acoperindu-mi buzele cu buzele sale moi si fine. Nu am putut rezista tentatiei si mi-am lasat limba sa imi ajunga in gura sa, intalnind-o pe a lui la jumatatea drumului si incepand sa ne sarutam usor.
Instinctiv mi-am impletit mainile in jurul gatului lui Kiro si el ma trase si ma lipi de trupul sau, mainile lasandu-si-le pe fundul meu. Stranse usor, dupa care eu am tresarit si am scancit usor din cauza vanatailor pe care le aveam de la calarie. Fesele ma dureau usor, insa coaspele imi erau inrosite de-a dreptul si acum prindeau o culoare vinetie, dupa cate putusem observa in dus. Kiro insa continua sa ma sarute bland, parcurgandu-mi intr-una lacasul umed si explorandu-l neincetat. Rupse insa sarutul la un moment dat si ma lua cu el in pat, dupa care imi dadu o cana de ceai.
- Bea, n-as vrea sa racesti!
Am dat afirmativ din cap si am inceput sa beau ceaiul fierbinte cu aroma de fructe de padure. Era chiar bun pentru gatul ce deja incepuse sa ma cam arda. Am terminat cana in mai putin de cinci minute si am pus-o pe noptiera, dupa care m-am lasat cu capul pe Kiro. Tanarul imi puse nerabdator stapanire pe buze, incepand a ma saruta usor si a se juca cu limba mea. Mainile sale continuau sa ma mangaie si i le-am simtit pe pulpele mele, urcand usor spre fesele pe care le prinse in palma si le stranse incet.
Am scos un scancet, dupa care i-am simtit mana ajungandu-mi intre picioare. Se puse deasupra mea si im mangaia coapsele acum cu grija, trecandu-si degetele peste pielea sensibila. Isi duse una din maini pe cordonul capotului, pe care il deschise cu rapiditate si imi dezgoli pieptul. Se apleca apoi peste gatul meu, sarutandu-ma usor si prinzandu-mi pielea intre dinti, incepand s-o suga pofticios. I-am tras capul spre mine si i-am acoperit buzele cu ale mele, iar el si le deschise imediat, permitandu-i limbii mele sa treaca peste dintii sai. Coltii ii erau reliefati acum, insa nu ma temeam, asa ca l-am lasat sa continue. Isi duse iarasi buzele peste gatul meu, insistand ca de fiecare data pe artera ce-mi pulsa nebuneste acum. Nu m-a muscat insa, ci continua sa ma sarute, coborand pe piept si sarutandu-mi sfarcul stang, prinzandu-l intre buze si rasucindu-l, pe cand pe cel drept il rasucea cu mana in asa fel incat ambele se intarira rapid.
- Esti fierbinte, imi spuse Kiro de cum buzele i-au ajuns pe abdomenul meu. Imi saruta fiecare particica a pielii, muscand din cand in cand si lingand usor, facandu-ma sa-mi las capul pe spate. L-am prins instinctiv de par, jucandu-ma usor cu suvitele blonde, apoi l-am simtit cum coboara pana in acel loc ce imi facea gemetele auzite rapid. Saruta usor barbatia umflata, dupa care incepu sa isi treaca insistent limba peste aceasta. Ma curpinse cu totul, iar eu am scapat un geamat usor, care insa s-a inmultit cu cat miscarile ii erau mai rapide si mai dese.
Ma innebunea felul lui de a se comporta cu mine, iar eu, extaziat, eram gata sa termin. S-a ridicat iarasi peste mine si imi prinse buzele intr-un sarut tandru, pe cand mana stanga continua sa imi mangaie acel loc tare insistent. Si-o cobori apoi putin mai jos, ajungand intre fesele mele, la intrarea din trup. Am tresarit de cum l-am simtit acolo, plus ca impingea cu grija un deget in mine.
- Stai, ce faci?! am intrebat alarmat, dar Kiro nu facea altceva decat sa continue ceea ce a inceput, sarutandu-ma cu tandrete si intrand in interiorul meu. Incepuse sa se miste usor si cu grija acolo. In scurt timp insa mai adauga un deget, care insa ma facu sa scancesc si sa incerc sa scap.
- Stai, Strif`, va fi bine, promit! imi spuse si-mi saruta gatul. Pur si simplu felul tandru si dulce de a se comporta cu mine ma facea sa am incredere in el. Vocea calma si blanda ma facu sa ma relaxez in mare parte, lasandu-l sa se miste in mine cum dorea. La un moment dat insa, cand durerea trecuse, mi-am simtit trupul sagetat de un fior placut, si buzele mi-au scapat un geamat puternic. Kiro se uita pentru un moment la mine, dupa care incepu sa ma sarute usor pe buze, punandu-si mana libera pe obrazul meu. A continuat sa se miste asa pana in momentul in care n-am mai rezistat si m-am eliberat de tot lichidul albicios pe abdomenul meu.
