Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#18
Ms pt com:*
Gomene de intarziere ><
NExt:

Capitolul 12

De-ndata ce Kiro a iesit din camera mi-am lipit plasturele pe gat si apoi mi-am dat pantalonii jos, urmati in scurt timp de boxeri. Desi imi era usor rusine de ceea ce faceam imi era imposibil sa raman asa, si cum nu aveam alte alternative mi-am luat mandria in mana, mi-am inchis ochii si am inceput sa o mangai usor, provocandu-mi singur placere si facandu-ma sa scot niste sunete incantatoare ce ma excitau si mai tare, ceea ce era insa convenabil, fiindca aveam sa ma termin repede.
Am inceput sa imi misc mana din ce in ce mai rapid pe organul erect, insa simteam ca innebunesc, dat fiind presiunea crescanda din trupul meu. Mi-am dat capul pe spate, marind inca o data viteza si am inceput sa ma gandesc pana la urma la cat de frumos fusese cand ma muscase Kiro, cum isi plimbase limba pe gatul meu si coltii sai in interiorul meu, tot parea incantator. Voiam sa simt din nou acest lucru, insa oricat as fi incercat nu era ca momentul in sine.Am reusit sa ma eliberez de lichidul alb ce se stransese in mine numai prin prizma acestor ganduri ce ma facura sa si rosesc in acelasi timp. Eram incalzit de-a dreptul si nu-mi convenea. Am facut in scurt timp curat, stergand orice urma ca s-ar fi intamplat ceva acolo, dupa care mi-am spalat mainile si chipul usor obosit.
M-am aranjat nitelus, dupa care am iesit din incapere, indreptandu-ma catre locul in care se afla Kiro, cantand o melodie incantatoare, insa foarte trista. M-am asezat langa el si am zambit usor, trecandu-mi limba peste buze.
- Ai terminat? ma intreba tanarul si ridica o sprancena chicotind usor, iar eu am dat afirmativ din cap, simtind cum tot sangele imi urca in obraji. Zambi din nou si continua sa cante la pianul vechi ce scotea niste sunete incantatoare. Ce-ar fi sa mergem sa mancam ceva? ma intreba zambind si se scula de pe scaunel, apropiindu-se usor de mine. Isi orientase din nou ochii pe gatul meu si am crezut ca o sa ma muste iar, asa ca am exclamat speriat:
- Nu, ma exita prea tare!
Kiro se uita atent la mine, apo incepu sa rada si isi ceru scuze, dar artera mea il atragea la culme si nu isi dadea seama cand facea acest lucru. Isi duse o mana pe talia mea, iar pe cealalta o folosi sa si-o duca pe gatul meu si trase de plasturele de pe cele doua orificii create acolo. Am tresarit usor cand si-a trecut degetul peste ele, apoi lipi la loc micutul bandaj si am plecat catre restaurantul de care vorbise Kiro, lasandu-ma, ca si pana acum, pe mana lui.
Nu se afla prea departe de noi restaurantul, asa ca in mai putin de un sfert de ora ne aflam acolo, luand o mana de doua persoane. Chelnerita ne lua comanda, dupa care se intoarse in scurt timp cu cele doua feluri de mancare comandate. Eu si blondul continuam sa vorbim despre multe lucruri, initiandu-ma in mare parte in viata lui, povestindu-mi lucruri din trecutul sau. Dupa ce terminaram masa si tocmai luam o gura de vin din pahar, Kiro rosti:
- Scuza-ma putin! si se ridica de la masa, raspunzand la telefonul care suna in disperare. Ma intebam ce e in neregula, fiindca parea usor suparat. Se intoarse la masa si ma privi atent. Iarta-ma, Strify, imi spuse trist, insa trebuie sa te duc acasa, am treaba! Promit ca ma voi revansa!
- Stai linistit, rostesc platindu-i chelneritei consumatia, dupa care am iesit impreun din restaurant si ne-am indreptat catre casa. Parea ingrijorat si nervos, iar eu nu reuseam cu niciun fel sa-l bine dispun. Ma lasa in fata casei si, dupa ce imi spuse ca ii pare rau, disparu.
Am intrat in casa, ducandu-ma la tatal meu. Barbatul statea la masa din bucatarie si scria ceva pe laptop.
- Salut, rostesc bine dispus, iar el isi ridica privirea asupra mea si imi zambi uimit de faptul ca eram asa vesel azi. Tata, ce orientare sexuaal au vampirii? intreb zambind, incercand sa para doar o curiozitate.
- Sunt bisexuali, orientarea li se schimba dupa cum le place o persoana anume. Daca un vampir baiat se indragosteste de altul atunci devine homosexual, dar daca se indragosteste de o fata devine heterosexual. Pentru ce iti trebuie? intreba tata facand ochii mari, iar eu i-am spus ca doar scriam ceva despre vampiri si aveam nevoie de cateva informatii folositoare.
Am urcat apoi in camera mea, incepand sa pierd timpul pe acolo, gandindu-ma in acelasi timp la faptul ca blondul cu care ma imprietenisem nu era bisexual, nu parea, se comporta chiar normal si nu incercase deloc sa se dea la mine, spre deosebire de alti baieti care o facusera de cateva ori, dar cu care ma batusem rau de tot.

