Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai grea perioada +16

#2
Un fic nou si trebuie sa comentez O_O. In primul rand ai avut unele faze comice la care am putut rade, nu mai numesc dar au fost. Ai avut cateva greseli de tastare minore, dar nu asta e problema. Ai o groaza de dialog aici si sec. Mai jumatate sau mai bine din capitol se bazeaza pe dialog. Descrierea, putin la inceput, era buna sau bunicica, pana hop a disparut. Unde a plecat? :-?? Se pare ca nu mai este. Nu ai mentinuto deloc, ai descris putintel pe Sasuke, si am inteles caracterizarile personajelor din dialog. Actiunea nu mai pomen de ea, ca ma dai in judecata...Sau las' cati spun, la final ai grabito. Si Sakura o varsta de copilita si deja e iartami expresia ''rupta'' O_O. Huhu si Sasuke, la 16 ani?? Wt Fish? La 14 si 16 se vaita de iubire si prostioare, bine nu stiu dar arata aiurea sa pui la personaje varste asa de fragede. Tot ce era peste 17 ani parea mai credibil. >_>
Sper ca nu te superi ca miam spus punctul de vedere, dar repet am criticat ficul nu pe tine. Sper ca incetul cu incetul sa progresezi, tinand cont de micutele mele idei. ;;)
Astept nextul si multa bafta la el, ca ai nevoie. :-h


Denissu was here ^_^.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]




Răspunsuri în acest subiect
Cea mai grea perioada +16 - de sakunaru.sasu - 09-08-2010, 03:31 PM
RE: Cea mai grea perioada +16 - de Erina Ozaki - 09-08-2010, 06:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata grea a unei fete ghinioniste Yoko-sama 14 8.477 11-02-2011, 11:59 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  GreÅŸeli chrissta 5 2.369 31-12-2010, 01:49 AM
Ultimul răspuns: chrissta
  GreÅŸeli ÅŸterse de iubire Teh 55 22.978 08-01-2010, 10:36 PM
Ultimul răspuns: nolazy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)