Si-a mai miscat mana de cateva ori in acelasi fel in mine, provocandu-ma iarasi sa gem cu putere, dupa care l-am simtit ca iese din mine. Isi dadu rapid hainele jos si se puse peste trupul meu ce tremura din toate incheieturile, sarutandu-mi lung buzele, apoi deschizandu-le cu limba si sugandu-le de nenumarate ori, muscandu-le usor si savurandu-le. Ma ridica pentru cateva momente si ma dezbraca de halat, apoi ma aseza inapoi pe pat, in aceeasi pozitie.
Am simtit putin mai tarziu cum imi desface picioarele, dar eu mi le-am strans la loc si Kiro zambi amuzat. A incercat din nou sa le desfaca, dar de data asta nu mai stateam, ci ma alarmasem de-a binelea.
- Ai incredere, Strify, nu-ti voi face nimic rau! imi spuse si imi saruta pavilionul urechii. Cobori usor peste gat si insista incontinuu asupra venei mele, dar se reprofila catre buze din nou si imi strecura limba printre acestea, ajungand astfel sa-mi desfaca si picioarele, fiindca atentia imi fusese distrasa pentru cateva momente.
Se pozitiona intre ele si mi le puse de o parte si de alta a sa, apoi isi duse mana in acel loc si i-am putut simti barbatia cum imi ameninta intrarea din trup. Se impinse usor inainte, provocandu-ma la un scancet usor, insa nu durea prea tare, asa ca l-am prins de talie, tragandu-l brusc in mine, dar durerea ma sageta in acel moment si mi-am simtit ochii inundati in curand de lacrimi ce incepura a mi se prelinge pe chip, iar eu scanceam si incercam sa nu ma gandesc la durere.
- Nu fi repezit, i-am auzit vocea calda, apoi i-am simtit buzele pe pleoapele mele cum ma atinsera usor si ma ddezmierdara. Continua iarasi cu buzele, prinzandu-le intr-un sarut, insa acum nu mai aveam puterea sa raspund, ma gandeam doar ca ma doare rau si vreau sa inceteze. Kiro insa intra pentru a doua oara in interiorul meu, inaintand incet prin spatiul stramt. Cu fiecare milimetru parcurs de el eu simteam ca ma rup in mii de bucati, ma durea, plangeam si scancetam de fiecare data. M-am prins de el in incercarea de a-l scoate afara din mine, insa nu aveam nicio sansa, el incepu sa se afunde tot mai adanc in interiorul meu. Acum lacrimile mi se scurgeau in voie pe chip si, desi se purta bland si inainta incet, pe mine ma durea prea tare ca sa simt si vreo placere in tot ceea ce se intampla.
De cum l-am simtit acolo pe tot, mi-am asezat antebratul pe ochi, nevrand sa vad ceea ce se intampla, desi ii simteam fiecare miscare usoara in mine cu mult mai bine. Incepuse sa inainteze acum, sa faca miscari de du-te-vino lente, dar si asa foarte dureroase. Parca mii de ace erau acum in mine si se miscau, rasucindu-se in rani, dar el nu inceta. Era la fel de bland ca si pana acum, si totusi era mult diferit celui de mai devreme, cand imi oferea o placere ce provoca dependenta.
- Kiro... Te... Rog... Inceteaza! i-am spus printre scancete si suspine, iar el se opri in interiorul meu, lasandu-ma sa-l simt mai bine ca niciodata. Dimensiunea era cam mare si pe mine ma facea sa plang precum un copilas, in ciuda faptului ca eram de fapt un adolescent. Imi uitasem acum principiile, uitasem ca nu imi plac astfel de relatii, uitasem ca sunt baiat, acum mai conta decat eu, el si legatura dintre noi, care era dureroasa rau. Imi respecta cererea de a se opri, insa nu incetase totul, ci statea inca acolo, provocandu-mi durere. A continuat apoi sa se miste, patrunzandu-ma mai rapid si mai dureros. Aproape tipat de fiecare data, gatuit de durere si lacrimi, si am luat o perna, punandu-mi-o pe fata in incercarea de a opri fiecare sunet ce imi scapa.
Pur si simplu simteam ca e ceva in mine care ma arde, care ameninta sa se rupa si sa ma lase cu un gol acolo, muream de durere si voiam sa inceteze, si totusi dorinta nu mi se implinea, ca el continua drumul in mine mult mai repede decat pana acum. I-am auzit gemetele de placere in contrast cu sunetele mele indurerate, apoi un oftat de placere cand se elibera in mine, facandu-ma sa rasuflu usurat ca poate incetase, desi ma durea parca mai tare ca mai inainte. Nu se mai afla acum in interiorul meu, dar eu continuam sa simt cum ceva se afla acolo. Mi-a dat perna la o parte si mi-a sarutat buzele, incolacindu-se in jurul meu cu bratele si soptindu-mi cuvinte blande la ureche. Desi imi facuse ceea ce imi facuse nu puteam sa nu stau in bratele sale. Depunand un efort cam mare, m-am lasat la pieptul sau, facandu-ma ghem si continuand sa plang obosit, sperand ca durerea va disparea. I-am luat mana intr-a mea si i-am sarutat-o usor, pastrand-o acolo pana ce am adormit...

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: Black roses [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 18-09-2011, 08:41 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.715 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)