Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#11
Capitolul 8


Ma gandeam inca foarte atent cum aparuse Kiro in spatele meu, miscandu-se atat de rapid incat nici macar nu-l simtisem, eu care o faceam de multe ori. Zambeam in sinea mea, fiindca tanarul era o prezenta chiar foarte placuta, plus de asta era imbracat super tare, imi venea sa-i iau hainele dupa el si sa-l las in pielea goala. Am mers catre club si am ramas de-a dreptul uimit de cum era acolo, fiindca nimic nu se compara cu ce vazusem in celelalte cluburi de pana acum.
Toate privirile se atintisera asupra lui Kiro, dar si a mea, cateva fete punand deja ochii pe mine si lingandu-si buzele, insa si cativa baieti, ceea ce imi facea scarba. Mi-am intors privirea in toate partile, insa n-as fi facut asta daca stiam ce ma astepta: doi baieti stateau pe o canapea, unul deasupra celuilalt, si se sarutau de mama focului, priveliste care imi facu stomacul sa se intoarca pe dos. L-am prins de mana pe Kiro, intorcandu-ma palid catre el si cerandu-i din priviri sa mergem in alta parte, iar blondul incepu sa rada cand vazu chestia asta si imi zambi, tragandu-ma dupa el la o masa.
Ne-am asezat si ma intreba usor amuzat:
- Ce e cu paloarea asta cadaverica? Arati de parca ai vazut o stafie!
- Stafie? Nu. Ceva mai rau, rostesc si rosesc usor in obraji, fiindca blondul ma intreba ce anume am vazut. Am continuat pe o voce soptita: Doi baieti acolo.. Se sarutau!
Paloarea mi s-a accentuat usor in momentul in care a trebuit sa pronunt acele cuvinte, iar blondinul imi zambi din nou.
- Nu-ti inteleg reactia, rosti pe un ton sincer, iar eu i-am dat comanda chelneritei care se uita insistent la gatul meu.
- Reactie? Nu concep ca doi baieti sa... Faca lucruri ce trec de fagasul prieteniei, spun pe un ton inocent. Plus ca asta e cel mai ciudat club in care am fost vreodata, continui pe un ton soptit. Aveam o camasa desfacuta la gat, insa in momente ca astea chiar simteam nevoia sa mi-o inchid, fiindca si Kiro incepuse sa se uite insistent in acel loc. Ce e cu voi toti? exclam usor ingrijorat, apoi vad o tanara ca se apropie de mine si imi aseaza mana pe umeri, dupa care o urca pe gat, la artera ce pulsa nebuneste. Zambi apoi si se indeparta.
Asa facura alte cateva, atingand cand gatul, cand incheietura mainii, si pana la urma dispareau lingandu-si buzele. Am pus mana pe paharul adus de chelnerita, ducandu-l la gura si band, insa Kiro paru dintr-o data foarte alarmat, asa ca ma lua de mana si ma trase dupa el la baia barbatilor, deschizand usa si bagandu-ma in acel loc.
- Vomita!
- Nu vreau, spun ingrijorat de comportamnetul sau, insa Kiro insista de cateva ori, apoi il vad ca se apropie de mine, ma lipeste de zid si el se lipeste de mine, fixandu-si ochii in ochii mei.
- In momentul asta te vei face sa vomiti! imi spuse pe o voce mieroasa. Atunci m-am indreptat catre un closet si m-am aplecat peste el. Blondul veni in urma mea si imi prinse parul pentru a nu-l murdari, dupa care eu, cu toate ca stiam ca nu trebuie sa o fac, parca trupul imi cerea, si am facut-o, mi-am bagat doua degete pe gat, apasandu mult pana ce mi-a venit sa vomit. Mi-am scos mana in acel moment si am vomitat. Kiro incepuse sa ma mangaie atent pe spate, in speranta ca imi voi reveni.
M-am dus apoi catre chiuveta si am luat cateva inghitituri de apa, facand gargara pentru a scapa de senzatia groaznica de usturime de pe trahee. Kiro continua sa ma mangaie usor de-a lungul coloanei vertebrale, in incercarea de a ma face ceva mai bine.
Am iesit impreuna din baie, dupa care a aparut un tip bine facut in fata noastra si se puse in usa, nedandu-ne voie sa iesim. Kiro se uita urat si imblanzi fiara, dupa care am iesit impreuna din club dupa ce achita nota. Ma simteam unrmarit in acel moment si acelasi tip care ne blocase atunci iesirea se afla in fata amicului meu, cu un briceag in mana.
M-am panicat in acel moment si speram sa nu se intample ceva rau, insa contrar ceea ce voiam eu, tipul necunoscut ii infipse din senin blondului briceagul in abdomen, iar apoi se luara la bataie. Am vrut sa intervin, insa Kiro mi-a cerut din scurt sa nu ma bag, ca nu e treaba mea. L-a facut intr-un final pe boul ala nenorocit sa o ia la fuga si era si ranit din cate am putut vedea.
- Esti bine? intreb si ii trec lui Kiro mana peste umarul meu, ducandu-l intr-un loc mai ferit, fiindca acolo ne aflam in mijlocul strazii. Am scos telefonul, iar baiatul ma intreba brusc:
- Ce faci?!
- Chem Salvarea, raspund cu nonsalanta si incerc sa formez numarul, insa Kiro imi lua telefonul din mana si se uita atunci fix in ochii mei, moment in care parca m-am pierdut si n-am mai stiut nimic de mine...

