Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot domination (yaoi)

#1
Buna! M`am decis sa scriu un nou fic,cred ca deja ma stiti ca atunci cand imi vin idei nimeni nu ma mai poate opri sa le pun in practica :)) .Enjoy e pentru prima data cand vreau sa fac ceva dur,frivoul si sper sa`mi reusasca :D Deci,sper muuult sa va placa :(

Capitolul 1

Intalnirea...

Norisorii negri pareau sa se mai linisteasca,dupa devastatoarea furtuna de acum cateva ore. Orasul era linistit,dominand in el pustietatea noptii. Din cand in cand cate o masina arunca in toate partile apa acumulata in balti,iar luna se ascundea dupa nori lasandu`i loc amicului ei,soarele. Intr`o vila impunatoare situata in centrul orasului Tokyo domnea o liniste apasatoare. Desii era numai ora 06:30 dimineata,in jurul unei mese mari,dreptunghiulare,de culoare maro,isi luau micul dejun stapanii casei. In capul mesei statea o femeie trecuta de prima varsta,insa cu un corp demn de invidiat de multe adolescente. Era imbracata elegant intr`o rochie neagra,lunga cu un decolteu generos,avand pe sanii mari un lantisor finut,ce se prelinfea pe pielea ei delicata. Parul negru ca abanosul,ii era prins intr`un coc modern lasandu`i o suvita sa cada rebela peste frunte. In ochii ei rosi ca sangele proaspat scurs dintr`o rana puteai vedea tandretea,daruirea si bunatatea cu care isi privea fiul aflat de partea cealalta a mesei. Mana ii tremura pe ceasca alba de cafea,nu stia cum sa procedeze intr`o astfel de situatie. Urma sa`i spuna ceva nu tocmai placut,poate pentru nici`un copil de varsta lui care isi venera mult prea mult tatal. In urma cu patru ani sotul ei a avut un accident mortal cu avionul,pe atunci fiul ei avea doar cincisprezece ani,si asta i`a fost fatal. A incercat de`a lungul timpului sa ocupe doua locuri in inima baiatului dar a fost in zadar. Amintirea tatalui sau devenea pe zi ce trece mai vie,ajungand la exremul de al considera zeu.
In partea opusa a mesei,asezat pe un scaun cu tapiterie alba statea un tanar de doar nouasprezece ani. Era imbracat modern dar nici prea exagerat. Purta o camase simpla de culoare neagra,ce se asorta de minune cu blugii albi ,stramti pe anumite zone mai apetisante. Isi trece mana prin parul blond,dandu`si cateva suvite rebele dupa o ureche,lasand la iveala un cercel rotund, argintiu ce se asemna cu culoarea ochilor ce emanau o stare de relaxare totala. Spre deosebire de mama lui singurul gand care ii ocupa intreaga minte,era cum o sa termine cartea inceputa de tatal lui acum patru ani. Ii jurase pe mormant ca o sa`i duca visul mai departe,insa pur si simplu inspiratia ii lipsea. Avea o idee fixa despre finalul povestii,dar partea dificila era jocul cuvintelor,ce parea ca vrea sa`i dea numai batai de cap. Isi ridica pentru cateva minute privirea fixand`o spre mama lui,se comporase cam ciudat in ultima vreme,poate asta se datora faptului ca nu ii acorda destul atentie. Dupa ce soarbe degajat din ceasca de cafea,decide ca este momentul sa afle ce se petrece in sufletul fiintei care i`a dat viata:
-Mama,esti bine? Sti ca poti sa`mi spui orice lucru care te framanta! Spune baiatul asezandu`si barbia pe palmele incrucisate.
-Fiule,nu stiu cum sa incep. Indea e ca...de azi la noi in casa va mai locuii cineva. Adica viitorul meu sot...rosteste femeia lasandu`si chipul in jos,ii lipsea cu desavarsire curajul de asi privi in ochi baiatul.
De partea cealalta a mesei aserul se ingreunase vizibil. Nervozitatea,ura si dispretul pusesera stapanire pe adolescentul ce a dat zgomotos cu pumnii in masa. Nu putea concepe faptul ca proria lui mama il uitase atat de repede pe omul cu care sa casatorit si cu care a intemeiat o familie. Cat despre barbatul cu care era,presimtea ca la mijloc se aflau banii,fiind nervos peste masura a decis sa paraseasca vila. Altfel putea sa comita o nebunie ce mai tarziu ii ramanea pe constiinta. Mergea agale pe trotuar fara o anumita destinatie,simtea nevoia sa se plimbe singur,poate asa uita de toate problemele. La un momentdat se opreste la intersectia dintre gardul casei sale si a al unui centru comercial. Ramane impietrit privind scena ce tocmai se petrecea intr`o masina rosie,de lux decapotabila. Un barbat de aproximativ 21 de ani, impunator,cu un trup de invidiat intretinea relatii sexuale cu un tip de aceiasi varsta,intr`un loc public. Starea de greata l`a facut pe blond sa fuga din acel loc,nu ii venea sa creada ca asa ceva tocmai se perecuse in fata ochilor sai. Ziua trecuse ciudat de repede,si tot ceea ce facuse fusese sa se plimbe singur prin tot orasul. Simtind cum frigul ii patrunde in oase,blondul a decis sa se intoarca acasa. Simtea nevoia sa se odihneasca mai ales ca maine avea un examen important de sustinut la sport. Paseste in living casacand zgomotos,vrea sa urce scarile cate etajul unde se afla camera lui,insa o voce mai putin cunoscuta il opreste in loc. Isi intoarce privirea catre persoana ce tocmai la oprit,ramanand in urmatoarele secunde stupefiat. In fata lui se inalta un barbat bine facut,ce parea sa fie fotomodel,parul roscat ii cadea rebel pe chip ascunzandu`i privirea rece ca gheata. Era acelasi barbat pe care l`a vazut acum cateva ore in aceea masina. Dar ce cauta in casa lui? Si de ce ii vorbea atat de familiar? A vrut sa spuna ceva,insa barbatul i`a luat`o inainte:
