Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#21
Multumim pt comm >:D<
Next:

Capitolul 14

Dupa ce ne-am intors la noi in clasa, urmand sa avem biologie, am vazut profesoara de servici cum se indrepta catre clasa noastra si ne ceru sa nu mai facem galagie, ca profesorul nu vine. Bucurosi nevoie mare le-am cerut voie profesorilor sa mergem la ceilalti de a XII-a. Nimeni nu avu nimic impotriva, mai ales ca acestia aveau istorie, o ora foarte interesanta, insa profesoara era tare de treaba cu noi si ne lasa sa facem ce vrem atata timp cat nu era galagie si putea asculta pe cine voia.
Dupa ce trecu pauza am intrat val-vartej in clasa acelora, intrad gramada. M-am uitat in jur atent si am dat intr-un sfarsit cu ochii de Kiro, care statea in ultima banca si privea pierdut pe geam. M-am dus direct acolo si m-am asezat langa el, facandu-l sa tresara. S-a intors cu zambetul pe buze catre mine.
- Unde e Marry? intreb curios si privind cum Kiro este nevoit sa se mute mai mult pe scaunul meu, fiindca un baiat mai grasun se pusese pe celalalt scaun acolo.
- Chiuleste, imi spuse zambind si privirea i s-a atintit asupra venelor gatului meu, iar eu, speriat sa nu faca ceva, l-am prins de barbie si l-am ridicat spre mine, privindu-l fix. Si-a revenit in scurt timp si isi ceru scuze, insa nu era nimic, nu ma deranja. Nici daca m-ar fi muscat nu m-ar si deranjat, atata doar ca intelegeam cat de perociulos ar f pentur el sa afle cei din clasa ca este vampir.
Profesoara intra in clasa cat timp noi inca vorbeam, ne privi atenta si apoi incepu sa strige prezenta, dupa care deschise catalogul la nimereala, acesta cazand direct la Kiro.
- LeFay, la lectie, rosti calm profesoara, iar Kiro se ridica in picioare si incepu sa spuna lectia ca pe apa - Bataliile Ioanei D`Arc. Am ramas de-a dreptul uimit cand l-am auzit cum pronunta fiecare nume la care eu ma incurcam si ma si enervam. Parea ca are franceza in sange, iar engleza la fel, neintampindand dificultati la absolut nimic. Am zambit vazand cat de bine se descurca si cat de bine invatase. In mai putin de zece minute totul se terminase, iar blondul se aseza de cum profesoara ii spuse nota - zece.
In timp ce se punea pe scaun m-a atins pe coapsa, iar eu am tresarit si am simtit cum sangele imi urca in obraji. Speram sa nu ma fi inrosit prea tare, fiindca nu le-as fi putut explica tuturor de ce sunt asa. Si-a retras insa mana imediat si s-a intors spre mine zambind. Imi pusesem mana intre noi, lasand-o sa pice nestingherita acolo. Blondul se lasa usor in jos si privi mana, dupa care mi-o prinse usor si stranse zambind incurajator. Nu aveam habar ce vrusese sa spuna prin acel mesaj, insa am tacut din gura si i-am intors zambetul, incepand apoi sa ne jucam...

