Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Madame Bijoux - ÃŽnscriere Personaje

#8
vreau și eu (:

Nume : Anabelle Carasso

Vârstă : 17 ani

Sex: feminin

Categorie Socială : ”om obișnuit” ( adică nu face parte din nobilime, ați înțeles voi )

Titlu : fiica adoptivă a doctorului familiei regale

Personalitate : O fire vucanică care intră tot timpul în belele. Urăște familia regală, nobilimea, viața luxoasă și regulile ei, care i se par nefolositoare. Locuiește la palat împreună cu tatăl ei, pe care din când în când îl mai ajută în prepararea medicamentelor. Adoră pianul, de aceea se mai strecoară uneori în sala de repetiție. Nu îi plac persoanele rasfățate, care așteaptă totul pe tavă, crede că toți cei care fac parte din nobilime sunt doar niște snobi și ipocriți, care se bucură de necazurile altora, dar e prea încăpățânată să deschidă ochii și să vadă că nu toți sunt așa.

Scurt Istoric : Familia ei a fost omorâtă într-o confruntare cu armata regală, când ea avea doar 12 ani. A trăit un an de zile pe străzi, suparviețuind doar din mila oamenilor și din furat, dar apoi a găsit-o Henrry Carasso, care a adoptat-o. A promis că își va răzbuna familia pierdută, încă nu știe exact cum, doar că nu se va da bătută pâna nu vor suferi și ei așa cum a suferit ea.

Poza: dau un edit imediat ce gasesc ceva, ca pana acum nu am gasit cam ce am vrut eu
[Imagine: teru.png]




Răspunsuri în acest subiect
Madame Bijoux - ÃŽnscriere Personaje - de Flash - 13-05-2010, 09:49 PM
RE: Madame Bijoux - ÃŽnscriere Personaje - de Teru - 08-07-2010, 09:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LipsiÅ£i de libertate ~ ÃŽnscriere - Cayac Scooby_LOVE_Doo 0 1.450 09-01-2012, 01:47 AM
Ultimul răspuns: Scooby_LOVE_Doo
  Academia Vampirilor- ÃŽnscriere Revival 12 6.497 11-12-2011, 11:51 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Armele Zeilor – ÃŽnscriere personaje Aveqetura 4 2.625 01-04-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Kenky.
  Madame Bijoux Flash 2 2.761 23-05-2010, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)