Ma simteam obosit din cale-afara si nu voiam in ruptul capului sa ma trezesc din pat, insa faceam pe mine si m-am vazut nevoit s-o fac. Imi bubuia capul, asa ma simteam in momentul asta. Cand am ajuns in baie si m-am uitat in oglinda am putut observa ca am doua orificii rosii pe gat.
- Tata si ideile lui proste! exclam nervos si imi trec mana peste cele doua orificii, incercand sa le dau jos, fiindca eram sigur ca erau niste false intepaturi sau niste prostii, insa nu, erau intr-adevar doua orificii pe pielea mea si nu se luau de-acolo. Alarmat, am dat drumul la apa si am inceput sa trec mana de multe ori peste cele doua in incercarea de a le face sa dispara, insa stateau acolo.
Acum chiar nu mai stiam ce s-a intamplat cu mine. Mi-am adus aminte si ca dupa acea privire patrunzatoare a lui n-am mai stiut nimic, deci nici ce facusem dupa si nici cum ajunsesem acasa, nimic-nimic, in mintea mea era o ceata densa care putea parca sa fie taiata cu cutitul si tot nu ar fi disparut.
- Kiro, am rostit in soapta si am intrat in dus, incepand sa imi imbaiez corpul. Am scapat de boxeri, singurul articol vestimentar avut pe mine cand m-am sculat si i-am aruncat pe jos, continuand apoi sa ma sapunesc si sa-mi limpezesc trupul. M-am imbracat apoi in scurt timp si, dupa ce m-am usca, mi-am luat o pereche de blugi albastrii si super- stramti pe trup, o camasa alba pe care am lasat-o deschisa la ultimii trei nasturi, mi-am pus un pandantiv la gat si apoi o curea pe care am gasit-o prin casa, cu tepi, destul de lata ca sa imi acopere cele doua orificii si am iesit gramada din casa, neapucand macar sa mai iau micul dejun, fiindca eram prea preocupat sa aflu ce se intamplase aseara.

- Hei, Kiro, rostesc usor zambind. Pot sa ti-l rapesc pentru cateva secunde? o intreb pe Marry si ii pun mana pe umar, zambind siret, iar ea dadu afirmativ din cap, dupa care Kiro veni cu mine.
- Ce s-a intamplat? ma intreba de cum am ajuns in baia privata a magazinului de CD-uri. M-am uitat atent la el, studiindu-i chipul, dupa care am intrebat:
- Ce a fost aseara? N-am mai stiut nimic de mine, s-a intamplat ceva rau... Kiro imi zambi si el si ma intreba de ce e ceva rau daca nu am mai stiut de mine, moment in care m-am dus in fata oglinzii si mi-am dat jos curelusa de la gat, aratandu-i cele doua orificii. I-am luat mana in mana mea si i-am trecut doua degete peste ele, exact acolo unde pulsa sangele. Astea imi dau senzatia ca s-a intamplat ceva acolo, am spus ingrijorat, iar Kiro isi atinti privirea asupra celor doua...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: Black roses [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 10-04-2011, 12:11 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.668 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)