Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X

#21
Nu ma mira. Defapt, mint! Am ramas putin... socata. Sa faci un copil la 5 ani si sa-ti vina menstruatia la 2 ani si 8 luni?! Da, poate sa fie o minciuna, dar in unele cazuri este si un sambure de adevar doar ca povestea e inflorita. Sunt multe lucruri care m-ar fi lasat muta, dar acest caz ma lasa doar cu cateva intrebari. Parca deja sau intamplat multe lucruri "imposibile" sau asa simt si plus, inafara de toate astea, cine stie ce o sa se mai intample cand tehnologia o sa fie la alt stadiu si altele. Da, buna intrebare, cine e tatal fetitei? Ori s-au facut experiente pe ea, ori cineva a violat-o. Da, probele astea... ce sa te faci fara ele.
Oricum, Kashim, frumoasa poza, mie mi se paruse ca avea o esarfa la ochi.
@Blforever, ce documentar! Eu as vrea sa cred ca asta chiar nu e adevarat. o.o''
Oricum, pe internet gasesti vrute si nevrute. ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X - de yaoi maniac - 19-04-2011, 03:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un adevarat talent....si are doar patru picioare Luzer 7 4.671 01-05-2011, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Meal.
  X___X Fara cuvinte :| din nou.... Luzer 6 5.881 08-03-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Sammy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)