Stateam cu spatele la fereastra, sprijinindu-mi mana in cot si citind o carte pe care o asezasem pe suprafata patului. Am simtit o mana pe umarul meu, dandu-mi imediat seama cine era acolo.
- Cum ai intrat? intreb si ma intorc spre Kiro, care zambea acum. Se asezase langa mine in pat si rosti in soapta, constient ca poate tata era treaz:
- E de ajuns sa ma inviti o data, ca pot intra cand vreau, asta insa pana in momentul in care iti revendici acordul.
- Iesi afara, am spus de curiozitate, vrand sa vad ce se intampla daca fac asta. Kiro incepu sa tremure brusc, iar ochii i se umplura de sange, dupa care incepu sa-i curga din nas si urechi si din pori, ceea ce ma sperie groaznic. Poti intra! spun speriat, aproape strigand. Sangele se opri in acel moment, iar eu mi-am cerut iertare trist, insa Kiro rosti zambitor ca nu e nimic, nu s-a suparat. L-am trimis in dus, iar el se ridica sj se indeparta catre acea incapere, in timp ce eu am inceput sa fac patul pentru la noapte.
Pur si simplu imi era imposibil sa nu trag cu ochiul, asa ca, folosind pretextul ca nu sunt prosoape si la baie - chiar nu erau -, am luat cateva si am intrat, uitandu-ma la Kiro, care era intors cu spatele la mine si isi spala trupul frumos lucrat. Era sexy rau, insa eu nu trebuia sa ma gandesc la aceste lucruri, cel putin nu cu un baiat. Am lasat repede lucrurile si am iesit din baie fara ca el sa ma auda, ducandu-ma in camera.
M-am pus in pat, continuand sa citesc, iar in scurt timp isi facu aparitia si tanarul, imbracat doar in boxeri. Ii lasasem un tricou si o pereche de pantaloni lejeri cu care sa stea, iar el se imbracase si se puse langa mine zambind.
- Kiro, voiam.. Voiam sa te rog ceva, rostesc rosind usor si blondul se uita intrebator la mine, iar eu am continuat: Saruta-ma!
Cerinta se parea ca il lasase de-a dreptul cu gura cascata, insa zambi si se apropie usor de mine, punandu-se pe perna. Imi prinse barbia intre doua degete, dupa care se apropie usor de mine si isi lipi buzele de ale mele, parcurgandu-le apoi cu limba. Mi-am intredeschis buzele, permitandu-i sa ajunga in gura mea, incepand sa ne jucam usor. Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si am inchis ochii, lasandu-ma prada sarutului tandru.
Din nou am simtit acea senzatie incitanta, dupa care am simtit cum locul dintre picioarele mele se umfla rapid. Mi-am trecut un picior peste trupul lui, ajungand deasupra sa si am inceput sa ma frec usor de el, gemand in acelasi timp. A rupt sarutul si m-a privit in ochi, dupa care spuse:
- Strif`, imi pare rau, nu am vrut... M-am uitat intrebator la el, dupa care explica: Saliva mea te face sa devii activ hormonal.
Mi-am trecut limba peste buze, dupa care m-am asezat inapoi in pat langa el si am inceput sa ma juc cu mana lui, ii dadeam drumul pe abdomenul meu, apoi o ridicam in aer si tot asa. Continuam sa vorbim ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, insa eu ma simteam rusinat de ceea ce facusem si totusi extaziat de acea stare incantatoare.
- Esti asa simpatic, am spus in soapta si mi-am lipit buzele de buzele lui, lasandu-l uimit. Imi zambi si isi strecura iar limba in gura mea, insa nu ii dadeam voie sa treaca de frica acelei senzatii. Scuze, am continuat rosind, dar ma excita prea tare.
Kiro incepu sa rada, dupa care isi duse mana stanga intre picioare mele, strangand usor locul.
- Da, se pare ca te excita intr-adevar foarte tare, rosti pe un ton pervers si isi lasa capul pe umerii mei, inchizandu-si ochii. L-am mai sarutat inca o data pe buze, constient insa ca eram amandoi baieti. Curiozitatea ma manca, asa ca exploram sentimentul, bucuros in acelasi timp ca blondul imi accepta jocurile.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: Black roses [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 28-04-2011, 10:03 AM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.721 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)