- Nu stai la ora, Strif`? ma intreba Kim, o colega cu care ma intelegeam mai bine, iar eu am dat negativ din cap si am iesit afara din clasa, facandu-i fetei cu ochiul. Ramase uitandu-se dupa mine. Stiam ca ma place si ma vrea ca prieten, insa ea habar avea ca eu acum plecam la sport, stiind ca acum are blondul ora. Nu aveam chef oricum de informatica, insa imi doream mai mult sa-l vad pe el decat sa stau la o ora plictisitoare in care o sa ma frece un profesor idiot la creieri.
Am intrat in sala de sport cu zambetul pe buze si l-am vazut acolo pe teren pe dhampirul blond si tare sexy. Toate fetele din clasa lui il sorbeau din priviri, il dezbracau, insa nu parea ca trebuie s-o faca ele, fiindca o facuse chiar el. Desi il mai vazusem dezbracat si la dus nu mi-am putut abtine un fluierat, care a ramas insa doar al meu, fiindca nimeni altcineva nu l-a mai auzit.
Blondul juca fotbal si dadea indicatii catorva colegi, pasand mingea unuia, iar dupa ce trecu de un rival o primi inapoi si inscrise un gol de zile mari, incepand sa sara energic pe teren si sa zambeasca. Isi intoarse privirea catre mine intr-un final si imi zambi, semn ca ma observase.
Desi nu ma asteptam am simtit o senzatie ciudat ain partea de jos a corpului si instrumentul parea ca se trezeste la viata, fiindca ma incalzisem usor si se umflase, ceea ce se vedea foarte bine prin pantalonii negrii si stramti pe care ii purtam astazi. Mi-am muscat buzele aruncandu-i o ultima privire lui Kiro, care arata incantator de sexy asa, cu trupul usor umed de la transpiratie si lucios. Mi-am trecut limba peste buze intr-un mod pervers, privindu-l intens, insa nu mai suportam, a trebuit sa ies din sala si m-am dus la baie cu gandul sa termin cat mai repede cu umflatura uriasa din pantalonii mei si care crestea din ce in ce cu cat asteptam mai mult.
- Ce faci aici? am auzit o voce bine cunoscuta, iar cand m-am intors l-am vazut pe Kiro stand gol in fata mea si zambind pervers. Am rosit usor, iar privirea lui se cobori pe barbatia mea umflata si ranji apropiindu-se tot mai tare de mine, in timp ce eu ma dadeam in spate, nestiind insa de ce. Ai vazut ceva ce iti place? ma intreba curios, iar eu am rosit si am dat afirmativ din cap. Ce? continua cu seria de intrebari la care primea doar mimica din partea mea. Abia acum trebuia sa raspund si eu, si am facut-o cu toata sinceritatea:
- Pe tine!
A ranjit si s-a apropiat de mine, lipindu-ma de peretele si lipindu-si brusc buzele de ale mele, strecurandu-si limba in gura mea fara a-mi da sansa sa mai zic un lucru. Pur si simplu m-am alaturat incantat sarutului, uitand ca ne aflam la scoala, uitand ca suntem baieti si multe alte lucruri. Imi fusese atat de usor sa-mi alung principiile incat am crezut ca o sa ajung sa fac orice, insa m-am limitat doar la un sarut cat se poate de normal, sau cat poti numi o astfel de relatie ca a fi una normala.
M-am indreptat catre chiuveta si Kiro ma ridica cu fundul pe aceasta, incepand sa ma sarute pe gat, insistand mult asupra venei, insa celeilalte, nu cea peste care era plasturele. Mi-am intors capul si am dezlipit micul bandaj, iar blondul incepu sa sarute cele doua orificii, redeschizandu-le si infigandu-si bland coltii in carnea mea, incepand sa-mi bea sangele ce se grabea sa ajunga in acel loc si sa-l hraneasca. Gemu usor si isi trecu limba peste buze, apoi imi linse rana de la gat, reducand-o iarasi la stadiu de intepaturi pe care mi le acoperi iarasi cu un plasture.
Se uita la mine si isi trecu limba peste colti, iar eu, neputand suporta, m-am apropiat si am inceput sa ne sarutam, insistand pe cele doua ascutisuri ale caninilor sai si jucandu-ma cu limba sa fina ce se freca frenetic de a mea. Ma simteam groaznic de excitat si stiam ca pot exploda daca nu va face ceva repede, insa Kiro stia si isi duse mana intre picioare, strangand multumit de locul tare. Incepu sa ma sarute iarasi pe gat, apoi urca spre pavilion, muscandu-l usor.
- Esti excitat, imi rosti la ureche si respiratia fierbinte ma facu sa fiu strabatut de fiori. Imi deschise rapid slitul si capsa si isi strecura mana acolo, mangaindu-mi barbatia prin materialul subtire al boxerilor, facandu-ma sa gem puternic. Mi-am dat capul pe spate si incepu sa ma sarute iarasi, in timp ce eu mi-am incojurat picioarele in jurul bazinului sau si Kiro ma lipi de el. Ii puteam simti mandria la fel de umflata intre picioare, iar trupul incantator al sau ma facea sa tanjesc dupa mai mult.
M-am incolacit in jurul sau de cum m-a ridicat in sus si m-a dezbracat rapid, punand hainele intr-un cuier. S-a dus si a incuiat usa, dupa care se dezbraca si el si dadu drumul apei fierbinti sa curga pe trupurile noastre. Simteam stropii cum ne ating usor pielea, insa atingerile lui Kiro ma starneau tot mai tare, adoram sa-l simt cum isi plimba mainile pe trupul meu si pe barbatia mea. Se lasa in jos si incepu sa-mi sarute pieptul, sfarcurile mi le linse pe rand, dupa care se duse pe abdomen si se aseza in genunchi, luandu-mi mandria in mana.
A sarutat-o usor, iar eu mi-am lasat capul pe spate si m-am lipit de zid. Kiro ma cuprinse in intregime si incepu sa faca miscari rapide inainte si inapoi, facandu-ma sa gem de placerea care mi-o provoca. Era cat se poate de incanator felul in care se misca. In momentul in care am simtit ca a venit timpul l-am prins de par si l-am ridicat in sus, lipindu-mi buzele de ale sale si savurandu-le. Si-a dus iarasi mana intre picioarele mele, continuand pana la sfarsit ceea ce incepuse si facandu-ma sa ejaculez in cateva secunde, gemand puternic si lasandu-mi capul pe spate. Privi pentru cateva momente substanta alba, dupa care se lipi iarasi de mine si continua sa ma sarute, in timp ce apa spala orice urma a ceea ce facusem.
- Gemi incantator si te misti si mai si! rosti si eu am inchis ochii, rosindu-ma. Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau, incepand acum sa-l sarut pe gat. Nu m-am putut abtine si l-am muscat usor, facandu-l sa chicoteasca. Vreau sa te vad cum gemi si sub mine, imi rosti si apoi am inceput eu sa rad, crezand ca glumeste, insa tonul serios pe care il folosise imi dadu de inteles ca nu e nici vorba de asa ceva.
- Poate, am rostit usor ingrijorat, iar Kiro isi lipi buzele de ale mele din nou.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: Black roses [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 14-05-2011, 08:29 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.668 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)