Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[yaoi] Rock-ul si tu...

#45
Ce faceeee? um adica "The end"? Nu vreau! :((
Nu-mi vine sa cred ca s-a terminat. Stii cum este atunci cand ai o acadea dulce, colorata si buna, si iti scapa pe jos spargandu-se si sfaramandu-se in mii de bucatele stralucitoare si colorate? Asa ma simt eu acum...Am pierdut cel mai dulce lucru si plang, plang pentru el. :((
Da, da! Realitatea este cruda cateodata. :))
A fost un fic uimitor! Multe faze amuzante si interesante m-au captat in totalitate. Intamplarea, personajele, actiunea, reactiile, comportamentul, marturisirile si sinceritatea m-au facut sa urmaresc pana la sfarsit. Acum! Pentru mine doua lucruri sunt importante intr-un fic, primul capitol si la naiba, ultimul :((
Gata cu bocitul! Eu ma bucur ca totul este bine la sfarsit. :)
Succes in continuare cu tot! :-*
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
[yaoi] Rock-ul si tu... - de Nywa - 08-03-2011, 03:31 PM
RE: Rock-ul si tu... [+18 Yaoi, asa zisa limita de vasta e pentru tot] - de alexutzy97 - 18-08-2011, 10:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I love my rock star....[yaoi / shounen-ai] Dark Mistery_Chuu 2 4.253 10-05-2008, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Strawberry Ice


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)