-Tu trebuie sa fie Ayumu,fiul viitoarei mele soti,nu?-la auzul acestor cuvinte,Ay a impietrit,fiind gata gata sa cada lesinat pe treptele scarii. Asa ceva era inadmisibil,nenorocitul din fata lui era pe invers nu avea cum sa...sa fie cu mama lui. Se simtea rau,ametit,singurul lucru pe care si`l dorea era sa se incuie in camera lui,sperand ca intamplarea de acum cateva minute era doar rezultatul imaginatiei lui. Urca grabit scarile intrand in camera lui. Nu vruia sa mai priveasca in urma,se simtea tradat de propria lui mama,ce pur si simplu ii pata memoria tatalui sau. Isi lasa trupul greu sa cada ca o piatra pe suprafata moale a patului,apoi intr`un moment de inspiratie isi indreapta privirea spre usa,observandu`l pe acel individ in tocul usii.
-Tu ce dracu mai vrei? Nu vezi ca sunt obosit? Asa ca ai face bine s`o stergi din din camera mea. Parea vizibil deranjat de barbatul ce il sorbea deranjant din priviri. Adolescentul se ridica de pe pat cu gandul de a`i tranti usa in nas,insa roscatul fiind mai agil ii prinde incheietura mainii intr`o stransoare,impingandu`l in pat.
-Ah,sa nu crezi ca nu te`am observat la intersectie. Inca de atunci mi`ai picat cu tronc. Rosteste roscatul pe un ton senzual,mangaind in acelasi timp chipul speriat al adolescentului. Se apleaca asupra lui cuprinzandu`i buzele intr`un sarut salbatic,si`a strechrat limba in gura "fiului"sau intorcand`o in asa fel incat sa`i exploreze intreaga cavitate bucala. Apoi finut i`a muscat buza de jos lasandu`i cale libera unui firicel de sange sa se prelinga pe barbia acestuia,pe care bineinteles la lins indata ce a apucat sa se scurga.
Desi blondul incerca sa se zbata,muscandu`l,lovindul,nimic nu parea sa opresca taifunul ce tocmai se starnise. Roscatul a scos din buzunarul sacolui un material rosu din matase cu care i`a legat mainile de un maner ce se afla de jur imprejurul patului. Noaptea urma sa fie lunga si plina de surprize pentru blond.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 31-03-2010, 04:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-04-2010, 01:14 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 06-04-2010, 07:02 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 07-04-2010, 12:22 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 11-04-2010, 01:52 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 11-04-2010, 02:20 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 11-04-2010, 07:13 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 12:37 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 27-04-2010, 06:10 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Lye - 30-04-2010, 11:44 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Serqet - 03-05-2010, 08:01 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 15-05-2010, 12:35 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 15-05-2010, 01:47 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 15-05-2010, 03:37 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-05-2010, 11:29 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 27-05-2010, 01:27 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 07-06-2010, 01:23 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 08-06-2010, 08:31 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 09-06-2010, 12:05 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-06-2010, 04:57 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 12-06-2010, 10:25 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 19-06-2010, 05:26 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 21-06-2010, 10:32 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Akane - 22-06-2010, 03:17 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 24-06-2010, 12:22 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 26-06-2010, 04:51 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Yaku-chin - 26-06-2010, 07:38 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Kurama^_^Sweet - 28-06-2010, 11:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 01-07-2010, 01:50 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 06-07-2010, 08:55 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 12-07-2010, 01:32 AM
RE: Hot domination (yaoi) - de Hetalia - 18-07-2010, 07:08 PM
RE: Hot domination (yaoi) - de Aliss_anime - 03-08-2010, 12:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.325 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Domination by [+16] [yaoi] Lye 70 45.699 14-06-2009, 12:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  Vampire Domination Teh 18 9.246 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)